Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 56 z 108 1 2 54 55 56 57 58 107 108
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
"- Odchodzę od ciebie.
- Świetnie.
- Takiej kobiety jak ja już nigdy nie spotkasz.
- To kolejna świetna wiadomość."

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
https://sport.tvp.pl/58239006/chinc...EenVUcEkQZrtNHbD85sVFqDaQBEMkboKLlAU7GrA
Ciekawe co by było gdyby... Narty miały covida. Dyskwalifikacja zawodnika ? smirk

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Christian Eriksen wraca do gry. Trafi do Brentford.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by VVega
White oglądałeś dokument Sędziowie na c+ , pytam pod kątem wchodzenia w głowę smile
dwa odcinki na razie. Co mnie zastanowiło.
Zawsze myślałem że VAR to asystent który się nie powinien wpierdalać nieproszony i odnosić się tylko do tego od czego jest jego robota.
A Marciniak na varze to prawie jakby sam biegał z gwizdkiem. I nie ma wtedy protokołu że var to się odzywa tylko w czarno-białych sytuacjach.
Chętnie bym zobaczył w większej ilości konfiguracji, czy to tylko Marciniak tak szefuje czy to zależy od jakiejś ich wewnętrznej niepisanej hierarchii

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
jeszcze a propo wchodzenia w głowę naszym sędziom.
Z Weszło

Quote
A co z najważniejszą rzeczą, czyli wnioskami ze wszystkich spotkań i szkoleń? Czy możemy się spodziewać zmian w wiosennych meczach Ekstraklasy? I tak i nie. Słyszymy, że środowisko sędziowskie chce trochę “utemperować” piłkarzy oraz trenerów. Choć może lepszym słowem będzie “ucywilizować”. Międzynarodowi arbitrzy zwracają uwagę na to, że gdy sędziują europejskie puchary, zachowanie zawodników czy sztabów szkoleniowych jest zupełnie inne niż w polskiej lidze. Wiadomo, że protesty i dyskusje się zdarzają, jednak zdaniem arbitrów granica jest w zupełnie innym miejscu. Dlatego wiosną możemy się spodziewać bardziej konsekwentnych reakcji w takich sytuacjach.

– Nic się nie zmienia w przepisach, to jest po prostu ich egzekwowanie. Jak ktoś zachowa się niewłaściwie, sędzia powinien reagować. To tak samo jak z faulami: nie możemy powiedzieć, że będziemy inaczej reagować na atak korkami w kolano. To jest po prostu czerwona kartka. Tak samo będzie teraz. Sędziowie mają się odpowiednio zachowywać, respektować zawodników i to samo ze strony trenerów oraz trenerów — wyjaśnia nam Paweł Gil.

– To są zmiany bardziej idące w kierunku nieuchronności pewnych procedur. Chodzi o większą konsekwencję w zakresie ich stosowania — dodaje Robert Małek.

Trzeba obserwować, może szykują się żniwa dzięki kartkom za pyskówki

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Irek
Jakieś dziwne te wyniki w tabeli ostatniej... Jose 4 punkty i z 24 robi się 31, Phenomenon 6 punktów i z 22 robi się 30.
Może jestem niczym kemp jestem niewyspany tongue
dam Ci druga szanse na przeanalizowanie poprzedniej tabeli i tej najnowszej smile
Przeanalizowałem na kompie i się zgadza smile
Nie zauważyłem że obaj jeszcze mieli zaległe 5 quizy smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Irek
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Irek
Jakieś dziwne te wyniki w tabeli ostatniej... Jose 4 punkty i z 24 robi się 31, Phenomenon 6 punktów i z 22 robi się 30.
Może jestem niczym kemp jestem niewyspany tongue
dam Ci druga szanse na przeanalizowanie poprzedniej tabeli i tej najnowszej smile
Przeanalizowałem na kompie i się zgadza smile
Nie zauważyłem że obaj jeszcze mieli zaległe 5 quizy smile
dobrze

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Rzymianie z Beer Shevy TEO, podobno chcą żeby wrócił do nich Josue i według nich, on wyraża chęć.

Oni są na 2 miejscu w lidze z taką samą ilością punktów co prowadzący.
Ale np. nad 3 Maccabi Tel Awiw, mają 11 punktów przewagi.

Luqui i Josue...
To trochę za dużo.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Zdecydowanie za dużo.
Wątpię żeby dwóch puścili.
Choć dziwna ta propozycja Ber Shevy.
Oni gp chyba za darmo oddali.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak, ze względów dyscyplinarnych.
Pobił tam się z kilkoma.

Wiesz...
Tu mieli paczkę portugalską.
Odszedł Martins, odejdzie Luqui...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
czyli Vinc mozesz chyba zdjąć już jednego jacka z półki i popytać na poczcie o jakieś znaczki do Czikago

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ale zobacz TEO, Szabanowa nie wykupili, a był dobry.

Teraz Ukrainiec jest na testach medycznych w węgierskim MOL Fehervar.

Czyli sportowo i finansowo się staczamy ostro w dół.

Będzie czas przywyknąć. wink


Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by wHiTe_StAr
czyli Vinc mozesz chyba zdjąć już jednego jacka z półki i popytać na poczcie o jakieś znaczki do Czikago

Koniec już ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by akagi
Ale zobacz TEO, Szabanowa nie wykupili, a był dobry.

Teraz Ukrainiec jest na testach medycznych w węgierskim MOL Fehervar.

Czyli sportowo i finansowo się staczamy ostro w dół.

Będzie czas przywyknąć. wink
Tak jest. Trzeba się przyzwyczaić.
Zobacz na transfery.
Szukamy albo wypożyczeń , albo gości z kartą na ręku, ewentualnie tych co im się kontrakty kończą w czerwcu.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
O co zakład był?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by VVega
Originally Posted by wHiTe_StAr
czyli Vinc mozesz chyba zdjąć już jednego jacka z półki i popytać na poczcie o jakieś znaczki do Czikago

Koniec już ?
szanujmy się, jak oni tak grali z Josue i Lukinhasem to jak będą grać bez nich ? trzeba się rozglądać za kursami o spadek

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by TEO
O co zakład był?

Kto wyżej Jaga czy Legia

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by VVega
Originally Posted by TEO
O co zakład był?

Kto wyżej Jaga czy Legia
hmm grin

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Legia i Jaga do spadku razem?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Kura
Legia i Jaga do spadku razem?
Nie. Bruk bet i Łęczna.
Zostaje jedno zaszczytne miejsce.

Strona 56 z 108 1 2 54 55 56 57 58 107 108

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, aker, alfa), 709 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1