|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
Stój Bukma ile chcesz. Chyba że masz jak mieszkaniec pałacu prezydenckiego co się igły boi.
Ty myślisz że technologia produkcji szczepionek została wymyślona wczoraj ?
Jak Audi wstawia nowy silnik do Q5 to od nowa wymyślają czy ulepszają poprzedni na bazie tego co wynaleziono ponad 100 lat temu . Szczepionkę się testuję 4-5 lat tu się testowało 4-5 miesięcy ale każdy zrobi co będzie chciał nic mnie do tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Stój Bukma ile chcesz. Chyba że masz jak mieszkaniec pałacu prezydenckiego co się igły boi.
Ty myślisz że technologia produkcji szczepionek została wymyślona wczoraj ?
Jak Audi wstawia nowy silnik do Q5 to od nowa wymyślają czy ulepszają poprzedni na bazie tego co wynaleziono ponad 100 lat temu . Vinc za duzo jest dziwnych akcji zwiazanych z ta "pandemia" zebym bezkrytycznie patrzyl na cala sprawe i na szczepienia, szczegolnie ze wiele sie slyszy o obowiazku szczepien jesli chodzi o analogie samochodowa to nie podoba mi sie bo co jakis czas pojawiaja sie ciekawe akcje typu "hamulce w najnowszej wersji auta-x nie dzialaja tak jak powinny, prosimy o jak najszybsza wizyte w serwisie" i to wedlug mnie jest wlasnie problem - samochodem mozna sobie podjechac do serwisu i wymienic hamulce ale jak ci w organizmie jakies hamulce wysiada to nie bedzie tak latwo  kazdy ma swoj rozum i zrobi jak chce, ja jestem przeciwnikiem przymusowych szczepien nowa szczepionka ktora jest bardzo krotko w obiegu i powstala w sytuacji ktora budzi wiele watpliwosci
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Nie ma co się wykłócać. Każdy swój rozum ma postąpi jak będzie chciał. Ja to powiem od siebie. Ja się nie szczepię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10 |
Jak kto lubi pojeździć prawie klasykiem z potencjałem....https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-v70-r-2-5t-300km-awd-ID6Du8YY.html?#gallery-open
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Z neta :
"Do mojej żony zadzwoniła koleżanka, która siedzi w Glasgow i tydzień temu została zaszczepiona przeciwko Covid19. Powiedziała, że mniej więcej po 5 dniach zauważyła, że podniósł się jej biust i pośladki"
Także...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
botoks jej jebli a nie szczepionkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Aż sobie trochę sprawdziłem staty tych zespołów. I powiem tak Akagi może być różnie  Wolves są drużyną która raczej dużo fauluje. ManU zdecydowanie mniej. Ale w swoich meczach ostatnich meczach Wolves tylko raz mieli 12 fauli. A tak 14-15-17-20 a nawet 23 I dobrze, że ciekawostka wywołała jakąś rzeczową polemikę. Ja jednak TEO, patrzę na to pod kątem sędziego i na to jaki ma styl sędziowania. Moss tylko raz w tym sezonie "wyrwał się" z 36 faulami w meczu Leicester-Aston Villa 18 października. Ale generalna zasada jest taka, że każdy za swoje, gra to co chce.  A że różnie może być... Z tym się bezapelacyjnie zgadzam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
40% naszej służby zdrowia się nie szczepi ciekawostka taka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
botoks jej jebli a nie szczepionkę Inni piszą, że pindole 10 cm przyrastają, komu tu wierzyć
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
40% naszej służby zdrowia się nie szczepi ciekawostka taka W kraju gdzie tzw suplementy biją rekordy sprzedaży nic mnie nie zdziwi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Nie ma co się wykłócać. Każdy swój rozum ma postąpi jak będzie chciał. Ja to powiem od siebie. Ja się nie szczepię. nikt sie nie wykloca, jest kulturalna wymiana pogladow dobrze poznac rozne opinie bo zawsze mozna sie czegos dowiedziec ja na chwile obecna tez na pewno sie nie szczepie, nie choruje, mam swietne zdrowie, dobra odpornosc i forme nie oznacza to jednak ze jesli za jakis czas sytuacja sie nie zmieni to nie bede myslal nad szczepieniem ale to czas pokaze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
botoks jej jebli a nie szczepionkę Inni piszą, że pindole 10 cm przyrastają, komu tu wierzyć No to co poniektórzy mogą szybko zdanie zmienić odnośnie szczepień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
tylko po co komu pindol jak kij bejzbolowy, z tym sie wiaze wiele komplikacji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
botoks jej jebli a nie szczepionkę Inni piszą, że pindole 10 cm przyrastają, komu tu wierzyć No to co poniektórzy mogą szybko zdanie zmienić odnośnie szczepień  Jeśli komuś to potrzebne 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
tylko po co komu pindol jak kij bejzbolowy, z tym sie wiaze wiele komplikacji 5+10 = 15 jakoś dasz radę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
tylko po co komu pindol jak kij bejzbolowy, z tym sie wiaze wiele komplikacji 5+10 = 15 jakoś dasz radę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
tylko po co komu pindol jak kij bejzbolowy, z tym sie wiaze wiele komplikacji 5+10 = 15 jakoś dasz radę Vincent noz w plecy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
"Atlético Madryt poinformowało, że Diego Costa rozwiązał ze skutkiem natychmiastowym umowę, którą miała obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.
Transfer Arka Milik coraz bliżej'
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
"Atlético Madryt poinformowało, że Diego Costa rozwiązał ze skutkiem natychmiastowym umowę, którą miała obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.
Transfer Arka Milik coraz bliżej' Na zmiennika idzie? Suarez na ławce raczej nie będzie siedział.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|