|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Odpowiadali Wam po wyslaniu skanow na maila? Bo nie wiem czy dostali. A bede wyplacal przelewem bankowym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93 |
Promocja na darmowe 30 euro zamknieta.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Promocja na darmowe 30 euro zamknieta. skad wiesZ???????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Czytaj newsy na stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Po prostu ich przerosla na ta chwile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 246 |
jest napsiane na stronce ze zakonczyli promocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
He he, właśnie zabierałem się za rejestrację, wcześniej mi się nie chciało. To znaczy że poniekąd znowu wtopiłem ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Właśnie zleciłem wypłatkę na netellerka. Około ilu idzie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
No generalnie jak nie miales problemow, to powinna byc od razu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
"Odpowiedź na promowanie przewyższyła oczekiwanie całego przedsiębiorstwa i wiele tysięcy nowych hazardzistów dołączył szereg członków iBetX z całego świata"
"Witamy wszystkich nowych członków iBetX, którzy skorzystali z oferty. Czekamy z niecierpliwością na przybycie wielu nowych klientów, ponieważ planujemy przebiec wiele bardziej smielszych sciezek promowania w przyszłości zarówno dla nowych i istniejących członków"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022 |
niech pani Barcelona dziś wygra i wypłacam 120Euro, jeżeli oczywiście się uda. i jezeli wszystko zakonczy sie pomyslnie bede bardzo zadowolony, ale nawet jesli sie nie zakonczy (przegrana barcelony) to i tak bede wspominal bardzo dobrze owego bukmachera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
Popieram! To był istny dar z niebios. 30E ehhh zostaje tylko wierzyc Kylo ze jeszcze czyms nas zaskocza.
Pozdrawiam & udanych obrotów życze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
Panowie możecie mi powiedzieć gdzie tam można zmienić sposob pokazywania kursów z 4/5 itd na normalne 1,80 czy 1,50? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Dzieki za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 33 |
ja narazie mam 32 Funciaki, dzis dałem prawie za całosc na Inter, oby wygrali...mam plan dobicia do 100 i zmykam stąd:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Odpowiadali Wam po wyslaniu skanow na maila? Bo nie wiem czy dostali. A bede wyplacal przelewem bankowym. Ponawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
No generalnie jak nie miales problemow, to powinna byc od razu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A dostałeś jakiegoś maila od nich? Bo kasy nie ma jeszcze, maila żadnego, a skany wysłałem 1,5h temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
ja narazie mam 32 Funciaki, dzis dałem prawie za całosc na Inter, oby wygrali...mam plan dobicia do 100 i zmykam stąd:P A ja na poczatku mialem opory do tego buuka, ale teraz jakos sie przyzwyczailem i sprawdzam czy ma jakis fajne kursy (a mozna cos raz poraz wyczaić) i wtedy stawiam. Sądze ze zabawie u nich dłużej, Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
No ja tez chyba tam nawet cos wplace ale to za pare tygodni jak dalej nie bedzie problemow z wyplatami ; jestem im cos winien. Dzieki nim wyplacilem 5 baniek i w expekcie juz pomnozylem prawie do 2k a bylem splukany przedwczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Bardzo mi się spodobał ten bukmacher. Widać, że stara się dbać o klienta. Myślę, że w przyszłości nie będzie problemów z wypłatami od nich.
Bardzo mi odpowiada tego typu oferta. Nie lubię bukmacherów z dużą ilością zdarzeń do zagrania, ponieważ zawsze kusi zagrać jakiś badziew.
Tutaj trzeba się zastanowić co zagrać, żeby nie wtopić i nie stawia się na pałę.
Bardzo dobrą opcją są informacje umieszczane na stronie. Nie zaśmieca to skrzynek supportu, które mogą służyć do bardziej skomplikowanych problemów.
Myślę, że ja również pogram tam troszkę dłużej.
Serdecznie pozdrawiam,
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298 |
Na netellera nie da sie ciągle wypłacic bo wyskakuje mi ciągle "Error Message : Merchant does not have enough funds available for that payout." cholera....czekać az bedą mieli kase (ciekawe ile to potrwa...) czy probowac do nich napisać.? No bo nie chcialbym na konto wypłacać.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka