nie slin sie tak bo ona juz jest zajeta nie slin sie tak bo ona juz jest zajeta
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 19 1 2 11 12 13 14 15 18 19
#760525 08/12/2006 18:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
hola hola shane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

nie slin sie tak bo ona juz jest zajeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

zebys nie musial zbytnio glowkowac w pt to Ci od razu powiem przez kogo - mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

[Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#760526 08/12/2006 18:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
[Linked Image] [img134.imageshack.us]

[Linked Image] [img134.imageshack.us]

ładną ja mam ci... przyjaciółkę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#760527 08/12/2006 18:31
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441

#760528 08/12/2006 19:06
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Policeman ta pierwsza sliczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#760529 08/12/2006 19:23
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Mi sie druga 100x bardziej podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#760530 08/12/2006 19:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Quote
Mi sie druga 100x bardziej podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
popieram druga duzo bardziej naturalna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#760531 08/12/2006 19:47
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Kwestia gustu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#760532 08/12/2006 21:14
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Ahh Alba :*:* zajebista nie wiem o co Wam chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
kwestia gustu dla jednego najładniejsza maniurka jest bazylem i na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#760533 09/12/2006 09:24
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11

#760534 09/12/2006 09:40
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
Ta druga brzydka jak nieszczescie ...

#760535 09/12/2006 09:46
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11

#760536 09/12/2006 11:28
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Quote
Ahh Alba :*:* zajebista nie wiem o co Wam chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
kwestia gustu dla jednego najładniejsza maniurka jest bazylem i na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
hola hola!!

od bazyla sie odczep <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#760537 09/12/2006 13:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Quote
Quote
Mi sie druga 100x bardziej podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
popieram druga duzo bardziej naturalna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#760538 09/12/2006 14:15
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
[image]http://gcaa.collegiategolf.com/upload_images/gcaa/2004_match_play/hooters.jpg[image/]

Takie wlasnie panie sa kelnerkami w sieci Hooters w USA. No moze nie wszystkie bo tam gdzie ja akurat bylem to jedzenie bylo duzo lepsze niz te kelnerki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I tak sie juz nie raz zastanawialem dlaczego w Polsce cos takiego nie powstanie.... Mamy jeszcze lepiej bo przeciez Polki sa ladniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#760539 09/12/2006 14:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Quote
[image]http://gcaa.collegiategolf.com/upload_images/gcaa/2004_match_play/hooters.jpg[image/]

Takie wlasnie panie sa kelnerkami w sieci Hooters w USA. No moze nie wszystkie bo tam gdzie ja akurat bylem to jedzenie bylo duzo lepsze niz te kelnerki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I tak sie juz nie raz zastanawialem dlaczego w Polsce cos takiego nie powstanie.... Mamy jeszcze lepiej bo przeciez Polki sa ladniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jak to nie ma ?

http://www.rooster.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Originally Posted by bazyl
Quote
Ahh Alba :*:* zajebista nie wiem o co Wam chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
kwestia gustu dla jednego najładniejsza maniurka jest bazylem i na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
hola hola!!

od bazyla sie odczep <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
sorry bazyl poniosło mnie laugh laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
fajna fajna

Strona 13 z 19 1 2 11 12 13 14 15 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, Lukasz111, alfa, $-man, aker, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,772 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1