"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 19 1 2 9 10 11 12 13 18 19
#760485 07/12/2006 15:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
czemu u nas nie ma takich prezeneterek ??;/
bo u nas rzadza rydzyk z kaczorami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#760486 07/12/2006 15:03
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Nie przesadzajcie Daria Kabała jest śliczna prezenterka
i zakochana we wlasciwym sporcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Wiem co mowie bo mialem okazje ja osobiscie poznac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#760487 07/12/2006 19:10
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Chłopaki pomóżcie...latałem po kanałach TV, aż tu nagle takie cudo prezentuje pogode na TVN Meteo (godz. 20.00), normalnie zakochałem się (mój typ jak cholera)...kto to wogóle jest???

#760488 07/12/2006 19:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Chłopaki pomóżcie...latałem po kanałach TV, aż tu nagle takie cudo prezentuje pogode na TVN Meteo (godz. 20.00), normalnie zakochałem się (mój typ jak cholera)...kto to wogóle jest???

Tomasz Zubilewicz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#760489 07/12/2006 19:19
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Quote
Quote
Chłopaki pomóżcie...latałem po kanałach TV, aż tu nagle takie cudo prezentuje pogode na TVN Meteo (godz. 20.00), normalnie zakochałem się (mój typ jak cholera)...kto to wogóle jest???

Tomasz Zubilewicz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kurde to pewnie te piwa swoje robią...alkohol zmienia ludzi nie do poznania... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#760490 07/12/2006 19:57
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441

#760491 07/12/2006 20:05
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Quote
Chłopaki pomóżcie...latałem po kanałach TV, aż tu nagle takie cudo prezentuje pogode na TVN Meteo (godz. 20.00), normalnie zakochałem się (mój typ jak cholera)...kto to wogóle jest???

Omena Mensah

#760492 07/12/2006 20:40
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Czy to jest ta sama, która najpierw występowała w "Redlight" czy coś takiego (na polsacie bodajże)?
Mam straszną zlewkę z niej. Nie potrafi się ubrać i ma straszną wadę wymowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#760493 07/12/2006 21:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681

#760494 07/12/2006 21:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nie wiem, mi jakoś ta Alba za bardzo się nie podoba.

#760495 07/12/2006 21:10
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Quote
Nie wiem, mi jakoś ta Alba za bardzo się nie podoba.

A ja juz myślałem, ze nienormalny jestem...ale przynajmniej nie jestem sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#760496 07/12/2006 21:12
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Quote
Quote
Nie wiem, mi jakoś ta Alba za bardzo się nie podoba.

A ja juz myślałem, ze nienormalny jestem...ale przynajmniej nie jestem sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
no może dobrze mysles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jessica jest przesliczna :*:*:*

#760497 07/12/2006 21:13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Quote
Quote
Nie wiem, mi jakoś ta Alba za bardzo się nie podoba.

A ja juz myślałem, ze nienormalny jestem...ale przynajmniej nie jestem sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Brakowało tego pierwszego, który powie prawdę i runą wszystkie mity związane z tą panną. Panowie, koto jesze, ujawniać się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#760498 07/12/2006 21:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Nic nadzwyczajnego. Wystarczy wyjsc na ulice i widac lepsze panny. A trzeba pamietac, ze o ta gwiazde dba masa ludzi i bez makijazu pewnie to inna bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#760499 07/12/2006 21:22
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Quote
Nic nadzwyczajnego. Wystarczy wyjsc na ulice i widac lepsze panny. A trzeba pamietac, ze o ta gwiazde dba masa ludzi i bez makijazu pewnie to inna bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wystarczy spojrzeć na trzecie zdjęcie od góry. Panna się ugina od tony tapety na twarzy...

#760500 07/12/2006 21:28
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Quote
Quote
Nic nadzwyczajnego. Wystarczy wyjsc na ulice i widac lepsze panny. A trzeba pamietac, ze o ta gwiazde dba masa ludzi i bez makijazu pewnie to inna bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wystarczy spojrzeć na trzecie zdjęcie od góry. Panna się ugina od tony tapety na twarzy...
ale nie zapominajcie że te dziewczyny które wychodza chodza po ulicach tez maja tony tapety...nie wszytskie ale duza czesc tych "pieknych"...

#760501 07/12/2006 21:30
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Tak Kuba, ja temu nie przeczę. Dzisiaj co druga panna stosuje "podrasowanie". Ale dobra, zakończmy już tą dyskusję. Dawajcie foty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#760502 07/12/2006 21:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Quote
Quote
Quote
Nic nadzwyczajnego. Wystarczy wyjsc na ulice i widac lepsze panny. A trzeba pamietac, ze o ta gwiazde dba masa ludzi i bez makijazu pewnie to inna bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wystarczy spojrzeć na trzecie zdjęcie od góry. Panna się ugina od tony tapety na twarzy...
ale nie zapominajcie że te dziewczyny które wychodza chodza po ulicach tez maja tony tapety...nie wszytskie ale duza czesc tych "pieknych"...

Niektore maja tapety ale sa takie, ktore maja delikatny makijaz. Zreszta aktorek i innych celebrities to zadna zwykla dziewczyna nie przebije w makijazu. No nawet jesli go wrzuci duzo wiecej to tylko sobie zaszkodzi.
Ja osobiscie nie lubie takich tapet ....

#760503 07/12/2006 21:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> naszczcie my jestemy czyści z tego ciężaru tongue


[Linked Image] ale nóżki mmmm :*:*

#760504 07/12/2006 21:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Quote
Ja osobiscie nie lubie takich tapet ....
niektore to calkowicie niepotrzebnie nakładaja sobie tą tapete bez niej tez by wygladaly bardzo ladnie ale moze chca byc bardziej dorosłe? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 11 z 19 1 2 9 10 11 12 13 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,686 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,059
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1