|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
Nie wejdzie ten czteropak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Ja tam lubię tygodniowe kupony. Bez kombinacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Każdy Biszop ma swoje zdanie. Dla mnie MMA jest zdecydowanie nr jeden w sportach walki. Właśnie że względu na wszechstronność i to że walki nie toczą się w jednej płaszczyźnie. Oczywiście walki typowo sportowe nie jakieś Popki czy Oświęcimskie. Nie mylić z tym co wczoraj się odbywało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Pewniak tygodnia to Lech.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
Pilzno widziałem z Banikiem. Dobra ekipa. Zreszą zobacz ich wyniki. Slavii dziś też się nie dali. To racja. Dobre ostatnio wyniki Pilzna. Dziś nawet buki ich cenili kursowo w Pradze bo na Slavię u siebie aż ponad @2 było. Ja jakoś się już boję tego Pilzna, nie są tak mocno jak w ostatnich latach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Poza tym na jeden błąd (czytaj remis) też lubię grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Pewniak tygodnia to Lech. Kpisz czy poważnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Kfjatek widać został dłużej na grillu u Akagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
Mam HSV na jutro @1,68. Trochę się boję bo w tej lidze grają jak chcą. No ale już ostatnia prosta. HSV musi iść po awans, a Kiel to tylko Kiel i do tego bezpieczne miejsce w środku tabeli. Myślałem, że tu kurs będzie z @1,4.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
Pewniak tygodnia to Lech. Ze względu na słabość Pogoni? Czy moc Lecha? Pisałeś, że Lubin padł kondycyjnie to Lech pewnie dobrze wyglądał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Kfjatek widać został dłużej na grillu u Akagi Ze stołecznym na grilu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
kfjatek coś dziwnie przemilczał niesłuszny karny dla Lecha niesłuszny? raczej pierwszy dla Lubina. Jak zagwizdał rękę Kostevycha, to dlaczego miałby nie gwizdać dla Lecha? Tak powiedział ekspert stacji Canal + Pan Sławek. Kopacz zmienił lot piłki przez co nie powinno być karnego. A Kostevych zagrał w siatkówkę, bez jaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Pewniak tygodnia to Lech. Ze względu na słabość Pogoni? Czy moc Lecha? Pisałeś, że Lubin padł kondycyjnie to Lech pewnie dobrze wyglądał. Lech to co najwyżej bts.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Aj Jezus Maria jaka lokata na Lecha we wtorek u bukmacherów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
kfjatek coś dziwnie przemilczał niesłuszny karny dla Lecha niesłuszny? raczej pierwszy dla Lubina. Jak zagwizdał rękę Kostevycha, to dlaczego miałby nie gwizdać dla Lecha? Tak powiedział ekspert stacji Canal + Pan Sławek. Kopacz zmienił lot piłki przez co nie powinno być karnego. A Kostevych zagrał w siatkówkę, bez jaj nie wiadomo komu wierzyć Fechu  jeżeli to prawda co bredzi Stempniewski to varowych z Lubina nie chce więcej oglądac na najwyższym szczeblu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
kfjatek coś dziwnie przemilczał niesłuszny karny dla Lecha niesłuszny? raczej pierwszy dla Lubina. Jak zagwizdał rękę Kostevycha, to dlaczego miałby nie gwizdać dla Lecha? Tak powiedział ekspert stacji Canal + Pan Sławek. Kopacz zmienił lot piłki przez co nie powinno być karnego. A Kostevych zagrał w siatkówkę, bez jaj Zmienił lot piłki? Przecież ten co zagrał ręką miał kupe czasu żeby tego nie zrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19 |
kfjatek coś dziwnie przemilczał niesłuszny karny dla Lecha niesłuszny? raczej pierwszy dla Lubina. Jak zagwizdał rękę Kostevycha, to dlaczego miałby nie gwizdać dla Lecha? Tak powiedział ekspert stacji Canal + Pan Sławek. Kopacz zmienił lot piłki przez co nie powinno być karnego. A Kostevych zagrał w siatkówkę, bez jaj nie wiadomo komu wierzyć Fechu  Taką miał szansę na reakcje jak dziś kolo ze Śląska słuchajcie dalej mondrości Pana Sławka jeżeli to prawda co bredzi Stempniewski to varowych z Lubina nie chce więcej oglądac na najwyższym szczeblu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Zmienił lot piłki? Przecież ten co zagrał ręką miał kupe czasu żeby tego nie zrobić Tak myślałem, że wybronisz Varowych. Dzięki!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|