|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Czy ktoś wypłacał na konto bankowe ?
ile trwa taka wypłata ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
witam Przed chwilą wypłaciłem na NETELLER w euro!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poszla kaska na Netteler !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
jak tam cos postawic jak na dzisiejsze mecze LM sa tylko zwyciezcy grup???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
jak tam cos postawic jak na dzisiejsze mecze LM sa tylko zwyciezcy grup??? Football -> np. Champions League -> Fixtures 06 December... imasz pelna opcje grania. Winner to zaklad 1x2, over/under, exact score. Oczywiscie nie wszystkie zdarzenia sa do obstawienia. Tak samo w Baksetball -> NBA -> fixures 06 Dec
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8 |
Error Message : Merchant does not have enough funds available for that payout.
u mnie dalej to samo jak probuje wyplacic:/ chyba za duzo na wyplaty Nettelerem nie dali..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
max można wypłcić 30 ojro na netellera czy wieksze sumy tez akceptuje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
W kolko o to samo... Tam jest napisane, ze pobiera prowizje 2% ale nie wiecej niz 30 Euro...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Wypłacił ktoś jeszcze teraz mniej wiecej na NT ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> cały czas ten sam komunikat :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Wlasnie wyplacilem 200E na Netellera ihaaaaaaaaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />DDDDDD
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Wlasnie wyplacilem 200E na Netellera ihaaaaaaaaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />DDDDDD no ja teraz wyciagnelem moje 150 E wzorrrrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Ogolnie nie, raz sie udalo, po tygodniu odpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
To gratuluje panowie...ja pisze maila i pisze i nie odpisują i konto mam cały czas nie zweryfikowane, grac moge normalnie ale wypłat nie moge dokonywac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Ja zgłosiłem 22 listopada wypłatkę 35 funtów i.....ani na netellerze ani na koncie w ibetx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A na maila nie odpisują, na live czata nie moge się załapać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
O da sie wypłacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> thxxxxxxxxxxxxxxxxx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
heh u mnie tez wkoncu zatwierdzili i psozla kasa na netellerka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cool
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
brawo wkońcu wypłaciłem na Netellera bez problemów :]
jeszcze tam wróce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100 |
Pomóżcie!!!
Założyłem konto (jedno), zagrałem, wysłałem maila, itd. Przyszła do mnie wiadmość taka jak do kilku użytkownków, e wszystko ok, ale jeszcze przesłać skn karty. Nie mam karty i nie zamierzam nią wpłacać ani na ną wypłacać. To własnie napisałem im w mailu. Po kilku dniach otrzymałem odpowiedź:
Hi Sorry for the misunderstanding, but no you will not need to send in the card if you are not using this to withdraw or deposit funds. Sorry again Regards
Wg mnie pisze tam mniej więcej, że przepraszają za nieporozumienie i że jeśli nie bede wpłacał/wypłacał kartą to jest OK. Czekam natomiast cztery dni na ostateczną weryfikację konta. Wciąż jest nie do końca zweryfikowane. Czy ktoś miał podobną sytuację?? Proszę o wskazówki.
|
|
|
Link skopiowany do schowka