|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Oczywiście że tak . Jak blokujesz strzał z łapami rozłożonymi jak ptak skrzydła. To musisz się liczyć z konsekwencjami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
takie to jest sędziowanie...
Na początku drugiej połowy doszło do wręcz kuriozalnej sytuacji, gdy sędzia asystent zasygnalizował spalonego podczas wykonywania ... rzutu rożnego. Co więcej arbiter Danny Makkelie uznał sygnalizację za słuszną i odgwizdał spalonego. Jak dobrze wiadomo przy rzutach rożnych nie ma spalonego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Oczywiście że tak . Jak blokujesz strzał z łapami rozłożonymi jak ptak skrzydła. To musisz się liczyć z konsekwencjami ale spec z Kfjatek ZAWSZE ale to ZAWSZE musi mieć inne zdanie, inaczej by kurwa dostał wysypki , gęsiej skórki i torsji
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Walia-szwajcaria Nikt-Shakiri
Dania-Finlandia Ericksen-Nikt
Belgia-Rosja Lukaku-Nikt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
takie to jest sędziowanie...
Na początku drugiej połowy doszło do wręcz kuriozalnej sytuacji, gdy sędzia asystent zasygnalizował spalonego podczas wykonywania ... rzutu rożnego. Co więcej arbiter Danny Makkelie uznał sygnalizację za słuszną i odgwizdał spalonego. Jak dobrze wiadomo przy rzutach rożnych nie ma spalonego.
widziałem to i najlepsze, że na tvp jeszcze twierdzili, że dobra decyzja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
takie to jest sędziowanie...
Na początku drugiej połowy doszło do wręcz kuriozalnej sytuacji, gdy sędzia asystent zasygnalizował spalonego podczas wykonywania ... rzutu rożnego. Co więcej arbiter Danny Makkelie uznał sygnalizację za słuszną i odgwizdał spalonego. Jak dobrze wiadomo przy rzutach rożnych nie ma spalonego.
widziałem to i najlepsze, że na tvp jeszcze twierdzili, że dobra decyzja  Specjaliści 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
co do tego spalonego to było jeszcze lepiej, bo sygnalizacja była w drugim tempie gdzie podanie było do tyłu i linię spalonego wyznaczała piłka, a nie zawodnicy przeciwnika
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
co do tego spalonego to było jeszcze lepiej, bo sygnalizacja była w drugim tempie gdzie podanie było do tyłu i linię spalonego wyznaczała piłka, a nie zawodnicy przeciwnika aż boje się zapytać Kfjatka o ocenę tej sytuacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
Vinc, apeluję o trochę szacunku i to, że napisałeś to "dużą literą" niewiele tu zmienia, bo to jednak forum na poziomie i pewne (wysokie) standardy należy tu zachowywać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dobra trzeba spadać na grilla z okazji 40 urodzin moje siostry udanego weekendu dla wszystkich 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Wysokie standardy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
15:00 Walia - Szwajcaria Bale - Seferovic (wstępnie w Walii dałem nikt, no ale skonfrontowałem to z "typerem", a skoro tam mam, że jednak Walia coś ukłuje to niech będzie ten najdroższy rezerwowy świata)
18:00 Dania - Finlandia Poulsen - nikt
21:00 Belgia - Rosja RL9 - Dziuba
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
15:00 Walia - Szwajcaria Gavranovic 18:00 Dania - Finlandia Eriksen 21:00 Belgia - Rosja Lukaku
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
15:00 Walia - Szwajcaria Bale/Gavranovic 18:00 Dania - Finlandia Eriksen/Pukki 21:00 Belgia - Rosja Lukaku/Dzyuba
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jury rozpatruje, czy nie przyznać 0.5 pkt za Berardiego (sytuacja z pierwszym golem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10 |
Po burzliwych 12 godzinnych obradach..TAK, przyznajemy!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Biednie dzis te mecze sie zapowiadaja. Ciekawie jak Belgowie. O tym karnym nie ma co dyskutować. 90 procent normalnych sędziów którzy kiedys kopali pilke i czuja ten sport nie dala by tu karnego. Aczkolwiek jakby Biczu byl sedzia i dal karnego tez piany bym nie bil. Dla Niego zasady sa sztywne , dotkelo paznokcia, jest ręka i dziekuje. Pacyf by powiedział allez muss Ordung, czy jakos tak.Ja uważam że jednak trzeba troszke szerzej patrzeć, może dlatego ze 15 lat "gralem" jako obronca i takie sytuacje w ferworze walki sa nieuniknione. Ale jest to moje subiektywne zdanie. Co do tej sytuacji ze spalonym, rzeczywisie dali plame, z poczatku nie wiedzialem o co chodzi, myslalem ze tam gdzies jakies przepychanki były. Przecież na logike wykonuje sie rzut rozny z linii koncowej, czyli w teorii nawet Sylwia ktora jest przecietna w szachy sie domyśli że nie realny spalony. Przepraszam za tą interparytywna zaczepke ale szukalem porównania
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10 |
Mucha jak wciąga do dyskusji...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|