Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 63 z 74 1 2 61 62 63 64 65 73 74
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by wHiTe_StAr
Zależność w zawodzie trenera w takich dużych klubach jest taka, że jak nikt cię nie zrzuca ze stołka to znaczy że sie sprawdzasz. Wiec to ta sama para kaloszy


Widzę, że chcesz się skoncentrować na tych kaloszach, bo one Cię najbardziej interesują w tym kontekście.

Cały Ty, cały wHiTe. smile


Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Irek
Żeby nie było że wszędzie tylko puchary.

Proszę kawałek prawdziwej piłki grin


dobrze broniÄ… biali na poczÄ…tku..

brakuje ostatniego podania Polonii

sporo prób podań 'diagonalnych', ale mecz underowy, bo nie ma wykończenia

Gol dla Wolanki z podania a'la Steven Gerrard.. jak widać na filmie - są obecni kibice Gości dobrze

1:41 chłopak sobie chyba łyknął z piersiówki smile

4:32 jadÄ… do Chorwacji

4:51 jakby lepiej uderzył.. ajjj

6:12 niebezpieczny strzał a'la CR7 z dalekiego "wolnego", piłka opadająca.. bramkarz na posterunku

kolejna szansa z rzutu rożnego też minimalnie chybia bramkę..

7:10 gdzie VAR!?! tongue

8:01 piękny strzał w okienko, ale bramkarz na posterunku

8:15 widać rękę szkoleniowca ("łoooo" na trybunach) i że chłopaki zaczynają poznawać, co chce grać trener

9:18 kąśliwy strzał, ale Seba (bramkarz) pewnie chwyta piłkę

10:06 - żółta brawo sędzia, chłop sie zagotował myślał ze przeciwnik nie pójdzie na L4 w robocie, tylko do fizjoterapeuty..

10:27 - ajjj ajj a jjaaj, jakby to przeszło..

10:46 - stąd widziałem, że nie było spalonego.. spółdzielnia jakaś chyba na Polonię zawiązana..

11:19 ładnie kiwnął.. GOL! zasłużona bramka, bo w przekoroju całego meczu Polonia Ludzowice była lepszym zespołem, bardziej nastawionym na konstruowanie akcji ofensywnych i ten remis jest bardziej

11:34 - kibice wierzyli do końca w swoją drużynę i dali upust swojej radości laugh

11:47 ajjjjjjj jezus maria..


brawo za walkę do końca! aplauz

Irek - szaunjÄ™ to, co robisz/robicie.. mam znajomych, co robiÄ… to samo i wiem, ile to kosztuje toast aplauz



Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by latajaca_holenderka
Pool miał zawsze pod górkę w Neapolu nawet jak był w mega formie teraz jest w mega dupie tongue

jak ktoś grał Pool po tak wnikliwie przeprowadzonej analizie to nie mam więcej pytań laugh

laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Originally Posted by kemp
Originally Posted by Irek
Żeby nie było że wszędzie tylko puchary.

Proszę kawałek prawdziwej piłki grin


dobrze broniÄ… biali na poczÄ…tku..

brakuje ostatniego podania Polonii

sporo prób podań 'diagonalnych', ale mecz underowy, bo nie ma wykończenia

Gol dla Wolanki z podania a'la Steven Gerrard.. jak widać na filmie - są obecni kibice Gości dobrze

1:41 chłopak sobie chyba łyknął z piersiówki smile

4:32 jadÄ… do Chorwacji

4:51 jakby lepiej uderzył.. ajjj

6:12 niebezpieczny strzał a'la CR7 z dalekiego "wolnego", piłka opadająca.. bramkarz na posterunku

kolejna szansa z rzutu rożnego też minimalnie chybia bramkę..

7:10 gdzie VAR!?! tongue

8:01 piękny strzał w okienko, ale bramkarz na posterunku

8:15 widać rękę szkoleniowca ("łoooo" na trybunach) i że chłopaki zaczynają poznawać, co chce grać trener

9:18 kąśliwy strzał, ale Seba (bramkarz) pewnie chwyta piłkę

10:06 - żółta brawo sędzia, chłop sie zagotował myślał ze przeciwnik nie pójdzie na L4 w robocie, tylko do fizjoterapeuty..

10:27 - ajjj ajj a jjaaj, jakby to przeszło..

10:46 - stąd widziałem, że nie było spalonego.. spółdzielnia jakaś chyba na Polonię zawiązana..

11:19 ładnie kiwnął.. GOL! zasłużona bramka, bo w przekoroju całego meczu Polonia Ludzowice była lepszym zespołem, bardziej nastawionym na konstruowanie akcji ofensywnych i ten remis jest bardziej

11:34 - kibice wierzyli do końca w swoją drużynę i dali upust swojej radości laugh

11:47 ajjjjjjj jezus maria..


brawo za walkę do końca! aplauz

Irek - szaunjÄ™ to, co robisz/robicie.. mam znajomych, co robiÄ… to samo i wiem, ile to kosztuje toast aplauz

już masz pomysł na następny protest song może to nawet hymn Polonii być tongue kiedyś tongue

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
a jeszcze jak

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
wiadomka

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Zapasy octu na ten rok już się skończyły - twierdzą producenci i dodają, że nie są w stanie wyprodukować więcej, bo już pracują w trybie ciągłym. Zwracają też uwagę na brak surowców na rynku

za komuny niedopomyślenia laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Mobilna aplikacja od rządu w każdym telefonie? Tak przewiduje nowy projekt ustawy
Lada dzień pod obrady Rady Ministrów trafi projekt ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej. Co takiego niezwykłego jest w jego treści? Ano to, że przewiduje on obowiązek instalacji przez sprzedawców w telefonach i smartfonach mobilnej aplikacji Regionalnego Systemu Ostrzegania. Pojawia się pytanie: Do jakich informacji na temat użytkownika telefonu taka aplikacja będzie miała stały dostęp?

skończy się granie u buków przez tela oj skończy laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
kemp elegancka analiza smile

Hymn Polonii to może być to smile Wrzucę na fejsa, zwiększą się zasięgi nasze i autora. Wszyscy zadowoleni grin

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
toast

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Originally Posted by Irek
kemp elegancka analiza smile

Hymn Polonii to może być to smile Wrzucę na fejsa, zwiększą się zasięgi nasze i autora. Wszyscy zadowoleni grin

proszę jeszcze nie zapominać czyj był pomysł laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Wiadomo smile

Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Kurs na amerykanow w fortunie z podatkiem lepszy niz na uni bez,
co to sie porobilo? hmm

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
mamy typ na USA?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
mysle ze warto wejsc za drobne po takim kursie, a w razie czego cieszyc sie i tak z awansu Naszych

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Z overy 3,5 seta w.dzisiejszych meczach.
2,26 fortuna

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Rumun ma 2,50 na to

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713
Likes: 10
Ja wale all in na Polske

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Sensei
Ja wale all in na Polske

zawsze na Jage albo na Polske walisz smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713
Likes: 10
Widzialem ich w pierwszym meczu z Polakami, zwykłe leszczyki;)

Strona 63 z 74 1 2 61 62 63 64 65 73 74

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1