|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
W narzekaniu to World Cup Dla nas. Nie ma drugiego takiego narodu bo chcemy więcej.. ambicja chyba nie pozwala nam sie cieszyc z tego minimalizmu, jaki nam funduje Michniewicz.. ja bym tutaj zwrócił uwagę nie na to co zafundował nam Michniewidcz ale co przez ostatnie 20 lat fundowali nam na mistrzowskich turniejach no 2 raz udało się wyjść z grupy a i nie zawsze się kwalifikowaliśmy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
na ostatnich dwóch turniejach ani przez chwilę nie mieliśmy szans na wyjście z grupy, dlatego tak jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
NIE!.. ciesze sie z awansu z sukcesu Polski, jednocześnie gardząc stylem, w jaki został osiągnięty
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
meksyk jeszcze jeden i po nas jeszcze Polska nie zginęła.. na szczęście nie od "piłkarzy" to zależy.. I za to się kurwa z Tobą napije tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Vinc jedna flaszka z mojej puli wyslij do Kempa Ok, dostanie pod choinkę dzięki, Pacyf! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Uspokój się Strudzony,kurwa.. Jak będzie sukces, to nikt nie pamięta o stylu.. Do boju Polsko!!! ja moze nie bede pamiętał, ale nie zapomnę.. mozna mieć fart w 3ch meczach grupowych z "ogórkami".. dziękuję za Francję.. to będzie "Wyjaśnienie" tego "sukcesu" Kolejny Polak do narzekania  co za naród  był "zwycięski remis".. dla mnie to jest "zwycięska porażka" trudno sie cieszyc z tej patologii piłkarskiej.. z awansu sie ciesze, gra woła o pomstę do nieba..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Vinc jedna flaszka z mojej puli wyslij do Kempa Chyba mu starczy. starczy.. nie potrzeba więcej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
Uspokój się Strudzony,kurwa.. Jak będzie sukces, to nikt nie pamięta o stylu.. Do boju Polsko!!! ja moze nie bede pamiętał, ale nie zapomnę.. mozna mieć fart w 3ch meczach grupowych z "ogórkami".. dziękuję za Francję.. to będzie "Wyjaśnienie" tego "sukcesu" Kolejny Polak do narzekania  co za naród  był "zwycięski remis".. dla mnie to jest "zwycięska porażka" trudno sie cieszyc z tej patologii piłkarskiej.. z awansu sie ciesze, gra woła o pomstę do nieba.. idż się wyśpij w końcu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Może i graliśmy chujowo, ale za to bez pomysłu.  brawo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
NIE!.. ciesze sie z awansu z sukcesu Polski, jednocześnie gardząc stylem, w jaki został osiągnięty Też ładne, na gg można sobie ustawić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
można by jakiś fundusz taki nasz założyć gdzie się będzie wpłacało jakieś przegrane zakłady ( Jaga pozdro ) albo takie rzeczy jak teraz
może ktoś ma takiego dzieciaka w rodzinie czy znajomi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
jednak nie dogodzisz, mamy pakę na minimum finał, a ten gamoń Michniewicz nie daje im rozwinąć skrzydeł mamy nie gorszą pakę niż Maroko Australia USA.. tyle, że oni awansowali z podniesioną głową..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Poszło, dzięki za szybkie ogarnięcie bo by inflacja zeżarla jakbym miał na pacyfa czekać https://www.siepomaga.pl/wplata/o3SR5b7E
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
Maroko awansowało na koneserów samochodowych na razie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
można by jakiś fundusz taki nasz założyć gdzie się będzie wpłacało jakieś przegrane zakłady ( Jaga pozdro ) albo takie rzeczy jak teraz
może ktoś ma takiego dzieciaka w rodzinie czy znajomi W takim funduszu musi być prezes i sekretarka, żeby sprawnie obracać środkami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
 White
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|