|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
"- Odchodzę od ciebie. - Świetnie. - Takiej kobiety jak ja już nigdy nie spotkasz. - To kolejna świetna wiadomość."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Christian Eriksen wraca do gry. Trafi do Brentford.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
White oglądałeś dokument Sędziowie na c+ , pytam pod kątem wchodzenia w głowę  dwa odcinki na razie. Co mnie zastanowiło. Zawsze myślałem że VAR to asystent który się nie powinien wpierdalać nieproszony i odnosić się tylko do tego od czego jest jego robota. A Marciniak na varze to prawie jakby sam biegał z gwizdkiem. I nie ma wtedy protokołu że var to się odzywa tylko w czarno-białych sytuacjach. Chętnie bym zobaczył w większej ilości konfiguracji, czy to tylko Marciniak tak szefuje czy to zależy od jakiejś ich wewnętrznej niepisanej hierarchii
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
jeszcze a propo wchodzenia w głowę naszym sędziom. Z Weszło A co z najważniejszą rzeczą, czyli wnioskami ze wszystkich spotkań i szkoleń? Czy możemy się spodziewać zmian w wiosennych meczach Ekstraklasy? I tak i nie. Słyszymy, że środowisko sędziowskie chce trochę “utemperować” piłkarzy oraz trenerów. Choć może lepszym słowem będzie “ucywilizować”. Międzynarodowi arbitrzy zwracają uwagę na to, że gdy sędziują europejskie puchary, zachowanie zawodników czy sztabów szkoleniowych jest zupełnie inne niż w polskiej lidze. Wiadomo, że protesty i dyskusje się zdarzają, jednak zdaniem arbitrów granica jest w zupełnie innym miejscu. Dlatego wiosną możemy się spodziewać bardziej konsekwentnych reakcji w takich sytuacjach.
– Nic się nie zmienia w przepisach, to jest po prostu ich egzekwowanie. Jak ktoś zachowa się niewłaściwie, sędzia powinien reagować. To tak samo jak z faulami: nie możemy powiedzieć, że będziemy inaczej reagować na atak korkami w kolano. To jest po prostu czerwona kartka. Tak samo będzie teraz. Sędziowie mają się odpowiednio zachowywać, respektować zawodników i to samo ze strony trenerów oraz trenerów — wyjaśnia nam Paweł Gil.
– To są zmiany bardziej idące w kierunku nieuchronności pewnych procedur. Chodzi o większą konsekwencję w zakresie ich stosowania — dodaje Robert Małek. Trzeba obserwować, może szykują się żniwa dzięki kartkom za pyskówki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Jakieś dziwne te wyniki w tabeli ostatniej... Jose 4 punkty i z 24 robi się 31, Phenomenon 6 punktów i z 22 robi się 30. Może jestem niczym kemp jestem niewyspany  dam Ci druga szanse na przeanalizowanie poprzedniej tabeli i tej najnowszej  Przeanalizowałem na kompie i się zgadza Nie zauważyłem że obaj jeszcze mieli zaległe 5 quizy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jakieś dziwne te wyniki w tabeli ostatniej... Jose 4 punkty i z 24 robi się 31, Phenomenon 6 punktów i z 22 robi się 30. Może jestem niczym kemp jestem niewyspany  dam Ci druga szanse na przeanalizowanie poprzedniej tabeli i tej najnowszej  Przeanalizowałem na kompie i się zgadza Nie zauważyłem że obaj jeszcze mieli zaległe 5 quizy  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Rzymianie z Beer Shevy TEO, podobno chcą żeby wrócił do nich Josue i według nich, on wyraża chęć.
Oni są na 2 miejscu w lidze z taką samą ilością punktów co prowadzący. Ale np. nad 3 Maccabi Tel Awiw, mają 11 punktów przewagi.
Luqui i Josue... To trochę za dużo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Zdecydowanie za dużo. Wątpię żeby dwóch puścili. Choć dziwna ta propozycja Ber Shevy. Oni gp chyba za darmo oddali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak, ze względów dyscyplinarnych. Pobił tam się z kilkoma.
Wiesz... Tu mieli paczkę portugalską. Odszedł Martins, odejdzie Luqui...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
czyli Vinc mozesz chyba zdjąć już jednego jacka z półki i popytać na poczcie o jakieś znaczki do Czikago
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ale zobacz TEO, Szabanowa nie wykupili, a był dobry. Teraz Ukrainiec jest na testach medycznych w węgierskim MOL Fehervar. Czyli sportowo i finansowo się staczamy ostro w dół. Będzie czas przywyknąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
czyli Vinc mozesz chyba zdjąć już jednego jacka z półki i popytać na poczcie o jakieś znaczki do Czikago Koniec już ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ale zobacz TEO, Szabanowa nie wykupili, a był dobry. Teraz Ukrainiec jest na testach medycznych w węgierskim MOL Fehervar. Czyli sportowo i finansowo się staczamy ostro w dół. Będzie czas przywyknąć.  Tak jest. Trzeba się przyzwyczaić. Zobacz na transfery. Szukamy albo wypożyczeń , albo gości z kartą na ręku, ewentualnie tych co im się kontrakty kończą w czerwcu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
czyli Vinc mozesz chyba zdjąć już jednego jacka z półki i popytać na poczcie o jakieś znaczki do Czikago Koniec już ? szanujmy się, jak oni tak grali z Josue i Lukinhasem to jak będą grać bez nich ? trzeba się rozglądać za kursami o spadek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Legia i Jaga do spadku razem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Legia i Jaga do spadku razem? Nie. Bruk bet i Łęczna. Zostaje jedno zaszczytne miejsce.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|