Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 80 1 2 3 4 79 80
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by buko69
Originally Posted by VVega
Originally Posted by buko69
Originally Posted by VVega
Dziś grają

[Linked Image from i.ibb.co] [ibb.co]
[Linked Image from i.ibb.co] [ibb.co]
[Linked Image from i.ibb.co] [ibb.co]


Vinc daj ja całą bo tak nieładnie

RODO


A ta wyżej nie ma RODO? Brak konsekwencji...niektóre grupy tak mają

Niestety budżetu na wykorzystanie wizerunku nie starcza

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Irek
Wynik w istocie bywa najważniejszy smile
Ale wypadałoby zagrać chociaż raz przyzwoicie. Począwszy od Chile gramy katastrofę. Z arabami również była padaka ale mecz wygrany więc z automatu styl większość wyparła.
Irek wez

celem w turnieju jest final i zdobycie tej rzeby a nie konkurs na styl i kto ladnie kopnal i podal do kogo.

aczkolwiek sam jestem ciekaw co tam Mesjaż Michniewicz wyrzeźbi na francje. Musi zrobic jak spacer na pustynie laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
karny na Messim i to jeszcze w walce z nim w powietrzu - i to jest niejako mistrzostwo swiata

laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
wczoraj hajs przegrałem

1,2e 2xkawa z automatu

no wyrocznia mnie wczoraj cisneła na meczu frown

ale co do francji jestesmy zgodni 3-0 4-0

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
Originally Posted by antyfortyprzePIS
Originally Posted by Ojro
a na forumie dupcenie o formie pilkarzy w meczu z arg laugh

zamiast cieszyc sie z awansu i ze szczescia wpadac sobie w ramiona

ciekawe co by pisano jakby styl bylby mistrzowski ale awansu brak

Najgorsze jest to, że większość tych frajerów przed TV nie potrafi kopnąć piłki i widziało w życiu 3 mecze na krzyż, a pierdolą głupoty jak najlepsi trenerzy świata....


Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by Irek
Wynik w istocie bywa najważniejszy smile
Ale wypadałoby zagrać chociaż raz przyzwoicie. Począwszy od Chile gramy katastrofę. Z arabami również była padaka ale mecz wygrany więc z automatu styl większość wyparła.
Irek wez

celem w turnieju jest final i zdobycie tej rzeby a nie konkurs na styl i kto ladnie kopnal i podal do kogo.

aczkolwiek sam jestem ciekaw co tam Mesjaż Michniewicz wyrzeźbi na francje. Musi zrobic jak spacer na pustynie laugh

czemu nazwę kraju piszesz z małej to że w 39 oddali mniej strzałów niż my podczas tego mundialu to jeszcze nic nie znaczy tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Skończą się MŚ , które już są "ogromnym sukcesem" wink , zaczną eliminacje i będzie zdziwienie laugh z taką grą to My punktów nie nabijemy. Przecież wczoraj Czesiu jedynie jaką miał taktykę to obserwować co się dzieje w drugim meczu i liczyć na cud laugh gdyby Meksyk strzelił gola na 3:0 to Czesiu by łączył się z trenerem Suadyjczyków i tam coś podpowiadał bo na Naszą drużynę to On pomysłu nie ma. Oczywiście oprócz budowlanego podejścia...murowanko smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
pewnie z takiej samej jak Ty piszesz my tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
Originally Posted by Skorpion BB
Skończą się MŚ , które już są "ogromnym sukcesem" wink , zaczną eliminacje i będzie zdziwienie laugh z taką grą to My punktów nie nabijemy. Przecież wczoraj Czesiu jedynie jaką miał taktykę to obserwować co się dzieje w drugim meczu i liczyć na cud laugh gdyby Meksyk strzelił gola na 3:0 to Czesiu by łączył się z trenerem Suadyjczyków i tam coś podpowiadał bo na Naszą drużynę to On pomysłu nie ma. Oczywiście oprócz budowlanego podejścia...murowanko smile

bez jaj w elimkach nie mamy z kim przegrać zbytnio a i tak 2 wychodzo tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
Ekspert przejechał się po Polsce. Straszny, naprawdę straszny mecz


Jestem ekstremalnie rozczarowany. To był straszny, naprawdę straszny mecz Polski - mówi w rozmowie z Interią dziennikarz "The New York Times" Tariq Panja. - Ktokolwiek trafi na Polskę w kolejnej rundzie, nie będzie się nią martwił


co to za ekspert skoro nie wiedział na kogo trafimy laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Pewnie chodziło mu Anglia czy Senegal tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
to Amerykańce też taką kichę grajo tongue

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Ojro zobacz na radość Australii i naszą. Awansowaliśmy ale my jesteśmy przytłumieni stylem a oni cieszą się jak dzieci. A mieli Francję i Danie. Tam goście z 2 ligi ładują bramki a my mamy najlepszą 9 na świecie który walczy o piłkę zamiast ją dostać na strzał. To są te detale smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
z 2 ale japońskiej to prawie jak w Europie LM Biczyk potwierdzi

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Ale wynik najważniejszy smile
U mnie też jak gramy słabo, nic nam nie wychodzi ale wygramy to kibice mają pretensję o styl.
Mecze są jak dni tygodnia, nie zawsze jest sobota czy niedziela. Czasem musi być poniedziałek. Niestety u nas same poniedziałki tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
myślicie że Czesio i Jędza majo romans bierze go na konfy zawsze wypuszcza w meczu o wszystko gdzie każda kartka ma znaczenie tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Irek
Ojro zobacz na radość Australii i naszą. Awansowaliśmy ale my jesteśmy przytłumieni stylem a oni cieszą się jak dzieci. A mieli Francję i Danie. Tam goście z 2 ligi ładują bramki a my mamy najlepszą 9 na świecie który walczy o piłkę zamiast ją dostać na strzał. To są te detale smile
ja sie ciesze chwila Wy detalami, mecz meczowi nie rowny moze okazac sie ze do finaly arg bedzie jechala na pelnejjj ze wszystkimi a moze okazac sie ze te detale stykły na francje

kto za rok albo dyche bedzie pamietal detale

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by latajaca_holenderka
myślicie że Czesio i Jędza majo romans bierze go na konfy zawsze wypuszcza w meczu o wszystko gdzie każda kartka ma znaczenie tongue
pytanie, który w tej parze jest dominujący bo obaj mają defensywny styl wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
w 86 graliśmy ponoć taki piach że przez to komuna upadła laugh a i tak przez następne 40 prawie lat my z grupy nie wyszli tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,049
Likes: 19
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by latajaca_holenderka
myślicie że Czesio i Jędza majo romans bierze go na konfy zawsze wypuszcza w meczu o wszystko gdzie każda kartka ma znaczenie tongue
pytanie, który w tej parze jest dominujący bo obaj mają defensywny styl wink

SONDA

Strona 2 z 80 1 2 3 4 79 80

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1