Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#743545 22/11/2006 22:08
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9
Witam,

Chcę kupić kij do bilarda tylko mam problem bo zabardzo nie wiem jakiej firmy mam szukac. Moze ktos poradzi i poda fajna stronke ze sklepem internetowym. Za uwagi i porady na temat z gory dzieki.

PaNX

Bonus: Unibet
#743546 22/11/2006 22:10
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
ja na sprzecie sie dobrze nie znam, ale Czepek ma jakiś kij, na bank on Ci cos poleci. moze sie do niego odezwij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

bilard fajna rzecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#743547 22/11/2006 22:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Idź do jakiegoś klubu bilardowego i wynieś , zaoszczędzisz trochę kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#743548 22/11/2006 23:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Idź do jakiegoś klubu bilardowego i wynieś , zaoszczędzisz trochę kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
albo na kiju , albo na dentyscie jak Cie złapia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
chyba ze nie masz co usuwac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#743549 23/11/2006 00:15
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
PaNX słuchaj na mecz lepszy jest kij do baseballa...:) bo nie dość, ze twardszy to jeszcze łatwiej sie nim posługiwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A tak na powaznie to pozdro dla tych co lubią grać w kulki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#743550 23/11/2006 16:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Ja tam wolę snooker od bilarda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#743551 23/11/2006 16:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
Quote
ja na sprzecie sie dobrze nie znam, ale Czepek ma jakiś kij, na bank on Ci cos poleci. moze sie do niego odezwij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

bilard fajna rzecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Czepek ma kij Playersa (cena od 250-325 złotych mniej wiecej) zalezy ile masz kasy na ten kij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak masz kolo 1000 to poelcam Predatora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wszystko zalezy od tego jaka gotowka dysponujesz tongue

#743552 08/12/2006 01:49
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Zwracam się z podobną prośbą. Ostatnio zacząłem częściej niż kiedykolwiek odwiedzać salon bilardowy. Nieskromnie powiem że chyba już osiągnąłem poziom w którym bez dobrego kija ani rusz. Głupio mi trochę ciągać chłopaków z salonu do sklepu więc może spytam tutaj, być może ktoś ma pojęcie na ten temat i może coś polecic. Na początek proponuję "przemaglować" allegro http://www.allegro.pl/search.php?string=kij+bilardowy&order=pd , prosze o jakieś opinie. Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#743553 08/12/2006 07:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
Witam,

Chcę kupić kij do bilarda tylko mam problem bo zabardzo nie wiem jakiej firmy mam szukac. Moze ktos poradzi i poda fajna stronke ze sklepem internetowym. Za uwagi i porady na temat z gory dzieki.

PaNX


Co juz pilka sie znudzila? w bilardzie nie trzeba tyle biegac co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#743554 09/12/2006 06:00
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
sosna no ale zasadnicze pytanie znowu sie klania tongue ile chcesz przeznaczyc na ten kij? bo wiesz mozna kupic bazar za 30 zlotych a mozna kupic cos porzadnego za 3000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#743555 09/12/2006 13:13
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
myślę że wystarczy mi taki > 250pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Jesli możesz to proszę wyślij mina PRIVa swój numer GG to wybierzemy jakiegoś kija. Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, betowiec, Lukasz111, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,836 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1