|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Boras..Elfy jak dla mnie zdecydowanie za nisko w tabeli, oczywiście imo. Na swoim gumoleum prawie zawsze fajne, dynamiczne mecze, obfitujące w bramki. Dzisiaj AiK, ostatnio mocno zszokowany przez Syryjczyka. Jedni i drudzy ofensywni i dziś nastawieni na zgarnięcie całej puli. Moje propozycje na to spotkanie to : Elfy o1,5 @2,05 Bts/o2,5 @2,14
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Jeszcze dziupla ( bo to chyba hala) gdzieś w norweskich górach, gdzie liczę na pierwsze zwycięstwo ligowe kobiet z Bardufoss nad beniaminkiem Kolbotn IL
Asane @2,05
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Jeszcze dziupla ( bo to chyba hala) gdzieś w norweskich górach, gdzie liczę na pierwsze zwycięstwo ligowe kobiet z Bardufoss nad beniaminkiem Kolbotn IL
Asane @2,05 Niestety..nie mogą się ogarnąć..1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Boras..Elfy jak dla mnie zdecydowanie za nisko w tabeli, oczywiście imo. Na swoim gumoleum prawie zawsze fajne, dynamiczne mecze, obfitujące w bramki. Dzisiaj AiK, ostatnio mocno zszokowany przez Syryjczyka. Jedni i drudzy ofensywni i dziś nastawieni na zgarnięcie całej puli. Moje propozycje na to spotkanie to : Elfy o1,5 @2,05 Bts/o2,5 @2,14 Powiem tak..6-1?? Oba typy zmarnowane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Chyba Tobie...młoda damo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Według przedsezonowych opinii, to dzisiejszy mecz, powinien być z kategorii tych "na szczycie". Jeżeli dzisiejsi gospodarze - Degerfors, nie zawodzą póki co, to goście z Varberg, bardziej muszą myśleć o utrzymaniu, niż szybkim powrocie do elity..zresztą, w poprzednim sezonie obie te drużyny były najsłabsze w All i z hukiem zleciały do Superettan. Dzisiaj prawie wszyscy typują łatwe zwycięstwo gospodarzy, ja jednak liczę na walkę młodej drużyny z Varberga i chociaż bts w meczu. BTS @1,74 (Po cichu..remis @4,10 )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,434 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,434 Likes: 19 |
Chyba Tobie...młoda damo  uderz w stół 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Według przedsezonowych opinii, to dzisiejszy mecz, powinien być z kategorii tych "na szczycie". Jeżeli dzisiejsi gospodarze - Degerfors, nie zawodzą póki co, to goście z Varberg, bardziej muszą myśleć o utrzymaniu, niż szybkim powrocie do elity..zresztą, w poprzednim sezonie obie te drużyny były najsłabsze w All i z hukiem zleciały do Superettan. Dzisiaj prawie wszyscy typują łatwe zwycięstwo gospodarzy, ja jednak liczę na walkę młodej drużyny z Varberga i chociaż bts w meczu. BTS @1,74 (Po cichu..remis @4,10 )  Może i było trochę nerwowo, ale wynik 1-1 to jest to,o co nam chodziło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Dziś, przy rosole, warto zwrócić uwagę na Tele2 Arena Sztokholm. Jak dla mnie to rynki ustawione trochę zbyt pod ostatnie wyniki..ale derby to zawsze coś specjalnego. Chociaż obie drużyny, korzystają z tej samej wykładziny, to dziś na trybunach,na pewno więcej Djurr będzie. Ja zawsze za Bajen, to i dziś muszę spróbować szczególnie gdy dnb @3,05
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Dziś, przy rosole, warto zwrócić uwagę na Tele2 Arena Sztokholm. Jak dla mnie to rynki ustawione trochę zbyt pod ostatnie wyniki..ale derby to zawsze coś specjalnego. Chociaż obie drużyny, korzystają z tej samej wykładziny, to dziś na trybunach,na pewno więcej Djurr będzie. Ja zawsze za Bajen, to i dziś muszę spróbować szczególnie gdy dnb @3,05 Po co taka asekuracja burbon ??? Zmarnowany typ.. 0-3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,434 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,434 Likes: 19 |
napisze coś bo już sam ze sobą gadasz  good job Bro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Genesis Scottish Open... metalowy śmieszny niby kij i piłeczka plastyk-guma.. Czyli całkiem for fun, że Fleetwood da radę wbić do pierwszej ósemki @3,90. Dobrze sobie radzi na polach typu link, a we wcześniejszych latach tutaj 6, 4 i 2...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Genesis Scottish Open... metalowy śmieszny niby kij i piłeczka plastyk-guma.. Czyli całkiem for fun, że Fleetwood da radę wbić do pierwszej ósemki @3,90. Dobrze sobie radzi na polach typu link, a we wcześniejszych latach tutaj 6, 4 i 2... Nie. Tym razem, nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Pomimo wysokich temperatur, dalej w golfie.. Colin Morikawa idzie dalej @1,70. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Pomimo wysokich temperatur, dalej w golfie.. Colin Morikawa idzie dalej @1,70.  Szybko i miło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
TNA come back to cuveta.. Dla mnie i nie tylko, mocnym kandydatem do awansu szczebel wyżej z KN jest znów..londyńskie Barnet. Skład, jak na ten poziom, bardzo mocny, z bramkostrzelną dwójką graczy, którzy w zeszłym sezonie, odpowiedzialni byli sami za 40 bramek z 91 zdobytych przez drużynę. Początek średni, sezon długi, ale tu trzeba ruszać od razu do roboty. Osobiście liczę na to, że dziś, na swoim obiekcie, zainkasują 3 pkt, pokonując pierwszy na świecie - wegański klub piłkarski ( cokolwiek to znaczy) - dodatkowy strzał z dreszczykiem to : dw 3-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
TNA come back to cuveta.. Dla mnie i nie tylko, mocnym kandydatem do awansu szczebel wyżej z KN jest znów..londyńskie Barnet. Skład, jak na ten poziom, bardzo mocny, z bramkostrzelną dwójką graczy, którzy w zeszłym sezonie, odpowiedzialni byli sami za 40 bramek z 91 zdobytych przez drużynę. Początek średni, sezon długi, ale tu trzeba ruszać od razu do roboty. Osobiście liczę na to, że dziś, na swoim obiekcie, zainkasują 3 pkt, pokonując pierwszy na świecie - wegański klub piłkarski ( cokolwiek to znaczy) - dodatkowy strzał z dreszczykiem to : dw 3-1  Elegancko...oczywiście dodatkowy..ważny mniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Po lekturze sveno-norge artykułów prasoeych na temat dzisiejszych meczów, do kuwety wrzucam dwa typy : Over 2,5 w Boras @1,70 Win Panaty w Stockholmie @2,22 Dziękuję, dobranoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Cóż... Chyba coś źle transejter mi przetłumaczył o Elfach..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|