|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
hola hola shane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie slin sie tak bo ona juz jest zajeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zebys nie musial zbytnio glowkowac w pt to Ci od razu powiem przez kogo - mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Policeman ta pierwsza sliczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Mi sie druga 100x bardziej podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
Mi sie druga 100x bardziej podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> popieram druga duzo bardziej naturalna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Kwestia gustu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
Ahh Alba :*:* zajebista nie wiem o co Wam chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kwestia gustu dla jednego najładniejsza maniurka jest bazylem i na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577 |
Ta druga brzydka jak nieszczescie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Ahh Alba :*:* zajebista nie wiem o co Wam chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kwestia gustu dla jednego najładniejsza maniurka jest bazylem i na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hola hola!! od bazyla sie odczep <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Mi sie druga 100x bardziej podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> popieram druga duzo bardziej naturalna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
[image] http://gcaa.collegiategolf.com/upload_images/gcaa/2004_match_play/hooters.jpg[image/] Takie wlasnie panie sa kelnerkami w sieci Hooters w USA. No moze nie wszystkie bo tam gdzie ja akurat bylem to jedzenie bylo duzo lepsze niz te kelnerki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I tak sie juz nie raz zastanawialem dlaczego w Polsce cos takiego nie powstanie.... Mamy jeszcze lepiej bo przeciez Polki sa ladniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
[image] http://gcaa.collegiategolf.com/upload_images/gcaa/2004_match_play/hooters.jpg[image/] Takie wlasnie panie sa kelnerkami w sieci Hooters w USA. No moze nie wszystkie bo tam gdzie ja akurat bylem to jedzenie bylo duzo lepsze niz te kelnerki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I tak sie juz nie raz zastanawialem dlaczego w Polsce cos takiego nie powstanie.... Mamy jeszcze lepiej bo przeciez Polki sa ladniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak to nie ma ? http://www.rooster.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
Ahh Alba :*:* zajebista nie wiem o co Wam chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kwestia gustu dla jednego najładniejsza maniurka jest bazylem i na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hola hola!! od bazyla sie odczep <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> sorry bazyl poniosło mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka