Ja wyslalem mniej wiecej w tym samym czasie, al..."> Ja wyslalem mniej wiecej w tym samym czasie, al...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 19 1 2 14 15 16 17 18 19
#738029 22/11/2006 13:47
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Czyli to bylo jakas godzine temu jak widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja wyslalem mniej wiecej w tym samym czasie, ale poki co nic sie nie zmienilo ...

Odpisali ci na maila czy po prostu zaczelo dzialac? tongue

Bonus: Unibet
#738030 22/11/2006 13:47
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
20 minut temu wyplacilem 50 euro (kasa lezy juz na GB)
na koncie zostalo jeszcze 24 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D

jedna sugestia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jesli wyskoczy komunikat merchant ... co nie zniechecac sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
mi wyskoczyl 3 razy, pozniej udalo sie wyplacic 25 e, pozniej jeszcxe raz wyplacilem 25 e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
teraz jak chce wyplacic pozostale 24 to znow wyskakuje ten komunikat, ale mysle ze to kwiestia czasu az wyplace reszte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
powodzonka przy wyplacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#738031 22/11/2006 13:47
Dołączył: Nov 2006
Posty: 32
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 32
Witam!
Mam pytanie do osób, które obracały bonus w IBetX, a mianowicie, chciałbym zapytać o to, czy jeżeli zrobię green booka, to jest to obrót ?
Pozdrawiam.

#738032 22/11/2006 13:49
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
zapomnialem dodac:
wczoraj wieczorem przeslalem skan dowodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale nie wiem czy to ma cos wspolnego z tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#738033 22/11/2006 13:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
mam 48 euro, stawiam za 10 euro chelsea na layu po kursie 2.77, po obstawieniu stan konta wynosi 30 euro, nie rozumiem tego?

10*2,77-10=17,7, czyli ryzykujesz w tym przypadku 17,7 euro

#738034 22/11/2006 13:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
nie stawiasz 10 euro tylko wpisujac 10 a to oznacza ze chcesz wygrac 10 euro czyli pewnie musisz postawic 18 zeby wygrac 10 na plusie.

#738035 22/11/2006 13:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Quote
Czyli to bylo jakas godzine temu jak widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja wyslalem mniej wiecej w tym samym czasie, ale poki co nic sie nie zmienilo ...

Odpisali ci na maila czy po prostu zaczelo dzialac? tongue

nie dostalem maila,poprostu wszedłem potem tam i działaó,było że tranzakcja approoved i finito <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#738036 22/11/2006 13:50
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Error Message : The amount specified is above the NETeller clients available balance. <- o co w tym chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#738037 22/11/2006 13:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
czekal juz ktos na weryfikacje konta bankowego?

#738038 22/11/2006 13:52
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Quote
Error Message : The amount specified is above the NETeller clients available balance. <- o co w tym chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

To znaczy, ze kwota ktora wybrales jest ponad dostepne saldo platnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#738039 22/11/2006 13:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
48 na koncie, typ za 10 ojro po kursie 2.70, w zwyklym buku przy winie mialbym o 17 ojro wiecej czyli 65, a tutaj jak bedzie?

#738040 22/11/2006 13:53
Dołączył: Nov 2006
Posty: 32
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 32
Quote
Witam!
Mam pytanie do osób, które obracały bonus w IBetX, a mianowicie, chciałbym zapytać o to, czy jeżeli zrobię green booka, to jest to obrót ?
Pozdrawiam.
Ponawiam pytanie.

#738041 22/11/2006 13:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
48 na koncie, typ za 10 ojro po kursie 2.70, w zwyklym buku przy winie mialbym o 17 ojro wiecej czyli 65, a tutaj jak bedzie?

ale przeciez stawiasz LAY a to oznacza ze Chelsea nie wygra czyli dajesz przeciwnikow z x i inaczej sie wtedy liczy ten kurs 2.7. nie sugeruj sie na layu kursami bo je sie przelicza i w rzeczywistosci sa one miejsze

#738042 22/11/2006 13:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
okej dzieki, obstawilem za mniejsza kase;) bo to takie pomieszane:)

#738043 22/11/2006 13:59
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
jasniejsze sa backi heheh, pozdrawiam i powodzenia

#738044 22/11/2006 14:36
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
lipna coś ta ich oferta, na auxerre jeszcze postawic nie mozna, cos wolno im to idzie :]

#738045 22/11/2006 14:43
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
lipna coś ta ich oferta, na auxerre jeszcze postawic nie mozna, cos wolno im to idzie :]

Ja bym raczej powiedzial, ze tu widoczny jest brak oferty :/
Gram Nba i uciekam stamtad, aczkolwiek bede milo wspominal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#738046 22/11/2006 14:54
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
back to jest na zwyiestwo czy porazke..?/

#738047 22/11/2006 14:58
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
Quote
back to jest na zwyiestwo czy porazke..?/

back to jest 1x2, czyli zwyciestwo,gospodarzy,gosci badz remis

#738048 22/11/2006 14:58
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
czytaj temat nie bedziemy ciagle odpowiadali na te same pytania bo sie balagan robi !! wszystko jest na pierwszych stronach

Strona 16 z 19 1 2 14 15 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,091 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1