Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 84 1 2 36 37 38 39 40 83 84
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by aker
wiem, ale wówczas tam długo już nie popracuje wink
na razie chodzą tylko takie słuchy
Domyślam się. Trochę już na tym świecie żyję.

Jeżeli mój chlebodawca wyjedzie z takim pomysłem będę pierwszy który rzuci szmaty.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Celtic wy przypadkiem tego nie wpierdolcie !

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
dobrze
Originally Posted by Sensei
Ja was ludzie nie rozumiem nie wierzycie w ufo A ta cała pandemia nie wzbudza u was żadnych podejrzeń laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Akhu
Ja idę do Burbiego...

Łajt i Vinc ogarnijcie tam te wszystkie zapisy konkursowe i samą promocje

wracaj Akhu


Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Originally Posted by Sensei
Ja was ludzie nie rozumiem nie wierzycie w ufo A ta cała pandemia nie wzbudza u was żadnych podejrzeń laugh

pal licho covid ale żeby w ufo nie wierzyć smirk

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
To jest rodzaj zastraszania ludzi, Pamietacie filmy z Chin jak ciała leżą na ulicach i ludzi w kombinezonach je zbierający? Było gdzieś coś takiego gdziekolwiek żeby ludzie jak kawki padali na ulicach?

Albo wszędzie specjalne pompowanie liczb żeby wznieść panike. Nagle większość zaczęła umierać na covid, grypa zniknęła z kart pacjentów. Nikt się nie zastanawiał z was czemu stosuje się takie sztuczki i jest tyle niedomówień w tej sprawie?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Originally Posted by quincy
Originally Posted by aker
wiem, ale wówczas tam długo już nie popracuje wink
na razie chodzą tylko takie słuchy
Domyślam się. Trochę już na tym świecie żyję.

Jeżeli mój chlebodawca wyjedzie z takim pomysłem będę pierwszy który rzuci szmaty.

ja się wówczas zastanowię co mi się bardziej opłaca

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
Celtic boks

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Sensei
To jest rodzaj zastraszania ludzi, Pamietacie filmy z Chin jak ciała leżą na ulicach i ludzi w kombinezonach je zbierający? Było gdzieś coś takiego gdziekolwiek żeby ludzie jak kawki padali na ulicach?

Albo wszędzie specjalne pompowanie liczb żeby wznieść panike. Nagle większość zaczęła umierać na covid, grypa zniknęła z kart pacjentów. Nikt się nie zastanawiał z was czemu stosuje się takie sztuczki i jest tyle niedomówień w tej sprawie?
Polecam obejrzeć film Ewy Ewart o początkach pandemii w Bergamo.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by aker
Originally Posted by quincy
Originally Posted by aker
wiem, ale wówczas tam długo już nie popracuje wink
na razie chodzą tylko takie słuchy
Domyślam się. Trochę już na tym świecie żyję.

Jeżeli mój chlebodawca wyjedzie z takim pomysłem będę pierwszy który rzuci szmaty.

ja się wówczas zastanowię co mi się bardziej opłaca
laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Originally Posted by Sensei
To jest rodzaj zastraszania ludzi, Pamietacie filmy z Chin jak ciała leżą na ulicach i ludzi w kombinezonach je zbierający? Było gdzieś coś takiego gdziekolwiek żeby ludzie jak kawki padali na ulicach?

Albo wszędzie specjalne pompowanie liczb żeby wznieść panike. Nagle większość zaczęła umierać na covid, grypa zniknęła z kart pacjentów. Nikt się nie zastanawiał z was czemu stosuje się takie sztuczki i jest tyle niedomówień w tej sprawie?

jak moja mama umarła - koniec marca tego roku, to lekarka (kumpela od mojej siory) mówiła że mają tyle zgonów że lodówki wszystkie zajęte i zwłoki były przewiezione do firmy pogrzebowej obok szpitala która też miała lodówki
wiesz ja miałem na to podobny pogląd ja Ty dopóki mnie to osobiście bardzo mocno nie dotknęło

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Aker ale wszyscy na grypę umierali?

Czy może na udary, zawały, powikłania, zapalenia płuc itd. bo nie było służby zdrowia. Ale realnie a nie to co w kwitach.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by quincy
Wirus jest. Ludzie na niego umierają inni ciężko przechorowują. Ale on nie jest tak zjadliwy, żeby się z nim tak srać jak się wszyscy srają. Pojeb minister już ma. zaplanowaną 4 falę a who ma zaplanowaną kolejną pandemie 2025-28. Nawet już jakąś nazwę ma nadaną w kwitach.

Ale wierzcie sobie w co chcecie. Tylko nie zmuszajcie mnie do noszenia szmaty na ryju i szprycowania się nieprzebadanym gównem.


Polecam poczytac sobie o innych wirusach, ktore sa znane od dawna ale poki co wystepuja tylko lokalnie np. nipah.

Przypominam rowniez, ze HIV jest wirusem. Poczytajcie skad sie wzial i jak zaczal rozprzestrzeniac sie po swiecie w latach 80tych. Wtedy tez wszyscy owczesni foliarze darli mordy tak jak i dzis.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by quincy
Originally Posted by aker
wiem, ale wówczas tam długo już nie popracuje wink
na razie chodzą tylko takie słuchy
Domyślam się. Trochę już na tym świecie żyję.

Jeżeli mój chlebodawca wyjedzie z takim pomysłem będę pierwszy który rzuci szmaty.

Ostatnio pani kupująca w sklepie zrobiła aferę że po to są przepisy że każdy ma maski zakładać. Dwoje dzieciaków podciągnęło podkoszulki, starszy pan zrobił podobnie.
Czułem się jak rebeliant smile

Wirus w lecie znika a pojawia się na jesień. Rok temu było podobnie...Dziwna sprawa hmm
Wg mnie on całkowicie zniknie jak wyłączymy telewizor i radio smile

Zdrówka dla wszystkich toast

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Oficjalną wersją w sprawie HIV jest to że jakiś murzyn kilka tysięcy lat temu naraził się od małpy.

Dziś się mówi że to sprawka rządu amerykańskiego

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ewa Ewart akurat zarabia pieniądze na tematach, którym po drodze z globalnym zamordyzmem. Tak w jednym zdaniu to ujmując.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Irek można powiedzieć że jest się zaszczepionym

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
[quote=quincy]Aker ale wszyscy na grypę umierali?

Na grype sie nie umiera tylko na powiklania pogrypowe.

Odpowiednio leczona grypa jest nieszkodliwa. Szkodliwa jest glupota ludzka - zamiast siedziec w domu i ja odpowiednio wylezec idioci zapierdalaja do pracy czy chuj wie gdzie i dorabiaja sie np. zapalenia miesnia sercowego.


Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by Sensei
Irek można powiedzieć że jest się zaszczepionym
A pewnie że można, jeszcze jak smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709

Strona 38 z 84 1 2 36 37 38 39 40 83 84

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa), 2,529 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1