Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 74 1 2 10 11 12 13 14 73 74
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305
Likes: 2
Originally Posted by latajaca_holenderka
Basiura powiedział że jak Ci chociaź 10 zł pożyczę na granie to mam przejebane sory Winetu tongue

Od kiedy to się Basiury słuchasz.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026
Likes: 19
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by latajaca_holenderka
Basiura powiedział że jak Ci chociaź 10 zł pożyczę na granie to mam przejebane sory Winetu tongue

Od kiedy to się Basiury słuchasz.

INTEResy mamy wspólne

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by latajaca_holenderka
Stokowiec to najlepsze co tam mogło spotkać tych patałachów

Wy też mieliście kiedyś dobrego trenera, Petrescu się nazywał, ale chyba dalej się tak nazywa, bo o nim kilka dobrych rzeczy czytałem. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026
Likes: 19
Nie wiem mógł zmienić płeć jak Boczarska albo nazwisko w tych Emiratach na Ali

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026
Likes: 19
Co do trenerów to Czerczesow też gapa nie był

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by akagi
Originally Posted by latajaca_holenderka
Stokowiec to najlepsze co tam mogło spotkać tych patałachów

Wy też mieliście kiedyś dobrego trenera, Petrescu się nazywał, ale chyba dalej się tak nazywa, bo o nim kilka dobrych rzeczy czytałem. smile

Ostatni foot truck z Małeckim, to on trochę eksperymentował na Wiśle, dopiero potem coś tam osiągnął, ale takich średnich ligach. Mit żyje, tylko Wisła jakiejs rewelacji za niego nie grała.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026
Likes: 19
Po Lublinie krąży plota że Sagan chce tą kudłatą blondi co Wam Celtic załatwiła do Motoru na kierownika tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026
Likes: 19
Nasza piłka to takie bagno bez dna że sobie nawet nie zdajecie sprawy szkoda szczępić

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by latajaca_holenderka
Nasza piłka to takie bagno bez dna że sobie nawet nie zdajecie sprawy szkoda szczępić

A dlaczego szkoda?

My jako Naród, lubimy mieszać w bagnie, wtedy się lepiej czujemy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026
Likes: 19
To ja chyba z innej gliny tongue

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by VVega
Ostatni foot truck z Małeckim, to on trochę eksperymentował na Wiśle, dopiero potem coś tam osiągnął, ale takich średnich ligach. Mit żyje, tylko Wisła jakiejs rewelacji za niego nie grała.

Bo u nas tak jest.
Dobry trener musi trafić na odpowiednią mentalnie grupę zawodników.
Oni chcą, a on im swoją wiedzę przekazuje dla wspólnych efektów.

Ale jak trafi na grupę "gwiazdek", którym wystarcza otrzymywany kontrakt, to współpraca się nie układa, a winny zawsze trener, bo jego łatwiej zwolnić niż kilku "asów".

Zresztą zapytaj pacyfka, On się zna na trenerce.


Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by latajaca_holenderka
Nasza piłka to takie bagno bez dna że sobie nawet nie zdajecie sprawy szkoda szczępić
Oni to wiedzą kocie.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by latajaca_holenderka
To ja chyba z innej gliny tongue

Wiesz...

Do każdej gliny, jak się wleje odpowiednio dużo wody, to się zrobi bagno. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,026
Likes: 19
Originally Posted by akagi
Originally Posted by latajaca_holenderka
To ja chyba z innej gliny tongue

Wiesz...

Do każdej gliny, jak się wleje odpowiednio dużo wody, to się zrobi bagno. smile

Lanie wody to nie mój target ja wolę konkrety

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Każdy woli, ale wodę czasami też miesza.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by latajaca_holenderka
Po Lublinie krąży plota że Sagan chce tą kudłatą blondi co Wam Celtic załatwiła do Motoru na kierownika tongue
Na Ebebenge szybko się Świerczewski poznał. Tylko Bodek jeszcze wierzy, że w Kongo mu załatwi rynki.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by akagi
Originally Posted by VVega
Ostatni foot truck z Małeckim, to on trochę eksperymentował na Wiśle, dopiero potem coś tam osiągnął, ale takich średnich ligach. Mit żyje, tylko Wisła jakiejs rewelacji za niego nie grała.

Bo u nas tak jest.
Dobry trener musi trafić na odpowiednią mentalnie grupę zawodników.
Oni chcą, a on im swoją wiedzę przekazuje dla wspólnych efektów.

Ale jak trafi na grupę "gwiazdek", którym wystarcza otrzymywany kontrakt, to współpraca się nie układa, a winny zawsze trener, bo jego łatwiej zwolnić niż kilku "asów".

Zresztą zapytaj pacyfka, On się zna na trenerce.

Nie zrozumieliśmy się.

Oprócz "zapierdalania" pasuje, żeby trener miał jakąś wizję gry, styl zespołu, a tak to zostanie takim Giampaolim

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by VVega
Originally Posted by akagi
Originally Posted by VVega
Ostatni foot truck z Małeckim, to on trochę eksperymentował na Wiśle, dopiero potem coś tam osiągnął, ale takich średnich ligach. Mit żyje, tylko Wisła jakiejs rewelacji za niego nie grała.

Bo u nas tak jest.
Dobry trener musi trafić na odpowiednią mentalnie grupę zawodników.
Oni chcą, a on im swoją wiedzę przekazuje dla wspólnych efektów.

Ale jak trafi na grupę "gwiazdek", którym wystarcza otrzymywany kontrakt, to współpraca się nie układa, a winny zawsze trener, bo jego łatwiej zwolnić niż kilku "asów".

Zresztą zapytaj pacyfka, On się zna na trenerce.

Nie zrozumieliśmy się.

Oprócz "zapierdalania" pasuje, żeby trener miał jakąś wizję gry, styl zespołu, a tak to zostanie takim Giampaolim
i po co zaraz obrażać takiego fachowca, prawie bezrobotnego na dodatek

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Trochę to niepotrzebne było smile

Strona 12 z 74 1 2 10 11 12 13 14 73 74

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,902 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1