|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
czemu u nas nie ma takich prezeneterek ??;/ bo u nas rzadza rydzyk z kaczorami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Nie przesadzajcie Daria Kabała jest śliczna prezenterka i zakochana we wlasciwym sporcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wiem co mowie bo mialem okazje ja osobiscie poznac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Chłopaki pomóżcie...latałem po kanałach TV, aż tu nagle takie cudo prezentuje pogode na TVN Meteo (godz. 20.00), normalnie zakochałem się (mój typ jak cholera)...kto to wogóle jest???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Chłopaki pomóżcie...latałem po kanałach TV, aż tu nagle takie cudo prezentuje pogode na TVN Meteo (godz. 20.00), normalnie zakochałem się (mój typ jak cholera)...kto to wogóle jest??? Tomasz Zubilewicz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Chłopaki pomóżcie...latałem po kanałach TV, aż tu nagle takie cudo prezentuje pogode na TVN Meteo (godz. 20.00), normalnie zakochałem się (mój typ jak cholera)...kto to wogóle jest??? Tomasz Zubilewicz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kurde to pewnie te piwa swoje robią...alkohol zmienia ludzi nie do poznania... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Chłopaki pomóżcie...latałem po kanałach TV, aż tu nagle takie cudo prezentuje pogode na TVN Meteo (godz. 20.00), normalnie zakochałem się (mój typ jak cholera)...kto to wogóle jest??? Omena Mensah
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Czy to jest ta sama, która najpierw występowała w "Redlight" czy coś takiego (na polsacie bodajże)? Mam straszną zlewkę z niej. Nie potrafi się ubrać i ma straszną wadę wymowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Nie wiem, mi jakoś ta Alba za bardzo się nie podoba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Nie wiem, mi jakoś ta Alba za bardzo się nie podoba. A ja juz myślałem, ze nienormalny jestem...ale przynajmniej nie jestem sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
Nie wiem, mi jakoś ta Alba za bardzo się nie podoba. A ja juz myślałem, ze nienormalny jestem...ale przynajmniej nie jestem sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> no może dobrze mysles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jessica jest przesliczna :*:*:*
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Nie wiem, mi jakoś ta Alba za bardzo się nie podoba. A ja juz myślałem, ze nienormalny jestem...ale przynajmniej nie jestem sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Brakowało tego pierwszego, który powie prawdę i runą wszystkie mity związane z tą panną. Panowie, koto jesze, ujawniać się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Nic nadzwyczajnego. Wystarczy wyjsc na ulice i widac lepsze panny. A trzeba pamietac, ze o ta gwiazde dba masa ludzi i bez makijazu pewnie to inna bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Nic nadzwyczajnego. Wystarczy wyjsc na ulice i widac lepsze panny. A trzeba pamietac, ze o ta gwiazde dba masa ludzi i bez makijazu pewnie to inna bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wystarczy spojrzeć na trzecie zdjęcie od góry. Panna się ugina od tony tapety na twarzy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
Nic nadzwyczajnego. Wystarczy wyjsc na ulice i widac lepsze panny. A trzeba pamietac, ze o ta gwiazde dba masa ludzi i bez makijazu pewnie to inna bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wystarczy spojrzeć na trzecie zdjęcie od góry. Panna się ugina od tony tapety na twarzy... ale nie zapominajcie że te dziewczyny które wychodza chodza po ulicach tez maja tony tapety...nie wszytskie ale duza czesc tych "pieknych"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Tak Kuba, ja temu nie przeczę. Dzisiaj co druga panna stosuje "podrasowanie". Ale dobra, zakończmy już tą dyskusję. Dawajcie foty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Nic nadzwyczajnego. Wystarczy wyjsc na ulice i widac lepsze panny. A trzeba pamietac, ze o ta gwiazde dba masa ludzi i bez makijazu pewnie to inna bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wystarczy spojrzeć na trzecie zdjęcie od góry. Panna się ugina od tony tapety na twarzy... ale nie zapominajcie że te dziewczyny które wychodza chodza po ulicach tez maja tony tapety...nie wszytskie ale duza czesc tych "pieknych"... Niektore maja tapety ale sa takie, ktore maja delikatny makijaz. Zreszta aktorek i innych celebrities to zadna zwykla dziewczyna nie przebije w makijazu. No nawet jesli go wrzuci duzo wiecej to tylko sobie zaszkodzi. Ja osobiscie nie lubie takich tapet ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> naszczcie my jestemy czyści z tego ciężaru  [ Linked Image] ale nóżki mmmm :*:*
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
Ja osobiscie nie lubie takich tapet .... niektore to calkowicie niepotrzebnie nakładaja sobie tą tapete bez niej tez by wygladaly bardzo ladnie ale moze chca byc bardziej dorosłe? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|