Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 84 z 109 1 2 82 83 84 85 86 108 109
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by TEO
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by TEO
Ja tam bym nie gwizdnął tego
zabrał piłkę ręką, można tak?
Z tymi rękami to jest tak pojebane że daj spokój.
Każdy może na swoją modłę interpretować .
Jak jechał po glebie to gdzie tą rękę miał schować.
Zgadza się. Jednak jak robi wślizg, to musi liczyć się z ryzykiem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by TEO
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by TEO
Ja tam bym nie gwizdnął tego
zabrał piłkę ręką, można tak?
Z tymi rękami to jest tak pojebane że daj spokój.
Każdy może na swoją modłę interpretować .
Jak jechał po glebie to gdzie tą rękę miał schować.
mogl nie jechać

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Latająca zauroczona.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,083
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,083
Likes: 19
Originally Posted by haczyk
Latająca zauroczona.

Dębica Dębica pikno okolica tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,083
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,083
Likes: 19
Gdyby nie Wisłoka byłaby stolica tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,083
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,083
Likes: 19
Uwaga ciekawostka


Polska-Malta w 1980 r. Mecz ten odbył się 7 grudnia, dzień przed naszym odlotem do Polski. Bilety na tę imprezę załatwił Władysław Litmanowicz, który był sędzią rundowym i miał pewne kontakty z organizatorami olimpiady ( Olimpiada szachowa 1980 rozegrana została w Valetcie w dniach 20 listopada - 6 grudnia 1980 )

Udaliśmy się na stadion całą ekipą. Towarzyszył nam także sędzia główny olimpiady GM Lothar Schmid z Republiki Federalnej Niemiec, znany z sędziowania sławnego meczu Spasski-Fischer w Reykjaviku 1972 r.

Przed meczem mieliśmy okazję wejścia na boisko. Takiego czegoś nikt z nas wcześniej nie widział, także kierownictwo PZPN z jej szefem generałem Marianem Rybą, który okazał się sympatykiem królewskiej gry. To nie była murawa, lecz klepisko. Tak wyglądał reprezentacyjny stadion Gzira w stolicy Malty La Valetta.


Spotkanie było transmitowane przez Polskie Radio, a sprawozdawcą był Jan Ciszewski. Razem z Andrzejem Filipowiczem weszliśmy do jego kabiny i poinformowaliśmy go o brązowym medalu kobiet. Sławny sprawozdawca z miejsca przekazał tę wiadomość do kraju.

Mecz miał dramatyczny przebieg. Po strzeleniu drugiego gola przez Polaków doszło do niebezpiecznej przepychanki. Na boisko posypały się kamienie i inne przedmioty. Budki dla trenerów i zawodników rezerwowych zostały całkowicie zniszczone. Polacy wraz z zespołem sędziowskim z Jugosławii znaleźli schronienie na środku boiska. Dopiero porządek przywróciła konna policja.

Mieliśmy problem z wyjściem ze stadionu, gdyż mogliśmy w każdym momencie zostać zaatakowanym przez rozwścieczonych miejsowych kibiców. Szczególnie stracha miały nasze dwie blondynki Hanna Ereńska-Radzewska i Małgorzata Wiese, które wyraźnie wyróżniały się w tłumie. Na szczęście udało się bez szwanku wydostać ze stadionu.

To był mój ostatni mecz piłkarski na żywo!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,083
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,083
Likes: 19
Prezes Janusz Filipiak i wiceprezes Jakub Tabisz wyzywający sędziego na cały głos - nie takich wzorców oczekujemy od czołowych menedżerów w PKO Ekstraklasie. Atmosfera na 200. Wielkich Derbach Krakowa była gorąca nawet bez obecności kibiców.

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by latajaca_holenderka
Gdyby nie Wisłoka byłaby stolica tongue


nie ładnie obrażać Mój klub, 17 lat gry zobowiązuje

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
poza tym hasło jest inne w Dębicy:)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Janie... Dębica.

Pamiętacie tę reklamę?

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Ja nie:)

Dołączył: May 2001
Posty: 24,131
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,131
Likes: 9
Originally Posted by macq
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by TEO
Dla mnie
tak, ŁKS x2 + Real X2 i do kasy
tylko musimy uwazac na kaziciela

Dobry wieczór,
bardzo trudny zestaw, to może się nie udać.

W ŁKSie 6 piłkarzy zarażonych wirusem, kontuzjowani Sekulski, Sobociński, do tego pauzy za czerwone kartki Corral i trener Stawowy. Termalica powinna zagrać w optymalnym składzie.

Real na trudnym terenie, do tego w tygodniu bardzo ważny mecz w Lidze Mistrzów.

Mimo wszystko powodzenia!
dzieki, bedzie co ma byc wink taka strategia trudno, notes podpowiada graj wiec gramy

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Lewy jak jedzie z jakąś dziewczynką do niby Mikołaja to już niezła potwarz. Ale to co odjebał tutaj to kurtyna.

https://twitter.com/Franek_S/status/1334784511410909184?s=19

I tak to tu zostawię. Dobranoc.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,083
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,083
Likes: 19
człowiek dla kasy wszystko zrobi

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313
Likes: 2
Co na weekend oprócz Porto, Benfici, Baya, Hoffe, Napoli, Juve, Barcy, Villa, Legii, Lecha?

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
sląsk wygra, totki rownież

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dzień dobry toast

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Krótkie rozciąganie

[Linked Image from i.ibb.co] [ibb.co]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by quincy
Lewy jak jedzie z jakąś dziewczynką do niby Mikołaja to już niezła potwarz. Ale to co odjebał tutaj to kurtyna.

https://twitter.com/Franek_S/status/1334784511410909184?s=19

I tak to tu zostawię. Dobranoc.

panowie co to kręcili musieli miec beke ,jeszcze podkapacali że wykapany Więckiewicz .W reklamie brakuje tylko Annny ale ona nie ma parcia na szkło.


Strona 84 z 109 1 2 82 83 84 85 86 108 109

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1