Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 54 z 99 1 2 52 53 54 55 56 98 99
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Łukasz jak się film nie spodobał to możesz sobie poczytać analizę jego gry w poprzednim sezonie

https://totalfootballanalysis.com/a...aking-in-minsk-tactical-analysis-tactics

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Lukasz111
Kibicowsko dziś za Rakowem z całym forum. Będzie fajny meczyk.
Tak kurwa.
Z.całym

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,872
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,872
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Lukasz111
Kibicowsko dziś za Rakowem z całym forum. Będzie fajny meczyk.
Tak kurwa.
Z.całym
Powrót z morza.
Quiz zrobiony
Awantura

Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627
6.02
17:30 Pogoń - Cracovia 0-0
20:00 Legia - Raków 2-1
21:00 Man Utd - Everton 1-1
22:00 Sevilla - Getafe 2-1
18:00 Juventus - Roma 1-1
20:45 Genoa - Napoli 1-2
7.02
17:30 Liverpool - Man City 1-1
20:15 Sheff Utd - Chelsea 1-2
15:00 Podbeskidzie - Górnik 1-1
17:30 Wisła Kraków - Jagiellonia 2-1
15:00 AC Milan - Crotone 2-0
20:45 Lazio - Cagliari 2-0


Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Originally Posted by Kura
Łukasz jak się film nie spodobał to możesz sobie poczytać analizę jego gry w poprzednim sezonie

https://totalfootballanalysis.com/a...aking-in-minsk-tactical-analysis-tactics
ewentualnie zawsze można się zająć zbieractwem, bo do na pewno mu lepiej wychodzi niż typowanie

Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Witam szanowne grono papa

Było dzisiaj dzwonione w fortunie uwaga

Od 2001 człowiek gra drabinkę na szlemach i po 20 latach...

(nie mozna łączyć zdarzeń na klasyfikację końcową AO) stop

Osoba z centrali powiedziała, że to sprawdzi i ma się do jutra wyjaśnić matrix

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Originally Posted by Kura
Łukasz jak się film nie spodobał to możesz sobie poczytać analizę jego gry w poprzednim sezonie

https://totalfootballanalysis.com/a...aking-in-minsk-tactical-analysis-tactics

Spoko. Później przeczytam. Pisząc post zastanawiałem się czy nie przemawia przeze mnie frustracja bukmacherska grin ale serio nic tam nie było takiego żeby robił różnicę ten grajek, przynajmniej na filmiku. Ale może i dobry jest.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Green Arrow
Witam szanowne grono papa

Było dzisiaj dzwonione w fortunie uwaga

Od 2001 człowiek gra drabinkę na szlemach i po 20 latach...

(nie mozna łączyć zdarzeń na klasyfikację końcową AO) stop

Osoba z centrali powiedziała, że to sprawdzi i ma się do jutra wyjaśnić matrix
Czekamy na wyjaśnienie sprawy.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by Kura
Łukasz jak się film nie spodobał to możesz sobie poczytać analizę jego gry w poprzednim sezonie

https://totalfootballanalysis.com/a...aking-in-minsk-tactical-analysis-tactics

Spoko. Później przeczytam. Pisząc post zastanawiałem się czy nie przemawia przeze mnie frustracja bukmacherska grin ale serio nic tam nie było takiego żeby robił różnicę ten grajek, przynajmniej na filmiku. Ale może i dobry jest.


Łukasz zgadzam się na tym filmie nie ma żadnych fajerwerków. Bardziej chciałem go wrzucić w formie ciekawostki. Gdyby Bitok był jakimś mega kocurem, to nie przychodziłby do Polski. Jak na nasze warunki, na papierze uważam, że to może być ciekawy transfer. 20 lat - 58 meczów w piłce seniorskiej na Białorusi (8 bramek i 8 asyst jako lewy obrońca), 3 mecze w reprezentacji młodzieżowej Nigerii. Jak będzie to się okaże, nie takie gwiazdy przepadały w Białymstoku.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Kura
Nowy nabytek Jagi boks

Dajcie kura spokój, co wy od wczoraj transfery do ligi śledzicie żeby wam filmik na jutubie miał zaimponować

Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
pisałem, że podkopce będą zazdrosne wink

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Oki. Mogli trochę lepiej po prostu ten filmik zmontować, pokazać choćby jakiś drybling czy dynamiczne wejście po skrzydle. Ale niech mu się wiedzie, Jadze zawsze dobrze życzymy smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Mnie bardziej chodzi że nawet jakby mi filmik dali taki że bym do kibla musiał gonić, to i tak to nie ma znaczenia.
Jak gościa nie znam ( a tych przychodzących do polskiej ligi raczej się nie zna) to żadne filmiki ani napakowane CV nie zrobi na mnie kompletnie żadnego wrażenia.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by Kura
Nowy nabytek Jagi boks

Dajcie kura spokój, co wy od wczoraj transfery do ligi śledzicie żeby wam filmik na jutubie miał zaimponować
Sam się kiedyś naciąłem. Też był murzynem. Później się okazało że najlepiej co mu wychodzi to granie na fortepianinie na lotnisku Chopina.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Wiadomo już co ze Świerczokiem?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,872
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,872
Likes: 10
Jak Irek, dojdzie do tego jaki transfer zrobiłem, to kurwa pęknie ze smiechu..
Okularów nie założyłem, ten czerwony, drugi też..zmieniłem jednego na białego..

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by quincy
Wiadomo już co ze Świerczokiem?

trzeba czekać na oficjalne składy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Lukasz111
Oki. Mogli trochę lepiej po prostu ten filmik zmontować, pokazać choćby jakiś drybling czy dynamiczne wejście po skrzydle. Ale niech mu się wiedzie, Jadze zawsze dobrze życzymy smile
Łukasz zamyka sobie drogę do Stolicy smile

Udanego weekendu pod każdym względem toast

PS: Legia wygra z Hendi na miękko

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Biczyk przetestowałeś już na autobanie nową Bunie?

Strona 54 z 99 1 2 52 53 54 55 56 98 99

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, burbon, 11kera11, Sensei, bukma), 833 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1