Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 87 1 2 5 6 7 8 9 86 87
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
Originally Posted by Moloch straszliwy
Originally Posted by Górnik_Wałbrzych
Witam
muszę odszczekać to co kiedyś napisałem, jednak LVbet to amatorzy. Ich konsultant potwierdza wykonanie obrotu, a Oni cofają wypłatę, bo obrót jednak nie wykonany smile

Nie polecam!

Witaj Dariusz,
Wysyłamy Ci zapis rozmowy z czatu.


Po co podajesz loginy do Buka i poczty? Zaraz jakies ameby dla zabawy beda blokować konta poprzez nieudane zalogowania.

no w sumie masz rację, nie pomyślałem, ja starej daty jestem smile ale Rafał ogarnął temat!dzięki

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Ponawiam mogl by ktos spr czy moze sie logowac na paysafecard? Bede wdzieczny

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Originally Posted by Lukasz111
Same Dariusze na forum. I wszystkie lubią wypić.
Myślisz że Funkcjonariusz Dariusz puszczał TEN BILET !!!! ??? [sts.pl]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Górnik a samemu nie dasz rady policzyć czy jest ten obrót ?
Tam też pracują ludzie a nie roboty
Ktoś się zwyczajnie pomylił, albo gość z supportu albo gość który cofnął wypłatę


Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
LV bet to złodzieje.. nie tłumacz ich, @wHiTe!.. człowiek może się pomylić.. pewnie.. ale LV Bet pomyli się tylko na twoją niekorzyść

mad dol

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Karakuliambro
Originally Posted by Lukasz111
Same Dariusze na forum. I wszystkie lubią wypić.
Myślisz że Funkcjonariusz Dariusz puszczał TEN BILET !!!! ??? [sts.pl]

kurwa, jak takie coś kiedyś trafić w końcu.. frown aplauz

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Pacyf zaraz napiszę że to fejk smile

Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
Originally Posted by wHiTe_StAr
Górnik a samemu nie dasz rady policzyć czy jest ten obrót ?
Tam też pracują ludzie a nie roboty
Ktoś się zwyczajnie pomylił, albo gość z supportu albo gość który cofnął wypłatę

a czytałeś co ja do nich napisałem??? policzyłem, ale jak mają niekompetentnych pracowników to za błędy powinni ponosić Oni odpowiedzialność ( przynajmniej jeżeli chcą uchodzić jako profesjonalna firma ).

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by kemp
Originally Posted by Karakuliambro
Originally Posted by Lukasz111
Same Dariusze na forum. I wszystkie lubią wypić.
Myślisz że Funkcjonariusz Dariusz puszczał TEN BILET !!!! ??? [sts.pl]

kurwa, jak takie coś kiedyś trafić w końcu.. frown aplauz
No.
A taki prosty się wydaje jak się spojrzy po trafieniu.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
jest @pacyfek, czy autozbanowany?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by TEO
Originally Posted by kemp
Originally Posted by Karakuliambro
Originally Posted by Lukasz111
Same Dariusze na forum. I wszystkie lubią wypić.
Myślisz że Funkcjonariusz Dariusz puszczał TEN BILET !!!! ??? [sts.pl]

kurwa, jak takie coś kiedyś trafić w końcu.. frown aplauz
No.
A taki prosty się wydaje jak się spojrzy po trafieniu.

właśnie grin żadnego kursu >2 nawet nie ma.. same pewniaki

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Górnik_Wałbrzych
Originally Posted by wHiTe_StAr
Górnik a samemu nie dasz rady policzyć czy jest ten obrót ?
Tam też pracują ludzie a nie roboty
Ktoś się zwyczajnie pomylił, albo gość z supportu albo gość który cofnął wypłatę

a czytałeś co ja do nich napisałem??? policzyłem, ale jak mają niekompetentnych pracowników to za błędy powinni ponosić Oni odpowiedzialność ( przynajmniej jeżeli chcą uchodzić jako profesjonalna firma ).
Górnik sorry ale głupoty piszesz. Szeregowy pracownik supportu popełnił błąd w obliczeniach który został wychwycony przez inny dział. Koniec końców nie wykonałeś obrotu więc twoje pretensje są trochę dziecinne

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
600 zl psu w dupe
Ludzie nie szanują pieniędzy

smirk

Originally Posted by kemp
Originally Posted by TEO
Originally Posted by kemp
[quote=Karakuliambro][quote=Lukasz111]Same Dariusze na forum. I wszystkie lubią wypić.
Myślisz że Funkcjonariusz Dariusz puszczał TEN BILET !!!! ??? [sts.pl]

kurwa, jak takie coś kiedyś trafić w końcu.. frown aplauz
No.
A taki prosty się wydaje jak się spojrzy po trafieniu.

właśnie grin żadnego kursu >2 nawet nie ma.. same pewniaki

Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by Górnik_Wałbrzych
Originally Posted by wHiTe_StAr
Górnik a samemu nie dasz rady policzyć czy jest ten obrót ?
Tam też pracują ludzie a nie roboty
Ktoś się zwyczajnie pomylił, albo gość z supportu albo gość który cofnął wypłatę

a czytałeś co ja do nich napisałem??? policzyłem, ale jak mają niekompetentnych pracowników to za błędy powinni ponosić Oni odpowiedzialność ( przynajmniej jeżeli chcą uchodzić jako profesjonalna firma ).
Górnik sorry ale głupoty piszesz. Szeregowy pracownik supportu popełnił błąd w obliczeniach który został wychwycony przez inny dział. Koniec końców nie wykonałeś obrotu więc twoje pretensje są trochę dziecinne

white oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, dla mnie mega słabe zachowanie z ich strony, skoro ich pracownik popełnił błąd ... to powinni brać za to odpowiedzialność - przecież ktoś go zatrudniał, weryfikował ... to się nazywa profesjonalizm. To nie są pretensje,tylko stwierdzenie faktów. Kiedyś była dyskusja na czacie na ich temat i ja zabrałem głos i ich pochwaliłem, ze gram tam i nie miałem nigdy problemów ... no i teraz musiałem to zweryfikować smile pzdr

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Jak mnie ten Burbon wkurwia

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
spokojnie
wróci

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Zawsze wracał !
Ale tu dziś spokojnie !

Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Originally Posted by kemp
LV bet to złodzieje.. nie tłumacz ich, @wHiTe!.. człowiek może się pomylić.. pewnie.. ale LV Bet pomyli się tylko na twoją niekorzyść

mad dol
+1 sa lepsze firmy

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by kemp
LV bet to złodzieje.. nie tłumacz ich, @wHiTe!.. człowiek może się pomylić.. pewnie.. ale LV Bet pomyli się tylko na twoją niekorzyść

mad dol
+1 sa lepsze firmy

Które to bardziej dbają o klienta ?

Strona 7 z 87 1 2 5 6 7 8 9 86 87

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, forty, Sensei, $-man, rymoholik, burbon), 2,708 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1