Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 74 z 92 1 2 72 73 74 75 76 91 92
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520
Likes: 1
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520
Likes: 1
Hazard zabija piękno sportu

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Originally Posted by Lukasz111
Najlepsze wrażenie sprawia starszyzna z burbonami i fortimi na czele. Tacy to zawsze honorowo.
może ma to w planach

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
jazda JJ

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
A do puszek..do puszek, powrzócali Wy dzisiaj, co ?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Powrzucali.

Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Originally Posted by burbon
A do puszek..do puszek, powrzócali Wy dzisiaj, co ?
Ty nowej wojny nie zaczynaj, bo my jedną dopiero skończyli

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Lukasz111
Najlepsze wrażenie sprawia starszyzna z burbonami i fortimi na czele. Tacy to zawsze honorowo.
może ma to w planach

ty w tych sprawach to powinieneś być justbesilent na forum

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by muchinio
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by muchinio
Dlatego tyle razy tu jest pisane zeby dac spokoj z graniem
muchinio ale jak wszyscy przestaną grać to co my tu będziemy robić, przecież bądź co bądź to forum dla hazardzistów a nie kucharzy
wg mnie powinno sie to forum traktowac jak taki zamkniety odwyk, kazdy historie opowiada np. " Nazywam sie Bialy, gram od tylu i tylu lat..." a inni maja go wspierac w walce z nalogiem a nie wrecz przeciwnie, jeszcze namawiaja do walki z psem . W necie jest to samo, historia jakiegos matematyka ktory wygrywa miliony u bukmachera z 12 procentowym podatkiem i w h... duza marza. Ktos chyva placi dziennikarza za takie artykuly. Przeciez mozna o sporcie normalnie porozmawiac. Pamietacie jak za dziecka byla radosc z ogladania meczow jak jeszcze bukmachera nie bylo. A teraz wszystko pod katem zakladow: liczenie roznych, fauli, kartek, to chore przeciez. Wiadomo ze ta dopamina sie wytwarza, ale jednak mozna bez niej zyc
daj spokój muchinio, jeden Łukasz próbował publicznie walczyć z nałogiem to tutaj cały czas szydera i podśmiechujki że znowu mu się nie udało, że tylko parę dni wytrzymał. Zamiast człowiekowi pomóc, napisać przysłowiowe " wierzymy w ciebie", "dasz radę ", albo zwyczajnie "cmoooon", to tylko żarty sobie ludzie stroili.
Jeden fechu stara się pomóc tym chcącym rzucić to gówno, ale z tego co quincy pisał to terapia u fecha to nie są tanie rzeczy. Więc przydałoby się najpierw co wygrać na tą terapię, i koło się zamyka...

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
I jakoś tak 50 urodziny Romka Kołtonia przeszły bez echa na forum

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
supek edin

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
karny ewidentny dla Romy

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
karny roma....

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by muchinio
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by muchinio
Dlatego tyle razy tu jest pisane zeby dac spokoj z graniem
muchinio ale jak wszyscy przestaną grać to co my tu będziemy robić, przecież bądź co bądź to forum dla hazardzistów a nie kucharzy
wg mnie powinno sie to forum traktowac jak taki zamkniety odwyk, kazdy historie opowiada np. " Nazywam sie Bialy, gram od tylu i tylu lat..." a inni maja go wspierac w walce z nalogiem a nie wrecz przeciwnie, jeszcze namawiaja do walki z psem . W necie jest to samo, historia jakiegos matematyka ktory wygrywa miliony u bukmachera z 12 procentowym podatkiem i w h... duza marza. Ktos chyva placi dziennikarza za takie artykuly. Przeciez mozna o sporcie normalnie porozmawiac. Pamietacie jak za dziecka byla radosc z ogladania meczow jak jeszcze bukmachera nie bylo. A teraz wszystko pod katem zakladow: liczenie roznych, fauli, kartek, to chore przeciez. Wiadomo ze ta dopamina sie wytwarza, ale jednak mozna bez niej zyc
daj spokój muchinio, jeden Łukasz próbował publicznie walczyć z nałogiem to tutaj cały czas szydera i podśmiechujki że znowu mu się nie udało, że tylko parę dni wytrzymał. Zamiast człowiekowi pomóc, napisać przysłowiowe " wierzymy w ciebie", "dasz radę ", albo zwyczajnie "cmoooon", to tylko żarty sobie ludzie stroili.
Jeden fechu stara się pomóc tym chcącym rzucić to gówno, ale z tego co quincy pisał to terapia u fecha to nie są tanie rzeczy. Więc przydałoby się najpierw co wygrać na tą terapię, i koło się zamyka...

grin

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Ja nawrzucałem

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
i over w Rzymie

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
a PSG - Monaco 3-2 i to do HT !
dobrze mówiłem żeby rzucić tą serie A w diabły i ligue 1 się zająć

Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Originally Posted by Akhu
karny ewidentny dla Romy
według tych świetnych komentatorów nie ma karnego smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by alfa
Originally Posted by Akhu
karny ewidentny dla Romy
według tych świetnych komentatorów nie ma karnego smile

przecież mówią, że karny...na początku jak jeszcze nie widzieli całej sytuacji tylko mówili, że nie

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by VVega
I jakoś tak 50 urodziny Romka Kołtonia przeszły bez echa na forum

przeżyjmy to jeszcze raz

https://twitter.com/K_Rogolski/status/1216328816248922117?s=20

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by VVega
I jakoś tak 50 urodziny Romka Kołtonia przeszły bez echa na forum
były jakieś lajwy ? Mati był ?

Strona 74 z 92 1 2 72 73 74 75 76 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1