|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Może jestem przewrażliwiony. Ale myślę że takie krótkowzroczne myślenie nie prowadzi do niczego dobrego. W sumie jeszcze kilka lat temu mógłbym Ci przyznać rację:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,413 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,413 Likes: 2 |
Ja wiem jedno, w dajacej się przewidzieć przyszłości na stadionie,hali sportowej nie zawitam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Może jestem przewrażliwiony. Ale myślę że takie krótkowzroczne myślenie nie prowadzi do niczego dobrego. W sumie jeszcze kilka lat temu mógłbym Ci przyznać rację:) Rynek sam się weryfikuje po jakimś czasie. A każdy w swoim umyśle decyduje, co mu się w danej chwili opłaca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
jeśli można się wtrącić:) dla mnie ważniejsze towarzystwo, jak jest dobre to mogę pić cokolwiek, no może byle nie tanie wina  przy okazji miłego piątku  na meczpeelu jest tylko dobre towarzystwo Pacyf potwierdzi... Ale dopiero za 2godziny Nigdzie nie stwierdziłem, że jest inaczej  Tylko picie jako takie dla samego picia nigdy nie było moim ulubionym zajęciem, a picie do monitora to już w ogóle Musi być kompan, musi być o czym pogadać i wtedy robi się inna bajka A pacyf to sobie może potwierdzić wiesz co Chłopak się kolejny raz sam zaorał banując za złe wytypowania dobrego jajka.... I się zastanawiam czy to ze mną coś nie jest w porządku, że tego nie rozumiem? Z serii, kiedyś to było Derby Berlina bts do ht @4,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
jeśli można się wtrącić:) dla mnie ważniejsze towarzystwo, jak jest dobre to mogę pić cokolwiek, no może byle nie tanie wina  przy okazji miłego piątku  na meczpeelu jest tylko dobre towarzystwo Pacyf potwierdzi... Ale dopiero za 2godziny Nigdzie nie stwierdziłem, że jest inaczej  Tylko picie jako takie dla samego picia nigdy nie było moim ulubionym zajęciem, a picie do monitora to już w ogóle Musi być kompan, musi być o czym pogadać i wtedy robi się inna bajka A pacyf to sobie może potwierdzić wiesz co Chłopak się kolejny raz sam zaorał banując za złe wytypowania dobrego jajka.... I się zastanawiam czy to ze mną coś nie jest w porządku, że tego nie rozumiem? Z serii, kiedyś to było Derby Berlina bts do ht @4,50  jak to ktoś stwierdził wcześniej, Pacyf ma taki styl mówienia dobranoc, do zobaczenia Całkowicie niegroźne zachowanie i nie drążyłbym tego za bardzo  Na szczęście Bundes wróciła to i Pacyfek wróci 
Last edited by Akhu; 22/05/2020 19:36.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
jeśli można się wtrącić:) dla mnie ważniejsze towarzystwo, jak jest dobre to mogę pić cokolwiek, no może byle nie tanie wina  przy okazji miłego piątku  na meczpeelu jest tylko dobre towarzystwo Pacyf potwierdzi... Ale dopiero za 2godziny Nigdzie nie stwierdziłem, że jest inaczej  Tylko picie jako takie dla samego picia nigdy nie było moim ulubionym zajęciem, a picie do monitora to już w ogóle Musi być kompan, musi być o czym pogadać i wtedy robi się inna bajka A pacyf to sobie może potwierdzić wiesz co Chłopak się kolejny raz sam zaorał banując za złe wytypowania dobrego jajka.... I się zastanawiam czy to ze mną coś nie jest w porządku, że tego nie rozumiem? Z serii, kiedyś to było Derby Berlina bts do ht @4,50  jak kto ktoś stwierdził wcześniej, Pacyf ma taki styl mówienia dobranoc, do zobaczenia Całkowicie niegroźne zachowanie i nie drążyłbym tego za bardzo  Na szczęście Bundes wróciła to i Pacyfek wróci  Tu by się przydał Kretol ... i diagnoza zachowań omawianego byłaby zgoła odmienna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Widzę, że Haczyk lubi przyjąć dobre piwko w typowej pijalni piwa. Ciekawe czy łupie biała na altanach działkowych tak jak Jasiu Nowicki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nowy koleżka* Jak ja wyjezdzalem to płaciłem 30 , albo 35zł
Co my jesteśmy Legia Warszawa do Diaska? Mecz na Jadze to towar ekskluzywny, nie dla biedaków niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ten ktoś Akhu to był niedoszły mod White. Trochę szacunku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Co za lokal haczyk? Jak to wyglada w knajpach w ogole teraz ? Jakies pozory zachowujemy czy po staremu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
z sentymentu oceniam bardzo wysoko liczy się udział to dzięki Rudemu jest w końcu normalnie i tak powinno być w rządzie plus dnia że długopis już ledwo co pisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ten ktoś Akhu to był niedoszły mod White. Trochę szacunku Nie zmienie decyzji, zolta dla symulanta i niech sie cieszy ze drugiej za pretensje nie wylapal. U Niemca w tym sezonie juz by wylecial, gdyby byl kemp to by potwierdzil
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
najlepszy wpis
"wjechał w bit jak w Belgię w 1982 "
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Co za lokal haczyk? Jak to wyglada w knajpach w ogole teraz ? Jakies pozory zachowujemy czy po staremu? Drewutnia. Kibicowsko podzielona, ale bardziej ta druga strona. Wracałem z zakupów, zobaczyłem że od dzisiaj otwarte, zajrzałem. Stoliki na zewnątrz, Właściciel - miły emeryt, stoliki oddalił od siebie, także są pozory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobre 30 minut w bundeslidze/bardzo dobre
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,381 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,381 Likes: 2 |
Dziś inspiracją Biczu. Ten od fotek z internetu. Spróbujemy jak to z red bullem smakuje. ![[Linked Image from images90.fotosik.pl]](https://images90.fotosik.pl/369/454aeec59578cebbmed.jpg) [ fotosik.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Co za lokal haczyk? Jak to wyglada w knajpach w ogole teraz ? Jakies pozory zachowujemy czy po staremu? Drewutnia. Kibicowsko podzielona, ale bardziej ta druga strona. Wracałem z zakupów, zobaczyłem że od dzisiaj otwarte, zajrzałem. Stoliki na zewnątrz, Właściciel - miły emeryt, stoliki oddalił od siebie, także są pozory. bardzo dobrze wspieramy rodzinne biznesy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
red bull nie ten nie będzie tak trzepać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ten ktoś Akhu to był niedoszły mod White. Trochę szacunku Nie zmienie decyzji, zolta dla symulanta i niech sie cieszy ze drugiej za pretensje nie wylapal. U Niemca w tym sezonie juz by wylecial, gdyby byl kemp to by potwierdzil A spierdalaj
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|