Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 86 1 2 36 37 38 39 40 85 86
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by betowiec
dzis hejt park tylko 1.6 keja


dałem rade 5 minut tylko

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by fechu
O właśnie, Akhu, strasznie się na Tobie zawiodłem chłopaku

zostaw

Akhu swój chłop

duzo zdrowia przyjacielu

wkrótce będzie dobrze


Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Pozwól pacyfku, że będę miał swoje zdanie

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by wHiTe_StAr
Vincent pięknie Irka wyszkoliłeś, strzela teraz tymi linkami nie gorzej niż na boisku w słynnym już debiucie w Alwerni

Rekompensata z Twojej strony pomogła

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sosenka 97 lat

dobrze sie wypowiada

szacun

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by fechu
Pozwól pacyfku, że będę miał swoje zdanie

oczywiście

że tak

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
kazdy ma prawo do wlasnej opinii
kazdy ma prawo do bycia w błedzie

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by wHiTe_StAr
https://twitter.com/C39Ponton/status/1246146738735460352
Bruk-bet ostatni w rankingu, 5 kilosów do biedry

O i jest ciekawostka.

Garbarnia w czołówce

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by betowiec
dzis hejt park tylko 1.6 keja


dałem rade 5 minut tylko
oczywiscie lajkow


lista dla mnie....

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374
Likes: 2
Do kogo dziś dzwonił brunon ze swojego czerwonego ferrari?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Lukasz111
Do kogo dziś dzwonił brunon ze swojego czerwonego ferrari?

Kogo zaszczycił swym aksamitnym glosem ?

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374
Likes: 2
Komu powiedział dzień dobry i dowidzenia?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Originally Posted by Lukasz111
Komu powiedział dzień dobry i dowidzenia?
kolega pyta o kogo chodzi

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Lukasz111
Do kogo dziś dzwonił brunon ze swojego czerwonego ferrari?

Kogo zaszczycił swym aksamitnym glosem ?
Też chciałbym to wiedzieć, Stefan.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Dobry wieczór Holenderko, dobry wieczór Panowie,
Na wstępie... Vinc, dziś nie mogłem pozostawać za kurtyną. Życzę Ci przede wszystkim bardzo dużo zdrowia, nie daj sie żadnej zarazie, oczywiście życzę też żebyś jak najszybciej mógł cieszyc się z sukcesów Swoich drużyn...obu drużyn...szczerze.

Fechu - Przyjacielu - zdaje sobie sprawę, że mogę już tego nie odbudować. Liczyłem sie z takimi komentarzami na to zniknięcie, ale widocznie jak ktoś już zauważył, słabą psychikę musi mieć ten Akhu. Fakt może za szybko, ale koronowirus mnie jednak pokonał. Miałem dość tego gadania. A teraz kiedy dramat staje się mocno polityczny mam go dość jeszcze bardziej. Patrząc co się dzieję, przede wszystkim, w Polsce to ja chyba przestałem rozumieć ludzi. Gdzieś mi chyba musiał świat odjechać.

Biszop - Przyjacielu - znowu zniknąłem po Twoim poście, przypadek, ale pewnie słabo wyszło. Scusa, Amico!

Holenderko, pomóc obiecałem i oczywiście jestem do dyspozycji, ale chyba oboje wiemy, że jeszcze długo nie bedzie przy czym pomagać.

Panowie userowie wyżej niewymienieni smile miło Was znowu widzieć! Pamiętajcie, autoban grozi banem!

Raczej nie będę sie odnosił więcej do sytuacji na tematy koronowirusowe, gospodarcze, polityczne...więc pewnie nic nie zostaje i będę cichutko siedział, ale będę sie logował, więc jak ktoś wpadnie na pomysł polecić "W lesie dziś nie zaśnie nikt" to muszę reagować grin

Pozdrawiam

PS Fechu tekst o głośnikach Bose, absolutny top of the top aplauz
PPS Ha ha ha Master
PPPS Tak, jestem trzeźwy tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,375
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,375
Likes: 19
Originally Posted by Akhu
Dobry wieczór Holenderko, dobry wieczór Panowie,
Na wstępie... Vinc, dziś nie mogłem pozostawać za kurtyną. Życzę Ci przede wszystkim bardzo dużo zdrowia, nie daj sie żadnej zarazie, oczywiście życzę też żebyś jak najszybciej mógł cieszyc się z sukcesów Swoich drużyn...obu drużyn...szczerze.

Fechu - Przyjacielu - zdaje sobie sprawę, że mogę już tego nie odbudować. Liczyłem sie z takimi komentarzami na to zniknięcie, ale widocznie jak ktoś już zauważył, słabą psychikę musi mieć ten Akhu. Fakt może za szybko, ale koronowirus mnie jednak pokonał. Miałem dość tego gadania. A teraz kiedy dramat staje się mocno polityczny mam go dość jeszcze bardziej. Patrząc co się dzieję, przede wszystkim, w Polsce to ja chyba przestałem rozumieć ludzi. Gdzieś mi chyba musiał świat odjechać.

Biszop - Przyjacielu - znowu zniknąłem po Twoim poście, przypadek, ale pewnie słabo wyszło. Scusa, Amico!

Holenderko, pomóc obiecałem i oczywiście jestem do dyspozycji, ale chyba oboje wiemy, że jeszcze długo nie bedzie przy czym pomagać.

Panowie userowie wyżej niewymienieni smile miło Was znowu widzieć! Pamiętajcie, autoban grozi banem!

Raczej nie będę sie odnosił więcej do sytuacji na tematy koronowirusowe, gospodarcze, polityczne...więc pewnie nic nie zostaje i będę cichutko siedział, ale będę sie logował, więc jak ktoś wpadnie na pomysł polecić "W lesie dziś nie zaśnie nikt" to muszę reagować grin

Pozdrawiam

PS Fechu tekst o głośnikach Bose, absolutny top of the top aplauz
PPS Ha ha ha Master
PPPS Tak, jestem trzeźwy tongue

Aleś pierdolnął rekompensatę tongue

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
uuu tego to sie nie spodziewalem
Piekna epopeja na przywitanie, muchinio by sie nie powstydzil

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by wHiTe_StAr
uuu tego to sie nie spodziewalem
Piekna epopeja na przywitanie, muchinio by sie nie powstydzil
Łajcie, co z konkursem?! grin

Strona 38 z 86 1 2 36 37 38 39 40 85 86

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, forty, $-man, 11kera11), 789 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,997
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1