Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#771187 05/12/2006 23:29
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
#771188 06/12/2006 10:38
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Czy ktoś wypłacał na konto bankowe ?

ile trwa taka wypłata ?

#771189 06/12/2006 12:09
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
witam
Przed chwilą wypłaciłem na NETELLER w euro!!!!

#771190 06/12/2006 12:19
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poszla kaska na Netteler !

#771191 06/12/2006 12:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
jak tam cos postawic jak na dzisiejsze mecze LM sa tylko zwyciezcy grup???

#771192 06/12/2006 12:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Quote
jak tam cos postawic jak na dzisiejsze mecze LM sa tylko zwyciezcy grup???
Football -> np. Champions League -> Fixtures 06 December... imasz pelna opcje grania. Winner to zaklad 1x2, over/under, exact score. Oczywiscie nie wszystkie zdarzenia sa do obstawienia.
Tak samo w Baksetball -> NBA -> fixures 06 Dec

#771193 06/12/2006 13:11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8
Error Message : Merchant does not have enough funds available for that payout.

u mnie dalej to samo jak probuje wyplacic:/ chyba za duzo na wyplaty Nettelerem nie dali..

#771194 06/12/2006 13:23
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
max można wypłcić 30 ojro na netellera czy wieksze sumy tez akceptuje ?

#771195 06/12/2006 13:58
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
W kolko o to samo... Tam jest napisane, ze pobiera prowizje 2% ale nie wiecej niz 30 Euro...

#771196 06/12/2006 16:46
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Wypłacił ktoś jeszcze teraz mniej wiecej na NT ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> cały czas ten sam komunikat :/

#771197 06/12/2006 17:19
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Wlasnie wyplacilem 200E na Netellera ihaaaaaaaaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />DDDDDD

#771198 06/12/2006 17:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
Wlasnie wyplacilem 200E na Netellera ihaaaaaaaaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />DDDDDD

no ja teraz wyciagnelem moje 150 E wzorrrrrr

#771199 06/12/2006 17:24
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Odpisują oni na maile??

#771200 06/12/2006 17:26
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Quote
Odpisują oni na maile??

Ogolnie nie, raz sie udalo, po tygodniu odpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#771201 06/12/2006 17:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
To gratuluje panowie...ja pisze maila i pisze i nie odpisują i konto mam cały czas nie zweryfikowane, grac moge normalnie ale wypłat nie moge dokonywac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#771202 06/12/2006 17:28
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Ja zgłosiłem 22 listopada wypłatkę 35 funtów i.....ani na netellerze ani na koncie w ibetx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A na maila nie odpisują, na live czata nie moge się załapać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#771203 06/12/2006 17:35
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
O da sie wypłacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> thxxxxxxxxxxxxxxxxx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#771204 06/12/2006 23:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
heh u mnie tez wkoncu zatwierdzili i psozla kasa na netellerka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cool

#771205 07/12/2006 09:34
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
brawo wkońcu wypłaciłem na Netellera bez problemów :]

jeszcze tam wróce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#771206 07/12/2006 21:24
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
H
member
member
H Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
Pomóżcie!!!

Założyłem konto (jedno), zagrałem, wysłałem maila, itd. Przyszła do mnie wiadmość taka jak do kilku użytkownków, e wszystko ok, ale jeszcze przesłać skn karty. Nie mam karty i nie zamierzam nią wpłacać ani na ną wypłacać. To własnie napisałem im w mailu. Po kilku dniach otrzymałem odpowiedź:

Hi
Sorry for the misunderstanding, but no you will not need to send in the card
if you are not using this to withdraw or deposit funds.
Sorry again
Regards

Wg mnie pisze tam mniej więcej, że przepraszają za nieporozumienie i że jeśli nie bede wpłacał/wypłacał kartą to jest OK. Czekam natomiast cztery dni na ostateczną weryfikację konta. Wciąż jest nie do końca zweryfikowane. Czy ktoś miał podobną sytuację?? Proszę o wskazówki.

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, latajaca_holenderka), 2,416 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,189
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1