|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
brawo Biały, idziesz jak burza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Straszne to było. Jutro powinno być lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
mecz do zapomnienia, ale po takim mdłym posiłku to taka Serie A będzie smakowała wybornie, więc czas się przełączyć na ostatnie kilkanaście minut we Włoszech
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dla Lecha jedyna furtka do pucharu pocieszenia prowadzi przez PP. W czwartek grają z Radomiakiem, na tę chwilę jest 1,48 i 2,21 na handi. Warte rozważenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
brawo Biały, idziesz jak burza Dziękuję Za to w fantasy troche nawalilem. Benji cos pisze że dostał insiderskie info że Świerczok nie zagra, a ja zapomniałem vicekapitana zmienić i zostałem z Tijaniciem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
brawo Biały, idziesz jak burza Tak, dobrze Ci idzie z tymi kartkami wHiTe. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Przydałby się jakiś mecz na odreagowanie, mój głoód niezaspokojony. Nawet coś z ligue 1 bym łyknął, jakieś Dijon czy inne Angers
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
brawo Biały, idziesz jak burza Dziękuję Za to w fantasy troche nawalilem. Benji cos pisze że dostał insiderskie info że Świerczok nie zagra, a ja zapomniałem vicekapitana zmienić i zostałem z Tijaniciem jak dziś czytałem Bendżiego to nic nie było o Świerczoku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
brawo Biały, idziesz jak burza Tak, dobrze Ci idzie z tymi kartkami wHiTe.  A również dziękuję. Czuję się dziś jak gwiazda jakaś
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
akagi problem z Grosickim w Legii może sam się rozwiązać  W ostatnich dniach z reprezentantem Polski kontaktowali się również przedstawiciele Jagiellonii Białystok. To kierunek dobrze znany zawodnikowi, dlatego również jest otwarty na propozycję z Podlasia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
brawo Biały, idziesz jak burza Dziękuję Za to w fantasy troche nawalilem. Benji cos pisze że dostał insiderskie info że Świerczok nie zagra, a ja zapomniałem vicekapitana zmienić i zostałem z Tijaniciem jak dziś czytałem Bendżiego to nic nie było o Świerczoku https://twitter.com/Benji_fechu/status/1357724833451245571?s=19
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Swoją drogą pomyślnie gdzie doszedł nasz Fechu, że jakieś anonimowe źródła dają mu info z drugiego końca Polski. Pyton to się zaraz będzie mógł schować ze swoimi mieczykami.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
ja o 18 widziałem twitta fecha i był wrzucony chyba z 40 minut wcześniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Tam jest godzina przecież, 17.16
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Swoją drogą pomyślnie gdzie doszedł nasz Fechu, że jakieś anonimowe źródła dają mu info z drugiego końca Polski. Pyton to się zaraz będzie mógł schować ze swoimi mieczykami.pl I sobie wymienia gifeczki z panią Mają 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Typer Zestaw 3 Typujecie wg klasycznych zasad tyoera , jeden mecz zaznaczacie jako bonusowy 6.02 17:30 Pogoń - Cracovia 20:00 Legia - Raków 21:00 Man Utd - Everton 22:00 Sevilla - Getafe 18:00 Juventus - Roma 20:45 Genoa - Napoli 7.02 17:30 Liverpool - Man City 20:15 Sheff Utd - Chelsea 15:00 Podbeskidzie - Górnik 17:30 Wisła Kraków - Jagiellonia 15:00 AC Milan - Crotone 20:45 Lazio - Cagliari ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/JpHPNrt/20210130-093133.jpg) [ ibb.co]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Zestaw 3
6.02 17:30 Pogoń - Cracovia 20:00 Legia - Raków 21:00 Man Utd - Everton 22:00 Sevilla - Getafe 18:00 Juventus - Roma 20:45 Genoa - Napoli 7.02 17:30 Liverpool - Man City 20:15 Sheff Utd - Chelsea 15:00 Podbeskidzie - Górnik 17:30 Wisła Kraków - Jagiellonia 15:00 AC Milan - Crotone 20:45 Lazio - Cagliari
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi problem z Grosickim w Legii może sam się rozwiązać  W ostatnich dniach z reprezentantem Polski kontaktowali się również przedstawiciele Jagiellonii Białystok. To kierunek dobrze znany zawodnikowi, dlatego również jest otwarty na propozycję z Podlasia. Słyszałem.  Ale ciekawe, że saudyjski Damac daje mu ok. miliona netto za 5 miesięcy gry, a on rozmawia z polskimi klubami, widać zależy mu na tym EURO. Ja nie jestem za tym transferem, bo Grosikowi sił starcza na 45 minut, a to trochę za mało na stworzenie komina płacowego. Ale nie moje pieniądze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|