Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19
#738049 22/11/2006 15:04
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Odpowiadali Wam po wyslaniu skanow na maila? Bo nie wiem czy dostali. A bede wyplacal przelewem bankowym.

Bonus: Unibet
#738050 22/11/2006 15:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
Promocja na darmowe 30 euro zamknieta.

#738051 22/11/2006 15:32
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Promocja na darmowe 30 euro zamknieta.
skad wiesZ???????????????

#738052 22/11/2006 15:35
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Czytaj newsy na stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Po prostu ich przerosla na ta chwile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#738053 22/11/2006 15:37
Dołączył: Oct 2005
Posty: 246
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 246
jest napsiane na stronce ze zakonczyli promocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#738054 22/11/2006 15:41
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
He he, właśnie zabierałem się za rejestrację, wcześniej mi się nie chciało.
To znaczy że poniekąd znowu wtopiłem ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#738055 22/11/2006 15:42
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
dokładnie

#738056 22/11/2006 15:47
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Właśnie zleciłem wypłatkę na netellerka. Około ilu idzie ??

#738057 22/11/2006 15:49
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
No generalnie jak nie miales problemow, to powinna byc od razu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#738058 22/11/2006 15:49
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
"Odpowiedź na promowanie przewyższyła oczekiwanie całego przedsiębiorstwa i wiele tysięcy nowych hazardzistów dołączył szereg członków iBetX z całego świata"

"Witamy wszystkich nowych członków iBetX, którzy skorzystali z oferty. Czekamy z niecierpliwością na przybycie wielu nowych klientów, ponieważ planujemy przebiec wiele bardziej smielszych sciezek promowania w przyszłości zarówno dla nowych
i istniejących członków"

#738059 22/11/2006 15:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
niech pani Barcelona dziś wygra i wypłacam 120Euro, jeżeli oczywiście się uda.
i jezeli wszystko zakonczy sie pomyslnie bede bardzo zadowolony, ale nawet jesli sie nie zakonczy (przegrana barcelony) to i tak bede wspominal bardzo dobrze owego bukmachera.

#738060 22/11/2006 15:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Popieram!
To był istny dar z niebios. 30E ehhh
zostaje tylko wierzyc Kylo ze jeszcze czyms nas zaskocza.

Pozdrawiam & udanych obrotów życze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#738061 22/11/2006 15:57
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
Panowie możecie mi powiedzieć gdzie tam można zmienić sposob pokazywania kursów z 4/5 itd na normalne 1,80 czy 1,50? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Dzieki za odp

#738062 22/11/2006 16:07
Dołączył: Jul 2006
Posty: 33
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 33
ja narazie mam 32 Funciaki, dzis dałem prawie za całosc na Inter, oby wygrali...mam plan dobicia do 100 i zmykam stąd:P

#738063 22/11/2006 16:09
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Odpowiadali Wam po wyslaniu skanow na maila? Bo nie wiem czy dostali. A bede wyplacal przelewem bankowym.

Ponawiam

#738064 22/11/2006 16:13
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Quote
No generalnie jak nie miales problemow, to powinna byc od razu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


A dostałeś jakiegoś maila od nich? Bo kasy nie ma jeszcze, maila żadnego, a skany wysłałem 1,5h temu.

#738065 22/11/2006 16:14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Quote
ja narazie mam 32 Funciaki, dzis dałem prawie za całosc na Inter, oby wygrali...mam plan dobicia do 100 i zmykam stąd:P

A ja na poczatku mialem opory do tego buuka, ale teraz jakos sie przyzwyczailem i sprawdzam czy ma jakis fajne kursy (a mozna cos raz poraz wyczaić) i wtedy stawiam.

Sądze ze zabawie u nich dłużej,

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#738066 22/11/2006 16:16
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
No ja tez chyba tam nawet cos wplace ale to za pare tygodni jak dalej nie bedzie problemow z wyplatami ; jestem im cos winien. Dzieki nim wyplacilem 5 baniek i w expekcie juz pomnozylem prawie do 2k a bylem splukany przedwczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#738067 22/11/2006 16:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Bardzo mi się spodobał ten bukmacher. Widać, że stara się dbać o klienta. Myślę, że w przyszłości nie będzie problemów z wypłatami od nich.

Bardzo mi odpowiada tego typu oferta. Nie lubię bukmacherów z dużą ilością zdarzeń do zagrania, ponieważ zawsze kusi zagrać jakiś badziew.

Tutaj trzeba się zastanowić co zagrać, żeby nie wtopić i nie stawia się na pałę.

Bardzo dobrą opcją są informacje umieszczane na stronie. Nie zaśmieca to skrzynek supportu, które mogą służyć do bardziej skomplikowanych problemów.

Myślę, że ja również pogram tam troszkę dłużej.

Serdecznie pozdrawiam,

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#738068 22/11/2006 16:26
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
Na netellera nie da sie ciągle wypłacic bo wyskakuje mi ciągle "Error Message : Merchant does not have enough funds available for that payout." cholera....czekać az bedą mieli kase (ciekawe ile to potrwa...) czy probowac do nich napisać.? No bo nie chcialbym na konto wypłacać.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,976 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1