Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#749031 26/11/2006 10:30
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
Witam wszystkich! Tak sobie pomyślałem czy wzorem JM nie założyć tematu o śmiesznych zdarzeniach z życia codziennego.Każdemu z nas zdarzają się niemal codziennie więc myślę że tematów nie zabraknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. Na początek coś ode mnie : Swego czasu pracowałem z pewną hm nazwijmy delikatnie lekko nierozgarniętą laską i po którymś z rzędu zawalonym przez nią zleceniu mówię do niej "Ciebie powinni leczyć kompleksowo" a Ona na to ALE JA NIE MAM KOMPLEKSÓW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> To tyle na początek Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#749032 26/11/2006 10:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Kolega mieszkający aktualnie w Wawie opowiadał ostatnio co mu się przydarzyło w autobusie . Jest taka sytuacja , autobus zapchany , nie ma miejsca . Na jednym z przystanków wsiada starsza pani , w tym momencie z jednego z siedzeń wstaje wielki "dres" (łysy , 3 paski itp , taki typowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) i mówi do babci : "babcia se pierdolnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D jak zareagował "autobus" chyba się domyślacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#749033 26/11/2006 10:48
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Quote
Kolega mieszkający aktualnie w Wawie opowiadał ostatnio co mu się przydarzyło w autobusie . Jest taka sytuacja , autobus zapchany , nie ma miejsca . Na jednym z przystanków wsiada starsza pani , w tym momencie z jednego z siedzeń wstaje wielki "dres" (łysy , 3 paski itp , taki typowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) i mówi do babci : "babcia se pierdolnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D jak zareagował "autobus" chyba się domyślacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zaje*iste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#749034 26/11/2006 10:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Na jednym z przystanków wsiada starsza pani , w tym momencie z jednego z siedzeń wstaje wielki "dres" (łysy , 3 paski itp , taki typowy ) i mówi do babci : "babcia se pierdolnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
powiedz koledze ze ta opowiesc krazyła ze 2lata temu po Wa-wie , zmieniał sie tylko srodek lokomocji ,marka dresu i osoby którym sie to "przydarzyło" . :-)

#749035 26/11/2006 10:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
Quote
Na jednym z przystanków wsiada starsza pani , w tym momencie z jednego z siedzeń wstaje wielki "dres" (łysy , 3 paski itp , taki typowy ) i mówi do babci : "babcia se pierdolnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
powiedz koledze ze ta opowiesc krazyła ze 2lata temu po Wa-wie , zmieniał sie tylko srodek lokomocji ,marka dresu i osoby którym sie to "przydarzyło" . :-)

heh po Bialymstoku tez

podobnie jak historia o zjaranych kolesiach jezdzacych wokol ronda, ilez razy to ktos opowiadal mowiac ze to jego kumple

#749036 26/11/2006 11:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Możesz opowiedzieć o tej historii z Białegostoku ? Powiem szczerze , że jej nie słyszałem a przy najmniej nie kojarze .

#749037 26/11/2006 11:12
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
ja nie potrafie tego tak fajnie opowiadac jak niektorzy

kolesie sie zjarali i postanowili pojezdzic sobie po miescie, wjechali na rondo, i tak sobie koleczka robili, w pewnym momencie trzask, uderzyli w kogos, zazwyczaj policji w takich wypadkach nie ma, ale tym razem byla, kolesie szybko wietrza woz, mija troche czasu, podchodzi policjant, przedstawia sie i mowi "Nic wam sie chlopcy nie stalo, ten pojeb ma 2 promile alkoholu"

jakos tak, zmienialy sie ronda, osoby, ale motyw zawsze ten sam pozostawal

#749038 26/11/2006 11:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
No to patrze śmiesznie się działo hehe .

#749039 26/11/2006 11:20
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
no to cos z mojej klasy. Baba od matmy robi wprowadzenie do jakiejs lekcji, cos gada o figurach geometrycznych i pyta: no to jaki sa najprostsze figury? a laska z mojej klasy: KROPKA, PRZECINEK

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

po tej scenie dostala ksywe pustak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#749040 26/11/2006 11:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Podobno autentyczna historia. Opowiadal mi kuzyn:
Nauczyciel do laski: Gdzie była Defenestracja Praska?
Laska:....
Klasa szeptem: w Pradze
L: w Pradze
N: A gdzie leży Praga?
L:...
K: w Italii
L: W Italii

