Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 19 1 2 10 11 12 13 14 18 19
#760505 07/12/2006 21:48
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
ale nóżki mmmm :*:*

no na kostakch ma wspaniale air - walk'i - co ja bym oddal, zeby takie miec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#760506 07/12/2006 21:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

#760507 07/12/2006 22:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Chłopaki pomóżcie...latałem po kanałach TV, aż tu nagle takie cudo prezentuje pogode na TVN Meteo (godz. 20.00), normalnie zakochałem się (mój typ jak cholera)...kto to wogóle jest???


pewnie chodzi o tą
[Linked Image] [imageshack.us]

albo o tą
[Linked Image]

#760508 07/12/2006 22:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Nie wiem czy nie ładniejsza z polskich siatkarej jest Milenka Rosner <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#760509 07/12/2006 22:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Nie wiem czy nie ładniejsza z polskich siatkarej jest Milenka Rosner <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

podpisze sie pod wypowiedzia kolegi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

ma cos w sobie co powoduje, ze sledze jej ruchy podczas ogladania siatkowki w wydaniu zenskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#760510 07/12/2006 22:59
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Dzieki Marcel...chodzi jak najbardziej o Tą pierwszą... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#760511 07/12/2006 23:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Dzieki Marcel...chodzi jak najbardziej o Tą pierwszą... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Dorota Gardias
http://www.dorotagardias.prv.pl/

troche sie zmienila bo kiedys wygladala tak
[Linked Image]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#760512 07/12/2006 23:33
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Przykład co obecna chirurgia plastyczna i charakteryzacja może zrobić człowiekiem. Na opcję "przed" nie spojrzałbym nawet po dużej ilości alkoholu, na opcję "po" patrzę chętnie bez jakichkolwiek używek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#760513 08/12/2006 07:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
J.Alba ma "tylko " ladna fgure ,ale na twarzy ma "tone" fluidu i pudru tapeta na 5cm grubosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.zdjecia u gory znakomicie to pokazuja ,ciekawe jak wyglada z samego rana bez tapety.Nie jeden z nas by sie przestraszyl zapewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#760514 08/12/2006 07:18
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441

#760515 08/12/2006 08:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
J.Alba ma "tylko " ladna fgure ,ale na twarzy ma "tone" fluidu i pudru tapeta na 5cm grubosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.zdjecia u gory znakomicie to pokazuja ,ciekawe jak wyglada z samego rana bez tapety.Nie jeden z nas by sie przestraszyl zapewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Swoja drgoa wklejajcie miniauturki zdjec, bo sie potem foruum rozjezdza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#760516 08/12/2006 10:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Quote
Quote
Dzieki Marcel...chodzi jak najbardziej o Tą pierwszą... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Dorota Gardias
http://www.dorotagardias.prv.pl/

troche sie zmienila bo kiedys wygladala tak
[Linked Image]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

jak to wogole mozliwe najpierw mazepa a potem takie cudo !!!! dziewczyny biezcie przyklad

#760517 08/12/2006 11:34
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681

#760518 08/12/2006 12:30
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Quote
Quote
Nie wiem, mi jakoś ta Alba za bardzo się nie podoba.

A ja juz myślałem, ze nienormalny jestem...ale przynajmniej nie jestem sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

nie jest taka zła ale są o wiele lepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#760519 08/12/2006 13:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Sandra Lewandowska ma 28 lat, jest długonogą naturalną blondynką. Nie ma męża ani chłopaka. Może dlatego, że - jak mówi - nie lubi seksu?

#760520 08/12/2006 13:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Sandra Lewandowska ma 28 lat, jest długonogą naturalną blondynką. Nie ma męża ani chłopaka. Może dlatego, że - jak mówi - nie lubi seksu?

a Ty bys lubil, jak bys musial wysluchiwac tych pojekiwan Andrzejka L jak Love <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#760521 08/12/2006 15:14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Quote
[quote]Chłopaki pomóżcie...latałem po kanałach TV, aż tu nagle takie cudo prezentuje pogode na TVN Meteo (godz. 20.00), normalnie zakochałem się (mój typ jak cholera)...kto to wogóle jest???


pewnie chodzi o tą
[Linked Image] [imageshack.us]



NO WIDZICIE PANOWIE ZE W TOMASZOWIE LUBELSKIM NAJPIEKNEJSZE DZIEWCZNYNY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

strasznie teraz sie sucha zrobila i mocno szczupła

ale najcekawsze jest to ze ma 3 cm bliznę na twarzy, a mimo to pozwoliło jej to zostac modelką

#760522 08/12/2006 15:35
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Jeśli chodzi o pogodynki to niekwestionowanym numerem jeden w Polsce jest Magda Libiszewska z TVP2, niestety w tej chwili na urlopie macierzyńskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.

#760523 08/12/2006 17:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[Linked Image]

[Linked Image]

#760524 08/12/2006 17:56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Oczy i usta... mmmm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 12 z 19 1 2 10 11 12 13 14 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,939 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,847
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1