|
|
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1 |
Hazard zabija piękno sportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
Najlepsze wrażenie sprawia starszyzna z burbonami i fortimi na czele. Tacy to zawsze honorowo. może ma to w planach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
A do puszek..do puszek, powrzócali Wy dzisiaj, co ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
A do puszek..do puszek, powrzócali Wy dzisiaj, co ? Ty nowej wojny nie zaczynaj, bo my jedną dopiero skończyli
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Najlepsze wrażenie sprawia starszyzna z burbonami i fortimi na czele. Tacy to zawsze honorowo. może ma to w planach ty w tych sprawach to powinieneś być justbesilent na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Dlatego tyle razy tu jest pisane zeby dac spokoj z graniem muchinio ale jak wszyscy przestaną grać to co my tu będziemy robić, przecież bądź co bądź to forum dla hazardzistów a nie kucharzy wg mnie powinno sie to forum traktowac jak taki zamkniety odwyk, kazdy historie opowiada np. " Nazywam sie Bialy, gram od tylu i tylu lat..." a inni maja go wspierac w walce z nalogiem a nie wrecz przeciwnie, jeszcze namawiaja do walki z psem . W necie jest to samo, historia jakiegos matematyka ktory wygrywa miliony u bukmachera z 12 procentowym podatkiem i w h... duza marza. Ktos chyva placi dziennikarza za takie artykuly. Przeciez mozna o sporcie normalnie porozmawiac. Pamietacie jak za dziecka byla radosc z ogladania meczow jak jeszcze bukmachera nie bylo. A teraz wszystko pod katem zakladow: liczenie roznych, fauli, kartek, to chore przeciez. Wiadomo ze ta dopamina sie wytwarza, ale jednak mozna bez niej zyc daj spokój muchinio, jeden Łukasz próbował publicznie walczyć z nałogiem to tutaj cały czas szydera i podśmiechujki że znowu mu się nie udało, że tylko parę dni wytrzymał. Zamiast człowiekowi pomóc, napisać przysłowiowe " wierzymy w ciebie", "dasz radę ", albo zwyczajnie "cmoooon", to tylko żarty sobie ludzie stroili. Jeden fechu stara się pomóc tym chcącym rzucić to gówno, ale z tego co quincy pisał to terapia u fecha to nie są tanie rzeczy. Więc przydałoby się najpierw co wygrać na tą terapię, i koło się zamyka...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
I jakoś tak 50 urodziny Romka Kołtonia przeszły bez echa na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dlatego tyle razy tu jest pisane zeby dac spokoj z graniem muchinio ale jak wszyscy przestaną grać to co my tu będziemy robić, przecież bądź co bądź to forum dla hazardzistów a nie kucharzy wg mnie powinno sie to forum traktowac jak taki zamkniety odwyk, kazdy historie opowiada np. " Nazywam sie Bialy, gram od tylu i tylu lat..." a inni maja go wspierac w walce z nalogiem a nie wrecz przeciwnie, jeszcze namawiaja do walki z psem . W necie jest to samo, historia jakiegos matematyka ktory wygrywa miliony u bukmachera z 12 procentowym podatkiem i w h... duza marza. Ktos chyva placi dziennikarza za takie artykuly. Przeciez mozna o sporcie normalnie porozmawiac. Pamietacie jak za dziecka byla radosc z ogladania meczow jak jeszcze bukmachera nie bylo. A teraz wszystko pod katem zakladow: liczenie roznych, fauli, kartek, to chore przeciez. Wiadomo ze ta dopamina sie wytwarza, ale jednak mozna bez niej zyc daj spokój muchinio, jeden Łukasz próbował publicznie walczyć z nałogiem to tutaj cały czas szydera i podśmiechujki że znowu mu się nie udało, że tylko parę dni wytrzymał. Zamiast człowiekowi pomóc, napisać przysłowiowe " wierzymy w ciebie", "dasz radę ", albo zwyczajnie "cmoooon", to tylko żarty sobie ludzie stroili. Jeden fechu stara się pomóc tym chcącym rzucić to gówno, ale z tego co quincy pisał to terapia u fecha to nie są tanie rzeczy. Więc przydałoby się najpierw co wygrać na tą terapię, i koło się zamyka... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
a PSG - Monaco 3-2 i to do HT ! dobrze mówiłem żeby rzucić tą serie A w diabły i ligue 1 się zająć
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
według tych świetnych komentatorów nie ma karnego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
według tych świetnych komentatorów nie ma karnego  przecież mówią, że karny...na początku jak jeszcze nie widzieli całej sytuacji tylko mówili, że nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
I jakoś tak 50 urodziny Romka Kołtonia przeszły bez echa na forum były jakieś lajwy ? Mati był ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|