|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9 |
Witam,
Chcę kupić kij do bilarda tylko mam problem bo zabardzo nie wiem jakiej firmy mam szukac. Moze ktos poradzi i poda fajna stronke ze sklepem internetowym. Za uwagi i porady na temat z gory dzieki.
PaNX
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
ja na sprzecie sie dobrze nie znam, ale Czepek ma jakiś kij, na bank on Ci cos poleci. moze sie do niego odezwij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
bilard fajna rzecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Idź do jakiegoś klubu bilardowego i wynieś , zaoszczędzisz trochę kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Idź do jakiegoś klubu bilardowego i wynieś , zaoszczędzisz trochę kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> albo na kiju , albo na dentyscie jak Cie złapia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> chyba ze nie masz co usuwac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
PaNX słuchaj na mecz lepszy jest kij do baseballa...:) bo nie dość, ze twardszy to jeszcze łatwiej sie nim posługiwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A tak na powaznie to pozdro dla tych co lubią grać w kulki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Ja tam wolę snooker od bilarda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
ja na sprzecie sie dobrze nie znam, ale Czepek ma jakiś kij, na bank on Ci cos poleci. moze sie do niego odezwij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
bilard fajna rzecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Czepek ma kij Playersa (cena od 250-325 złotych mniej wiecej) zalezy ile masz kasy na ten kij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak masz kolo 1000 to poelcam Predatora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wszystko zalezy od tego jaka gotowka dysponujesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Zwracam się z podobną prośbą. Ostatnio zacząłem częściej niż kiedykolwiek odwiedzać salon bilardowy. Nieskromnie powiem że chyba już osiągnąłem poziom w którym bez dobrego kija ani rusz. Głupio mi trochę ciągać chłopaków z salonu do sklepu więc może spytam tutaj, być może ktoś ma pojęcie na ten temat i może coś polecic. Na początek proponuję "przemaglować" allegro http://www.allegro.pl/search.php?string=kij+bilardowy&order=pd , prosze o jakieś opinie. Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Witam,
Chcę kupić kij do bilarda tylko mam problem bo zabardzo nie wiem jakiej firmy mam szukac. Moze ktos poradzi i poda fajna stronke ze sklepem internetowym. Za uwagi i porady na temat z gory dzieki.
PaNX Co juz pilka sie znudzila? w bilardzie nie trzeba tyle biegac co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
sosna no ale zasadnicze pytanie znowu sie klania  ile chcesz przeznaczyc na ten kij? bo wiesz mozna kupic bazar za 30 zlotych a mozna kupic cos porzadnego za 3000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
myślę że wystarczy mi taki > 250pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Jesli możesz to proszę wyślij mina PRIVa swój numer GG to wybierzemy jakiegoś kija. Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka