To jest rodzaj zastraszania ludzi, Pamietacie filmy z Chin jak ciała leżą na ulicach i ludzi w kombinezonach je zbierający? Było gdzieś coś takiego gdziekolwiek żeby ludzie jak kawki padali na ulicach?
Albo wszędzie specjalne pompowanie liczb żeby wznieść panike. Nagle większość zaczęła umierać na covid, grypa zniknęła z kart pacjentów. Nikt się nie zastanawiał z was czemu stosuje się takie sztuczki i jest tyle niedomówień w tej sprawie?
To jest rodzaj zastraszania ludzi, Pamietacie filmy z Chin jak ciała leżą na ulicach i ludzi w kombinezonach je zbierający? Było gdzieś coś takiego gdziekolwiek żeby ludzie jak kawki padali na ulicach?
Albo wszędzie specjalne pompowanie liczb żeby wznieść panike. Nagle większość zaczęła umierać na covid, grypa zniknęła z kart pacjentów. Nikt się nie zastanawiał z was czemu stosuje się takie sztuczki i jest tyle niedomówień w tej sprawie?
Polecam obejrzeć film Ewy Ewart o początkach pandemii w Bergamo.
To jest rodzaj zastraszania ludzi, Pamietacie filmy z Chin jak ciała leżą na ulicach i ludzi w kombinezonach je zbierający? Było gdzieś coś takiego gdziekolwiek żeby ludzie jak kawki padali na ulicach?
Albo wszędzie specjalne pompowanie liczb żeby wznieść panike. Nagle większość zaczęła umierać na covid, grypa zniknęła z kart pacjentów. Nikt się nie zastanawiał z was czemu stosuje się takie sztuczki i jest tyle niedomówień w tej sprawie?
jak moja mama umarła - koniec marca tego roku, to lekarka (kumpela od mojej siory) mówiła że mają tyle zgonów że lodówki wszystkie zajęte i zwłoki były przewiezione do firmy pogrzebowej obok szpitala która też miała lodówki wiesz ja miałem na to podobny pogląd ja Ty dopóki mnie to osobiście bardzo mocno nie dotknęło
Wirus jest. Ludzie na niego umierają inni ciężko przechorowują. Ale on nie jest tak zjadliwy, żeby się z nim tak srać jak się wszyscy srają. Pojeb minister już ma. zaplanowaną 4 falę a who ma zaplanowaną kolejną pandemie 2025-28. Nawet już jakąś nazwę ma nadaną w kwitach.
Ale wierzcie sobie w co chcecie. Tylko nie zmuszajcie mnie do noszenia szmaty na ryju i szprycowania się nieprzebadanym gównem.
Polecam poczytac sobie o innych wirusach, ktore sa znane od dawna ale poki co wystepuja tylko lokalnie np. nipah.
Przypominam rowniez, ze HIV jest wirusem. Poczytajcie skad sie wzial i jak zaczal rozprzestrzeniac sie po swiecie w latach 80tych. Wtedy tez wszyscy owczesni foliarze darli mordy tak jak i dzis.
wiem, ale wówczas tam długo już nie popracuje na razie chodzą tylko takie słuchy
Domyślam się. Trochę już na tym świecie żyję.
Jeżeli mój chlebodawca wyjedzie z takim pomysłem będę pierwszy który rzuci szmaty.
Ostatnio pani kupująca w sklepie zrobiła aferę że po to są przepisy że każdy ma maski zakładać. Dwoje dzieciaków podciągnęło podkoszulki, starszy pan zrobił podobnie. Czułem się jak rebeliant
Wirus w lecie znika a pojawia się na jesień. Rok temu było podobnie...Dziwna sprawa Wg mnie on całkowicie zniknie jak wyłączymy telewizor i radio
Na grype sie nie umiera tylko na powiklania pogrypowe.
Odpowiednio leczona grypa jest nieszkodliwa. Szkodliwa jest glupota ludzka - zamiast siedziec w domu i ja odpowiednio wylezec idioci zapierdalaja do pracy czy chuj wie gdzie i dorabiaja sie np. zapalenia miesnia sercowego.