|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dzis hejt park tylko 1.6 keja dałem rade 5 minut tylko
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
O właśnie, Akhu, strasznie się na Tobie zawiodłem chłopaku zostaw Akhu swój chłop duzo zdrowia przyjacielu wkrótce będzie dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Pozwól pacyfku, że będę miał swoje zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent pięknie Irka wyszkoliłeś, strzela teraz tymi linkami nie gorzej niż na boisku w słynnym już debiucie w Alwerni Rekompensata z Twojej strony pomogła
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Sosenka 97 lat
dobrze sie wypowiada
szacun
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Pozwól pacyfku, że będę miał swoje zdanie oczywiście że tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
kazdy ma prawo do wlasnej opinii kazdy ma prawo do bycia w błedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
O i jest ciekawostka. Garbarnia w czołówce
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
dzis hejt park tylko 1.6 keja dałem rade 5 minut tylko oczywiscie lajkow lista dla mnie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2 |
Do kogo dziś dzwonił brunon ze swojego czerwonego ferrari?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Do kogo dziś dzwonił brunon ze swojego czerwonego ferrari? Kogo zaszczycił swym aksamitnym glosem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2 |
Komu powiedział dzień dobry i dowidzenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
Komu powiedział dzień dobry i dowidzenia? kolega pyta o kogo chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Do kogo dziś dzwonił brunon ze swojego czerwonego ferrari? Kogo zaszczycił swym aksamitnym glosem ? Też chciałbym to wiedzieć, Stefan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Dobry wieczór Holenderko, dobry wieczór Panowie, Na wstępie... Vinc, dziś nie mogłem pozostawać za kurtyną. Życzę Ci przede wszystkim bardzo dużo zdrowia, nie daj sie żadnej zarazie, oczywiście życzę też żebyś jak najszybciej mógł cieszyc się z sukcesów Swoich drużyn...obu drużyn...szczerze. Fechu - Przyjacielu - zdaje sobie sprawę, że mogę już tego nie odbudować. Liczyłem sie z takimi komentarzami na to zniknięcie, ale widocznie jak ktoś już zauważył, słabą psychikę musi mieć ten Akhu. Fakt może za szybko, ale koronowirus mnie jednak pokonał. Miałem dość tego gadania. A teraz kiedy dramat staje się mocno polityczny mam go dość jeszcze bardziej. Patrząc co się dzieję, przede wszystkim, w Polsce to ja chyba przestałem rozumieć ludzi. Gdzieś mi chyba musiał świat odjechać. Biszop - Przyjacielu - znowu zniknąłem po Twoim poście, przypadek, ale pewnie słabo wyszło. Scusa, Amico! Holenderko, pomóc obiecałem i oczywiście jestem do dyspozycji, ale chyba oboje wiemy, że jeszcze długo nie bedzie przy czym pomagać. Panowie userowie wyżej niewymienieni  miło Was znowu widzieć! Pamiętajcie, autoban grozi banem! Raczej nie będę sie odnosił więcej do sytuacji na tematy koronowirusowe, gospodarcze, polityczne...więc pewnie nic nie zostaje i będę cichutko siedział, ale będę sie logował, więc jak ktoś wpadnie na pomysł polecić "W lesie dziś nie zaśnie nikt" to muszę reagować  Pozdrawiam PS Fechu tekst o głośnikach Bose, absolutny top of the top  PPS Ha ha ha Master PPPS Tak, jestem trzeźwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
Dobry wieczór Holenderko, dobry wieczór Panowie, Na wstępie... Vinc, dziś nie mogłem pozostawać za kurtyną. Życzę Ci przede wszystkim bardzo dużo zdrowia, nie daj sie żadnej zarazie, oczywiście życzę też żebyś jak najszybciej mógł cieszyc się z sukcesów Swoich drużyn...obu drużyn...szczerze. Fechu - Przyjacielu - zdaje sobie sprawę, że mogę już tego nie odbudować. Liczyłem sie z takimi komentarzami na to zniknięcie, ale widocznie jak ktoś już zauważył, słabą psychikę musi mieć ten Akhu. Fakt może za szybko, ale koronowirus mnie jednak pokonał. Miałem dość tego gadania. A teraz kiedy dramat staje się mocno polityczny mam go dość jeszcze bardziej. Patrząc co się dzieję, przede wszystkim, w Polsce to ja chyba przestałem rozumieć ludzi. Gdzieś mi chyba musiał świat odjechać. Biszop - Przyjacielu - znowu zniknąłem po Twoim poście, przypadek, ale pewnie słabo wyszło. Scusa, Amico! Holenderko, pomóc obiecałem i oczywiście jestem do dyspozycji, ale chyba oboje wiemy, że jeszcze długo nie bedzie przy czym pomagać. Panowie userowie wyżej niewymienieni  miło Was znowu widzieć! Pamiętajcie, autoban grozi banem! Raczej nie będę sie odnosił więcej do sytuacji na tematy koronowirusowe, gospodarcze, polityczne...więc pewnie nic nie zostaje i będę cichutko siedział, ale będę sie logował, więc jak ktoś wpadnie na pomysł polecić "W lesie dziś nie zaśnie nikt" to muszę reagować  Pozdrawiam PS Fechu tekst o głośnikach Bose, absolutny top of the top  PPS Ha ha ha Master PPPS Tak, jestem trzeźwy  Aleś pierdolnął rekompensatę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
uuu tego to sie nie spodziewalem Piekna epopeja na przywitanie, muchinio by sie nie powstydzil
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
uuu tego to sie nie spodziewalem Piekna epopeja na przywitanie, muchinio by sie nie powstydzil Łajcie, co z konkursem?! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|