Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 47 1 2 10 11 12 13 14 46 47
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723
Likes: 10
Może jestem przewrażliwiony.
Ale myślę że takie krótkowzroczne myślenie nie prowadzi do niczego dobrego. W sumie jeszcze kilka lat temu mógłbym Ci przyznać rację:)

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Ja wiem jedno, w dajacej się przewidzieć przyszłości na stadionie,hali sportowej nie zawitam.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Sensei
Może jestem przewrażliwiony.
Ale myślę że takie krótkowzroczne myślenie nie prowadzi do niczego dobrego. W sumie jeszcze kilka lat temu mógłbym Ci przyznać rację:)

Rynek sam się weryfikuje po jakimś czasie.
A każdy w swoim umyśle decyduje, co mu się w danej chwili opłaca.




Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Biszop
jeśli można się wtrącić:)
dla mnie ważniejsze towarzystwo, jak jest dobre to mogę pić cokolwiek, no może byle nie tanie wina grin

przy okazji miłego piątku toast
na meczpeelu jest tylko dobre towarzystwo
Pacyf potwierdzi... Ale dopiero za 2godziny

Nigdzie nie stwierdziłem, że jest inaczej wink
Tylko picie jako takie dla samego picia nigdy nie było moim ulubionym zajęciem, a picie do monitora to już w ogóle wink
Musi być kompan, musi być o czym pogadać i wtedy robi się inna bajka

A pacyf to sobie może potwierdzić wiesz co wink
Chłopak się kolejny raz sam zaorał banując za złe wytypowania dobrego jajka....
I się zastanawiam czy to ze mną coś nie jest w porządku, że tego nie rozumiem? smile

Z serii, kiedyś to było
Derby Berlina bts do ht @4,50 boks

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Biszop
jeśli można się wtrącić:)
dla mnie ważniejsze towarzystwo, jak jest dobre to mogę pić cokolwiek, no może byle nie tanie wina grin

przy okazji miłego piątku toast
na meczpeelu jest tylko dobre towarzystwo
Pacyf potwierdzi... Ale dopiero za 2godziny

Nigdzie nie stwierdziłem, że jest inaczej wink
Tylko picie jako takie dla samego picia nigdy nie było moim ulubionym zajęciem, a picie do monitora to już w ogóle wink
Musi być kompan, musi być o czym pogadać i wtedy robi się inna bajka

A pacyf to sobie może potwierdzić wiesz co wink
Chłopak się kolejny raz sam zaorał banując za złe wytypowania dobrego jajka....
I się zastanawiam czy to ze mną coś nie jest w porządku, że tego nie rozumiem? smile

Z serii, kiedyś to było
Derby Berlina bts do ht @4,50 boks
jak to ktoś stwierdził wcześniej, Pacyf ma taki styl mówienia dobranoc, do zobaczenia
Całkowicie niegroźne zachowanie i nie drążyłbym tego za bardzo grin

Na szczęście Bundes wróciła to i Pacyfek wróci smile

Last edited by Akhu; 22/05/2020 19:36.
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Biszop
jeśli można się wtrącić:)
dla mnie ważniejsze towarzystwo, jak jest dobre to mogę pić cokolwiek, no może byle nie tanie wina grin

przy okazji miłego piątku toast
na meczpeelu jest tylko dobre towarzystwo
Pacyf potwierdzi... Ale dopiero za 2godziny

Nigdzie nie stwierdziłem, że jest inaczej wink
Tylko picie jako takie dla samego picia nigdy nie było moim ulubionym zajęciem, a picie do monitora to już w ogóle wink
Musi być kompan, musi być o czym pogadać i wtedy robi się inna bajka

A pacyf to sobie może potwierdzić wiesz co wink
Chłopak się kolejny raz sam zaorał banując za złe wytypowania dobrego jajka....
I się zastanawiam czy to ze mną coś nie jest w porządku, że tego nie rozumiem? smile

Z serii, kiedyś to było
Derby Berlina bts do ht @4,50 boks
jak kto ktoś stwierdził wcześniej, Pacyf ma taki styl mówienia dobranoc, do zobaczenia
Całkowicie niegroźne zachowanie i nie drążyłbym tego za bardzo grin

Na szczęście Bundes wróciła to i Pacyfek wróci smile

Tu by się przydał Kretol
... i diagnoza zachowań omawianego byłaby zgoła odmienna wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by haczyk
Lane piwo w końcu można wypić w spokoju.


https://ibb.co/zfxVDyb

Widzę, że Haczyk lubi przyjąć dobre piwko w typowej pijalni piwa.

Ciekawe czy łupie biała na altanach działkowych tak jak Jasiu Nowicki.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Sensei
Nowy koleżka*
Jak ja wyjezdzalem to płaciłem 30 , albo 35zł

Co my jesteśmy Legia Warszawa do Diaska?
Mecz na Jadze to towar ekskluzywny, nie dla biedaków niestety

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ten ktoś Akhu to był niedoszły mod White. Trochę szacunku

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Co za lokal haczyk?
Jak to wyglada w knajpach w ogole teraz ? Jakies pozory zachowujemy czy po staremu?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by VVega

z sentymentu oceniam bardzo wysoko

liczy się udział

to dzięki Rudemu jest w końcu normalnie i tak powinno być w rządzie

plus dnia że długopis już ledwo co pisze

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by fechu
Ten ktoś Akhu to był niedoszły mod White. Trochę szacunku
Nie zmienie decyzji, zolta dla symulanta i niech sie cieszy ze drugiej za pretensje nie wylapal.
U Niemca w tym sezonie juz by wylecial, gdyby byl kemp to by potwierdzil

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
najlepszy wpis

"wjechał w bit jak w Belgię w 1982
"

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by wHiTe_StAr
Co za lokal haczyk?
Jak to wyglada w knajpach w ogole teraz ? Jakies pozory zachowujemy czy po staremu?
Drewutnia. Kibicowsko podzielona, ale bardziej ta druga strona.

Wracałem z zakupów, zobaczyłem że od dzisiaj otwarte, zajrzałem. Stoliki na zewnątrz, Właściciel - miły emeryt, stoliki oddalił od siebie, także są pozory.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dobre 30 minut w bundeslidze/bardzo dobre




Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
haha

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382
Likes: 2
Dziś inspiracją Biczu. Ten od fotek z internetu. Spróbujemy jak to z red bullem smakuje.




[Linked Image from images90.fotosik.pl] [fotosik.pl]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by wHiTe_StAr
Co za lokal haczyk?
Jak to wyglada w knajpach w ogole teraz ? Jakies pozory zachowujemy czy po staremu?
Drewutnia. Kibicowsko podzielona, ale bardziej ta druga strona.

Wracałem z zakupów, zobaczyłem że od dzisiaj otwarte, zajrzałem. Stoliki na zewnątrz, Właściciel - miły emeryt, stoliki oddalił od siebie, także są pozory.

bardzo dobrze wspieramy rodzinne biznesy

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
red bull nie ten nie będzie tak trzepać

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by fechu
Ten ktoś Akhu to był niedoszły mod White. Trochę szacunku
Nie zmienie decyzji, zolta dla symulanta i niech sie cieszy ze drugiej za pretensje nie wylapal.
U Niemca w tym sezonie juz by wylecial, gdyby byl kemp to by potwierdzil
A spierdalaj

Strona 12 z 47 1 2 10 11 12 13 14 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker), 1,927 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,408
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1