|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
Basiura powiedział że jak Ci chociaź 10 zł pożyczę na granie to mam przejebane sory Winetu  Od kiedy to się Basiury słuchasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,999 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,999 Likes: 19 |
Basiura powiedział że jak Ci chociaź 10 zł pożyczę na granie to mam przejebane sory Winetu  Od kiedy to się Basiury słuchasz. INTEResy mamy wspólne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Stokowiec to najlepsze co tam mogło spotkać tych patałachów Wy też mieliście kiedyś dobrego trenera, Petrescu się nazywał, ale chyba dalej się tak nazywa, bo o nim kilka dobrych rzeczy czytałem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,999 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,999 Likes: 19 |
Nie wiem mógł zmienić płeć jak Boczarska albo nazwisko w tych Emiratach na Ali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,999 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,999 Likes: 19 |
Co do trenerów to Czerczesow też gapa nie był
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Stokowiec to najlepsze co tam mogło spotkać tych patałachów Wy też mieliście kiedyś dobrego trenera, Petrescu się nazywał, ale chyba dalej się tak nazywa, bo o nim kilka dobrych rzeczy czytałem.  Ostatni foot truck z Małeckim, to on trochę eksperymentował na Wiśle, dopiero potem coś tam osiągnął, ale takich średnich ligach. Mit żyje, tylko Wisła jakiejs rewelacji za niego nie grała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,999 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,999 Likes: 19 |
Po Lublinie krąży plota że Sagan chce tą kudłatą blondi co Wam Celtic załatwiła do Motoru na kierownika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,999 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,999 Likes: 19 |
Nasza piłka to takie bagno bez dna że sobie nawet nie zdajecie sprawy szkoda szczępić
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nasza piłka to takie bagno bez dna że sobie nawet nie zdajecie sprawy szkoda szczępić A dlaczego szkoda? My jako Naród, lubimy mieszać w bagnie, wtedy się lepiej czujemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,999 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,999 Likes: 19 |
To ja chyba z innej gliny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ostatni foot truck z Małeckim, to on trochę eksperymentował na Wiśle, dopiero potem coś tam osiągnął, ale takich średnich ligach. Mit żyje, tylko Wisła jakiejs rewelacji za niego nie grała. Bo u nas tak jest. Dobry trener musi trafić na odpowiednią mentalnie grupę zawodników. Oni chcą, a on im swoją wiedzę przekazuje dla wspólnych efektów. Ale jak trafi na grupę "gwiazdek", którym wystarcza otrzymywany kontrakt, to współpraca się nie układa, a winny zawsze trener, bo jego łatwiej zwolnić niż kilku "asów". Zresztą zapytaj pacyfka, On się zna na trenerce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Nasza piłka to takie bagno bez dna że sobie nawet nie zdajecie sprawy szkoda szczępić Oni to wiedzą kocie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To ja chyba z innej gliny  Wiesz... Do każdej gliny, jak się wleje odpowiednio dużo wody, to się zrobi bagno. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,999 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,999 Likes: 19 |
To ja chyba z innej gliny  Wiesz... Do każdej gliny, jak się wleje odpowiednio dużo wody, to się zrobi bagno.  Lanie wody to nie mój target ja wolę konkrety
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Każdy woli, ale wodę czasami też miesza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Po Lublinie krąży plota że Sagan chce tą kudłatą blondi co Wam Celtic załatwiła do Motoru na kierownika  Na Ebebenge szybko się Świerczewski poznał. Tylko Bodek jeszcze wierzy, że w Kongo mu załatwi rynki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ostatni foot truck z Małeckim, to on trochę eksperymentował na Wiśle, dopiero potem coś tam osiągnął, ale takich średnich ligach. Mit żyje, tylko Wisła jakiejs rewelacji za niego nie grała. Bo u nas tak jest. Dobry trener musi trafić na odpowiednią mentalnie grupę zawodników. Oni chcą, a on im swoją wiedzę przekazuje dla wspólnych efektów. Ale jak trafi na grupę "gwiazdek", którym wystarcza otrzymywany kontrakt, to współpraca się nie układa, a winny zawsze trener, bo jego łatwiej zwolnić niż kilku "asów". Zresztą zapytaj pacyfka, On się zna na trenerce. Nie zrozumieliśmy się. Oprócz "zapierdalania" pasuje, żeby trener miał jakąś wizję gry, styl zespołu, a tak to zostanie takim Giampaolim
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ostatni foot truck z Małeckim, to on trochę eksperymentował na Wiśle, dopiero potem coś tam osiągnął, ale takich średnich ligach. Mit żyje, tylko Wisła jakiejs rewelacji za niego nie grała. Bo u nas tak jest. Dobry trener musi trafić na odpowiednią mentalnie grupę zawodników. Oni chcą, a on im swoją wiedzę przekazuje dla wspólnych efektów. Ale jak trafi na grupę "gwiazdek", którym wystarcza otrzymywany kontrakt, to współpraca się nie układa, a winny zawsze trener, bo jego łatwiej zwolnić niż kilku "asów". Zresztą zapytaj pacyfka, On się zna na trenerce. Nie zrozumieliśmy się. Oprócz "zapierdalania" pasuje, żeby trener miał jakąś wizję gry, styl zespołu, a tak to zostanie takim Giampaolim i po co zaraz obrażać takiego fachowca, prawie bezrobotnego na dodatek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Trochę to niepotrzebne było 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|