|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Ja tam bym nie gwizdnął tego zabrał piłkę ręką, można tak? Z tymi rękami to jest tak pojebane że daj spokój. Każdy może na swoją modłę interpretować . Jak jechał po glebie to gdzie tą rękę miał schować. Zgadza się. Jednak jak robi wślizg, to musi liczyć się z ryzykiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ja tam bym nie gwizdnął tego zabrał piłkę ręką, można tak? Z tymi rękami to jest tak pojebane że daj spokój. Każdy może na swoją modłę interpretować . Jak jechał po glebie to gdzie tą rękę miał schować. mogl nie jechać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Dębica Dębica pikno okolica 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Gdyby nie Wisłoka byłaby stolica 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Uwaga ciekawostka
Polska-Malta w 1980 r. Mecz ten odbył się 7 grudnia, dzień przed naszym odlotem do Polski. Bilety na tę imprezę załatwił Władysław Litmanowicz, który był sędzią rundowym i miał pewne kontakty z organizatorami olimpiady ( Olimpiada szachowa 1980 rozegrana została w Valetcie w dniach 20 listopada - 6 grudnia 1980 )
Udaliśmy się na stadion całą ekipą. Towarzyszył nam także sędzia główny olimpiady GM Lothar Schmid z Republiki Federalnej Niemiec, znany z sędziowania sławnego meczu Spasski-Fischer w Reykjaviku 1972 r.
Przed meczem mieliśmy okazję wejścia na boisko. Takiego czegoś nikt z nas wcześniej nie widział, także kierownictwo PZPN z jej szefem generałem Marianem Rybą, który okazał się sympatykiem królewskiej gry. To nie była murawa, lecz klepisko. Tak wyglądał reprezentacyjny stadion Gzira w stolicy Malty La Valetta.
Spotkanie było transmitowane przez Polskie Radio, a sprawozdawcą był Jan Ciszewski. Razem z Andrzejem Filipowiczem weszliśmy do jego kabiny i poinformowaliśmy go o brązowym medalu kobiet. Sławny sprawozdawca z miejsca przekazał tę wiadomość do kraju.
Mecz miał dramatyczny przebieg. Po strzeleniu drugiego gola przez Polaków doszło do niebezpiecznej przepychanki. Na boisko posypały się kamienie i inne przedmioty. Budki dla trenerów i zawodników rezerwowych zostały całkowicie zniszczone. Polacy wraz z zespołem sędziowskim z Jugosławii znaleźli schronienie na środku boiska. Dopiero porządek przywróciła konna policja.
Mieliśmy problem z wyjściem ze stadionu, gdyż mogliśmy w każdym momencie zostać zaatakowanym przez rozwścieczonych miejsowych kibiców. Szczególnie stracha miały nasze dwie blondynki Hanna Ereńska-Radzewska i Małgorzata Wiese, które wyraźnie wyróżniały się w tłumie. Na szczęście udało się bez szwanku wydostać ze stadionu.
To był mój ostatni mecz piłkarski na żywo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Prezes Janusz Filipiak i wiceprezes Jakub Tabisz wyzywający sędziego na cały głos - nie takich wzorców oczekujemy od czołowych menedżerów w PKO Ekstraklasie. Atmosfera na 200. Wielkich Derbach Krakowa była gorąca nawet bez obecności kibiców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
Gdyby nie Wisłoka byłaby stolica  nie ładnie obrażać Mój klub, 17 lat gry zobowiązuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
poza tym hasło jest inne w Dębicy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Janie... Dębica.
Pamiętacie tę reklamę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,135 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,135 Likes: 9 |
tak, ŁKS x2 + Real X2 i do kasy tylko musimy uwazac na kaziciela Dobry wieczór, bardzo trudny zestaw, to może się nie udać. W ŁKSie 6 piłkarzy zarażonych wirusem, kontuzjowani Sekulski, Sobociński, do tego pauzy za czerwone kartki Corral i trener Stawowy. Termalica powinna zagrać w optymalnym składzie. Real na trudnym terenie, do tego w tygodniu bardzo ważny mecz w Lidze Mistrzów. Mimo wszystko powodzenia! dzieki, bedzie co ma byc  taka strategia trudno, notes podpowiada graj wiec gramy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Lewy jak jedzie z jakąś dziewczynką do niby Mikołaja to już niezła potwarz. Ale to co odjebał tutaj to kurtyna. https://twitter.com/Franek_S/status/1334784511410909184?s=19I tak to tu zostawię. Dobranoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
człowiek dla kasy wszystko zrobi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Co na weekend oprócz Porto, Benfici, Baya, Hoffe, Napoli, Juve, Barcy, Villa, Legii, Lecha?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
sląsk wygra, totki rownież
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Krótkie rozciąganie ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/z5Yxzb9/20201205-073259.jpg) [ ibb.co]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
panowie co to kręcili musieli miec beke ,jeszcze podkapacali że wykapany Więckiewicz .W reklamie brakuje tylko Annny ale ona nie ma parcia na szkło.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|