|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Odnosnie tej tez ze Polska moze zostac mistrzem Europy z panem Brzeczkiem a gdyby zamiast tego mistrza europy było by 1/2 to też by było nie do przyjecia dla normalnego usera mecz.pl? Kur... z tym trenerem jak 1 punkt zdobeda to bedzie sukces. Chce zeby zagralu w cwuercfinale wtedy sie kajam i osibuste przeproszenie napisze do ciebie i nauczyciela
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ja pierdolę kera błagam zlituj się
jaki mistrz Europy? jaka 1/2?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
zlituje sie i nie odpisze nawet bezpośrednio cytując, tak tylko se głośno pomyślę że na ostatnim turnieju byli w ósemce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
mówie tylko że piłka aktualnie jest na żenująco niskim poziomie, tak klubowa a reprezentacyjna to już w ogóle, kto tego nie widzi mało widzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10 |
co prawda przedostatnim ale to były piekne czasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
i nie mam na myśli polskiej piłki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
co prawda przedostatnim ale to były piekne czasy konkretnie chodziło mi o mistrzostwa europy to będziemy teraz grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
kurła Pioter, Leicester kiedyś został mistrzem Anglii i co w związku z tym? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
Niestety męczę się z tym co jaga wyśmiewał u chłopa. Marne dziś te mecze! Hoka odpuszczamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10 |
najgorsze miejsce w europie od 1945 repa grająca piłke że aż oczy bolą
potrzeba zmian panie 'Boniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
Dzięki haczyk za nhl. To podreperowało budżet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Tak calkiem szcerze to serce sie kraja patrzac na ta gre. Szukalem czegos nieraz w tych meczach na sile. No alw ciezko o cokolwiek, moze gra Szymanskiego i jego zrywy czasem fajne, . Tak jak Sensi polzartem naposal jak na wojnie masz dobrego przywodce i taktyka tez mozna sporo nadrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
kurła Pioter, Leicester kiedyś został mistrzem Anglii i co w związku z tym?  blackburn też, jedna jaskółka wiosny nie czyni, powiedz mi jak Brazylia mogła upierdolić 1-7 z drużyną która kilka miesięcy pozniej przejebała w Warszawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10 |
A kogo Myślicie Glik opierdalał po meczu z Łotwą w wywiadzie.Właśnie Szymanskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10 |
kurła Pioter, Leicester kiedyś został mistrzem Anglii i co w związku z tym?  blackburn też, jedna jaskółka wiosny nie czyni, powiedz mi jak Brazylia mogła upierdolić 1-7 z drużyną która kilka miesięcy pozniej przejebała w Warszawie  najlepszy mecz kadry za mojego życia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
kurła Pioter, Leicester kiedyś został mistrzem Anglii i co w związku z tym?  blackburn też, jedna jaskółka wiosny nie czyni, powiedz mi jak Brazylia mogła upierdolić 1-7 z drużyną która kilka miesięcy pozniej przejebała w Warszawie  kera albo mi się wydaje albo właśnie zripostowałeś sam siebie odstaw ten towar bo nie jest wesoło...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
A kogo Myślicie Glik opierdalał po meczu z Łotwą w wywiadzie.Właśnie Szymanskiego serio? Za gre? Dla mnie ewidentnie jedyny co szarpal cos tam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
na palcach jednej ręki można wymienić narodowe drużyny które nie straciły potencjału w porównaniu z tym jaki miały 20 lat temu, gdyby mozna było reaktywować te ekipy to spusciły by niezły wpierdol tym swoim dzisiejszym nastepcom. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
kurła Pioter, Leicester kiedyś został mistrzem Anglii i co w związku z tym?  blackburn też, jedna jaskółka wiosny nie czyni, powiedz mi jak Brazylia mogła upierdolić 1-7 z drużyną która kilka miesięcy pozniej przejebała w Warszawie  kera albo mi się wydaje albo właśnie zripostowałeś sam siebie odstaw ten towar bo nie jest wesoło... bardzo mozliwe że nie nadajemy na jednej fali, więc może Ci sie tak wydawać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Szymański wczoraj niezły, ale nie można zapominać o tym, że to była Łotwa a nie żadna Francja albo Niemcy
widać, że świeżak i jeszcze nie zdążył przesiąknąć tą reprezentacyjną stęchlizną która jest bardziej wyczuwalna w przypadku starej gwardii
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|