No comments

#749041 26/11/2006 11:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
ja nie potrafie tego tak fajnie opowiadac jak niektorzy

kolesie sie zjarali i postanowili pojezdzic sobie po miescie, wjechali na rondo, i tak sobie koleczka robili, w pewnym momencie trzask, uderzyli w kogos, zazwyczaj policji w takich wypadkach nie ma, ale tym razem byla, kolesie szybko wietrza woz, mija troche czasu, podchodzi policjant, przedstawia sie i mowi "Nic wam sie chlopcy nie stalo, ten pojeb ma 2 promile alkoholu"

jakos tak, zmienialy sie ronda, osoby, ale motyw zawsze ten sam pozostawal
zapomniales dodac, ze malach jezdzil pod prad na rondzie, a kierowca drugiego pojazdu zaczal opowiadac policjantowi, ze wjechal w niego maluch, ktory jezdzil w odwrotnym kierunku i wtedy nastapil test trzezwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#749042 26/11/2006 11:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
P
pyk Offline
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
Quote
ja nie potrafie tego tak fajnie opowiadac jak niektorzy

kolesie sie zjarali i postanowili pojezdzic sobie po miescie, wjechali na rondo, i tak sobie koleczka robili, w pewnym momencie trzask, uderzyli w kogos, zazwyczaj policji w takich wypadkach nie ma, ale tym razem byla, kolesie szybko wietrza woz, mija troche czasu, podchodzi policjant, przedstawia sie i mowi "Nic wam sie chlopcy nie stalo, ten pojeb ma 2 promile alkoholu"

jakos tak, zmienialy sie ronda, osoby, ale motyw zawsze ten sam pozostawal
ja slyszlaem to w nieco innej wersji tzn. kolesie sie najarali, weszli do maluch i postanowili pojezdzic po rondzie, a ze im sie dosc szybko to znudzilo to zaczeli dla urozmaicenia jezdzic na wsetecznym w pewnym momencie pach i uderzyli w samochod. Pech chcial, ze najechala policja. Przestraszeni siedza nie wychodza z samochodu, podchodzi do nic policjant i mowi: chlopaki nie bojcie sie to nie wasza wina koles jest nawalony do tego stopnia ze mowi ze ktos w niego na wstecznym uderzyl.

ps. to bujda, bo ja bynajmniej z Balegostoku nie jestem a slyszalem to jako autentyk jakies 3 lata temu.

#749043 26/11/2006 11:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
u mnie w podstawowce na lekcji geografi zostala wywolana kolezanka, nauczycielka zadala jej pytanie na temat wiatrow sezonowych - odpowiedzi pasaty, jednak kolezanka miala z tym problem wiec kolega zaczal ja delikatnie ukierunkowywac, ze to cos zwiazanego z seat'em - kolezanka po chwili namyslu odpowidziala, ze wiatry sezonowe w tej czesci swiata nazaywaja sie cordoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#749044 26/11/2006 11:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Też była taka historia o kolesiach, co jechali z baletów na wsi w maluchu we 12. łapie ich Policja, liczy i mówi: "Jakby was było 13, to bym was puścił". W tym momencie otwiera się bagażnik i wyskakuje 13 koleś. Sam słyszałem, jak kolesie się kłócili z jakich baletów ta fura wracała, aż jeden nie wytrzymał i powiedział, że sam był w tym maluchu

#749045 26/11/2006 11:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
aż jeden nie wytrzymał i powiedział, że sam był w tym maluchu
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#749046 26/11/2006 11:44
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
Też była taka historia o kolesiach, co jechali z baletów na wsi w maluchu we 12. łapie ich Policja, liczy i mówi: "Jakby was było 13, to bym was puścił". W tym momencie otwiera się bagażnik i wyskakuje 13 koleś. Sam słyszałem, jak kolesie się kłócili z jakich baletów ta fura wracała, aż jeden nie wytrzymał i powiedział, że sam był w tym maluchu

hehe, maluch nie ma bagaznika, chyba ze mowisz o tym z przodu co mozna najwyzej damska torebke zmiescic

#749047 26/11/2006 11:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
Raz po imprezie na działkach jeden kolo chciał nas podwieżć swoją furą ( jakiś wóz bez dachu ale nie pamiętam bo byłem po paru hehe) to jechało nas chyba z piętnastu na oparciach gdzie się dało ale jak gość depnął i wziął parę zakrętów ( na szczęście na drodze osiedlowej ) to dojechali tylko ci co siedzieli na siedzeniach ha! ha!

#749048 26/11/2006 11:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Raz po imprezie na działkach jeden kolo chciał nas podwieżć swoją furą ( jakiś wóz bez dachu ale nie pamiętam bo byłem po paru hehe) to jechało nas chyba z piętnastu na oparciach gdzie się dało ale jak gość depnął i wziął parę zakrętów ( na szczęście na drodze osiedlowej ) to dojechali tylko ci co siedzieli na siedzeniach ha! ha!
co powiedzieliscie rodzinom tych osob, ktore zginely <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#749049 26/11/2006 11:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Quote
Quote
Raz po imprezie na działkach jeden kolo chciał nas podwieżć swoją furą ( jakiś wóz bez dachu ale nie pamiętam bo byłem po paru hehe) to jechało nas chyba z piętnastu na oparciach gdzie się dało ale jak gość depnął i wziął parę zakrętów ( na szczęście na drodze osiedlowej ) to dojechali tylko ci co siedzieli na siedzeniach ha! ha!
co powiedzieliscie rodzinom tych osob, ktore zginely <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

nie mieli biletów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#749050 26/11/2006 11:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
znalezli się żywi ale nie wyglądali najlepiej. Ciekawe czy od kontaktu z glebą czy od wypitych trunków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, 11kera11), 1,968 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,551
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1