|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
no na kostakch ma wspaniale air - walk'i - co ja bym oddal, zeby takie miec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Chłopaki pomóżcie...latałem po kanałach TV, aż tu nagle takie cudo prezentuje pogode na TVN Meteo (godz. 20.00), normalnie zakochałem się (mój typ jak cholera)...kto to wogóle jest??? pewnie chodzi o tą [Linked Image] [ imageshack.us] albo o tą [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Nie wiem czy nie ładniejsza z polskich siatkarej jest Milenka Rosner <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Nie wiem czy nie ładniejsza z polskich siatkarej jest Milenka Rosner <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. podpisze sie pod wypowiedzia kolegi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ma cos w sobie co powoduje, ze sledze jej ruchy podczas ogladania siatkowki w wydaniu zenskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Dzieki Marcel...chodzi jak najbardziej o Tą pierwszą... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Dzieki Marcel...chodzi jak najbardziej o Tą pierwszą... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dorota Gardias http://www.dorotagardias.prv.pl/troche sie zmienila bo kiedys wygladala tak [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Przykład co obecna chirurgia plastyczna i charakteryzacja może zrobić człowiekiem. Na opcję "przed" nie spojrzałbym nawet po dużej ilości alkoholu, na opcję "po" patrzę chętnie bez jakichkolwiek używek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
J.Alba ma "tylko " ladna fgure ,ale na twarzy ma "tone" fluidu i pudru tapeta na 5cm grubosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.zdjecia u gory znakomicie to pokazuja ,ciekawe jak wyglada z samego rana bez tapety.Nie jeden z nas by sie przestraszyl zapewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
J.Alba ma "tylko " ladna fgure ,ale na twarzy ma "tone" fluidu i pudru tapeta na 5cm grubosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.zdjecia u gory znakomicie to pokazuja ,ciekawe jak wyglada z samego rana bez tapety.Nie jeden z nas by sie przestraszyl zapewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Swoja drgoa wklejajcie miniauturki zdjec, bo sie potem foruum rozjezdza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
Dzieki Marcel...chodzi jak najbardziej o Tą pierwszą... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dorota Gardias http://www.dorotagardias.prv.pl/troche sie zmienila bo kiedys wygladala tak [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> jak to wogole mozliwe najpierw mazepa a potem takie cudo !!!! dziewczyny biezcie przyklad
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Nie wiem, mi jakoś ta Alba za bardzo się nie podoba. A ja juz myślałem, ze nienormalny jestem...ale przynajmniej nie jestem sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> nie jest taka zła ale są o wiele lepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Sandra Lewandowska ma 28 lat, jest długonogą naturalną blondynką. Nie ma męża ani chłopaka. Może dlatego, że - jak mówi - nie lubi seksu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Sandra Lewandowska ma 28 lat, jest długonogą naturalną blondynką. Nie ma męża ani chłopaka. Może dlatego, że - jak mówi - nie lubi seksu? a Ty bys lubil, jak bys musial wysluchiwac tych pojekiwan Andrzejka L jak Love <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
[quote]Chłopaki pomóżcie...latałem po kanałach TV, aż tu nagle takie cudo prezentuje pogode na TVN Meteo (godz. 20.00), normalnie zakochałem się (mój typ jak cholera)...kto to wogóle jest??? pewnie chodzi o tą [Linked Image] [ imageshack.us] NO WIDZICIE PANOWIE ZE W TOMASZOWIE LUBELSKIM NAJPIEKNEJSZE DZIEWCZNYNY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> strasznie teraz sie sucha zrobila i mocno szczupła ale najcekawsze jest to ze ma 3 cm bliznę na twarzy, a mimo to pozwoliło jej to zostac modelką
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Jeśli chodzi o pogodynki to niekwestionowanym numerem jeden w Polsce jest Magda Libiszewska z TVP2, niestety w tej chwili na urlopie macierzyńskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Oczy i usta... mmmm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|