|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kibicowsko dziś za Rakowem z całym forum. Będzie fajny meczyk. Tak kurwa. Z.całym
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
Kibicowsko dziś za Rakowem z całym forum. Będzie fajny meczyk. Tak kurwa. Z.całym Powrót z morza. Quiz zrobiony Awantura
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627 |
6.02 17:30 Pogoń - Cracovia 0-0 20:00 Legia - Raków 2-1 21:00 Man Utd - Everton 1-1 22:00 Sevilla - Getafe 2-1 18:00 Juventus - Roma 1-1 20:45 Genoa - Napoli 1-2 7.02 17:30 Liverpool - Man City 1-1 20:15 Sheff Utd - Chelsea 1-2 15:00 Podbeskidzie - Górnik 1-1 17:30 Wisła Kraków - Jagiellonia 2-1 15:00 AC Milan - Crotone 2-0 20:45 Lazio - Cagliari 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,394
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,394 |
ewentualnie zawsze można się zająć zbieractwem, bo do na pewno mu lepiej wychodzi niż typowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,394
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,394 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Witam szanowne grono  Było dzisiaj dzwonione w fortunie  Od 2001 człowiek gra drabinkę na szlemach i po 20 latach... (nie mozna łączyć zdarzeń na klasyfikację końcową AO)  Osoba z centrali powiedziała, że to sprawdzi i ma się do jutra wyjaśnić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2 |
Spoko. Później przeczytam. Pisząc post zastanawiałem się czy nie przemawia przeze mnie frustracja bukmacherska  ale serio nic tam nie było takiego żeby robił różnicę ten grajek, przynajmniej na filmiku. Ale może i dobry jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Witam szanowne grono  Było dzisiaj dzwonione w fortunie  Od 2001 człowiek gra drabinkę na szlemach i po 20 latach... (nie mozna łączyć zdarzeń na klasyfikację końcową AO)  Osoba z centrali powiedziała, że to sprawdzi i ma się do jutra wyjaśnić  Czekamy na wyjaśnienie sprawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Spoko. Później przeczytam. Pisząc post zastanawiałem się czy nie przemawia przeze mnie frustracja bukmacherska  ale serio nic tam nie było takiego żeby robił różnicę ten grajek, przynajmniej na filmiku. Ale może i dobry jest. Łukasz zgadzam się na tym filmie nie ma żadnych fajerwerków. Bardziej chciałem go wrzucić w formie ciekawostki. Gdyby Bitok był jakimś mega kocurem, to nie przychodziłby do Polski. Jak na nasze warunki, na papierze uważam, że to może być ciekawy transfer. 20 lat - 58 meczów w piłce seniorskiej na Białorusi (8 bramek i 8 asyst jako lewy obrońca), 3 mecze w reprezentacji młodzieżowej Nigerii. Jak będzie to się okaże, nie takie gwiazdy przepadały w Białymstoku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Dajcie kura spokój, co wy od wczoraj transfery do ligi śledzicie żeby wam filmik na jutubie miał zaimponować
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,394
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,394 |
pisałem, że podkopce będą zazdrosne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2 |
Oki. Mogli trochę lepiej po prostu ten filmik zmontować, pokazać choćby jakiś drybling czy dynamiczne wejście po skrzydle. Ale niech mu się wiedzie, Jadze zawsze dobrze życzymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Mnie bardziej chodzi że nawet jakby mi filmik dali taki że bym do kibla musiał gonić, to i tak to nie ma znaczenia. Jak gościa nie znam ( a tych przychodzących do polskiej ligi raczej się nie zna) to żadne filmiki ani napakowane CV nie zrobi na mnie kompletnie żadnego wrażenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dajcie kura spokój, co wy od wczoraj transfery do ligi śledzicie żeby wam filmik na jutubie miał zaimponować Sam się kiedyś naciąłem. Też był murzynem. Później się okazało że najlepiej co mu wychodzi to granie na fortepianinie na lotnisku Chopina.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Wiadomo już co ze Świerczokiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
Jak Irek, dojdzie do tego jaki transfer zrobiłem, to kurwa pęknie ze smiechu.. Okularów nie założyłem, ten czerwony, drugi też..zmieniłem jednego na białego..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Wiadomo już co ze Świerczokiem? trzeba czekać na oficjalne składy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Oki. Mogli trochę lepiej po prostu ten filmik zmontować, pokazać choćby jakiś drybling czy dynamiczne wejście po skrzydle. Ale niech mu się wiedzie, Jadze zawsze dobrze życzymy  Łukasz zamyka sobie drogę do Stolicy Udanego weekendu pod każdym względem PS: Legia wygra z Hendi na miękko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Biczyk przetestowałeś już na autobanie nową Bunie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|