Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 98 1 2 22 23 24 25 26 97 98
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Oczywiście że tak .
Jak blokujesz strzał z łapami rozłożonymi jak ptak skrzydła.
To musisz się liczyć z konsekwencjami

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
takie to jest sędziowanie...


Na początku drugiej połowy doszło do wręcz kuriozalnej sytuacji, gdy sędzia asystent zasygnalizował spalonego podczas wykonywania ... rzutu rożnego. Co więcej arbiter Danny Makkelie uznał sygnalizację za słuszną i odgwizdał spalonego. Jak dobrze wiadomo przy rzutach rożnych nie ma spalonego.


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by TEO
Oczywiście że tak .
Jak blokujesz strzał z łapami rozłożonymi jak ptak skrzydła.
To musisz się liczyć z konsekwencjami
ale spec z Kfjatek ZAWSZE ale to ZAWSZE musi mieć inne zdanie, inaczej by kurwa dostał wysypki , gęsiej skórki i torsji

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Walia-szwajcaria
Nikt-Shakiri

Dania-Finlandia
Ericksen-Nikt

Belgia-Rosja
Lukaku-Nikt

Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Originally Posted by Warren
takie to jest sędziowanie...


Na początku drugiej połowy doszło do wręcz kuriozalnej sytuacji, gdy sędzia asystent zasygnalizował spalonego podczas wykonywania ... rzutu rożnego. Co więcej arbiter Danny Makkelie uznał sygnalizację za słuszną i odgwizdał spalonego. Jak dobrze wiadomo przy rzutach rożnych nie ma spalonego.

widziałem to i najlepsze, że na tvp jeszcze twierdzili, że dobra decyzja laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by alfa
Originally Posted by Warren
takie to jest sędziowanie...


Na początku drugiej połowy doszło do wręcz kuriozalnej sytuacji, gdy sędzia asystent zasygnalizował spalonego podczas wykonywania ... rzutu rożnego. Co więcej arbiter Danny Makkelie uznał sygnalizację za słuszną i odgwizdał spalonego. Jak dobrze wiadomo przy rzutach rożnych nie ma spalonego.

widziałem to i najlepsze, że na tvp jeszcze twierdzili, że dobra decyzja laugh

Specjaliści smile

Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
co do tego spalonego to było jeszcze lepiej, bo sygnalizacja była w drugim tempie gdzie podanie było do tyłu i linię spalonego wyznaczała piłka, a nie zawodnicy przeciwnika

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by alfa
co do tego spalonego to było jeszcze lepiej, bo sygnalizacja była w drugim tempie gdzie podanie było do tyłu i linię spalonego wyznaczała piłka, a nie zawodnicy przeciwnika
aż boje się zapytać Kfjatka o ocenę tej sytuacji laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Originally Posted by VVega
Biczu
Burak

Vinc, apeluję o trochę szacunku i to, że napisałeś to "dużą literą" niewiele tu zmienia, bo to jednak forum na poziomie i pewne (wysokie) standardy należy tu zachowywać

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
laugh

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dobra
trzeba spadać
na grilla z okazji 40 urodzin moje siostry
udanego weekendu dla wszystkich toast

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Wysokie standardy grin

Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
15:00 Walia - Szwajcaria
Bale - Seferovic (wstępnie w Walii dałem nikt, no ale skonfrontowałem to z "typerem", a skoro tam mam, że jednak Walia coś ukłuje to niech będzie ten najdroższy rezerwowy świata)

18:00 Dania - Finlandia
Poulsen - nikt

21:00 Belgia - Rosja
RL9 - Dziuba

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
15:00 Walia - Szwajcaria Gavranovic
18:00 Dania - Finlandia Eriksen
21:00 Belgia - Rosja Lukaku

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Akhu
15:00 Walia - Szwajcaria Bale/Gavranovic
18:00 Dania - Finlandia Eriksen/Pukki
21:00 Belgia - Rosja Lukaku/Dzyuba

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Jury rozpatruje, czy nie przyznać 0.5 pkt za Berardiego (sytuacja z pierwszym golem)

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
Po burzliwych 12 godzinnych obradach..TAK, przyznajemy!!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Biednie dzis te mecze sie zapowiadaja. Ciekawie jak Belgowie. O tym karnym nie ma co dyskutować. 90 procent normalnych sędziów którzy kiedys kopali pilke i czuja ten sport nie dala by tu karnego. Aczkolwiek jakby Biczu byl sedzia i dal karnego tez piany bym nie bil. Dla Niego zasady sa sztywne , dotkelo paznokcia, jest ręka i dziekuje. Pacyf by powiedział allez muss Ordung, czy jakos tak.Ja uważam że jednak trzeba troszke szerzej patrzeć, może dlatego ze 15 lat "gralem" jako obronca i takie sytuacje w ferworze walki sa nieuniknione. Ale jest to moje subiektywne zdanie. Co do tej sytuacji ze spalonym, rzeczywisie dali plame, z poczatku nie wiedzialem o co chodzi, myslalem ze tam gdzies jakies przepychanki były. Przecież na logike wykonuje sie rzut rozny z linii koncowej, czyli w teorii nawet Sylwia ktora jest przecietna w szachy sie domyśli że nie realny spalony. Przepraszam za tą interparytywna zaczepke ale szukalem porównania

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
Mucha jak wciąga do dyskusji...

Strona 24 z 98 1 2 22 23 24 25 26 97 98

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker), 2,550 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1