Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 33 1 2 24 25 26 27 28 32 33
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Boras..Elfy jak dla mnie zdecydowanie za nisko w tabeli, oczywiście imo.
Na swoim gumoleum prawie zawsze fajne, dynamiczne mecze, obfitujące w bramki.
Dzisiaj AiK, ostatnio mocno zszokowany przez Syryjczyka.
Jedni i drudzy ofensywni i dziś nastawieni na zgarnięcie całej puli.
Moje propozycje na to spotkanie to :
Elfy o1,5 @2,05
Bts/o2,5 @2,14

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Jeszcze dziupla ( bo to chyba hala) gdzieś w norweskich górach, gdzie liczę na pierwsze zwycięstwo ligowe kobiet z Bardufoss nad beniaminkiem Kolbotn IL

Asane @2,05

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Jeszcze dziupla ( bo to chyba hala) gdzieś w norweskich górach, gdzie liczę na pierwsze zwycięstwo ligowe kobiet z Bardufoss nad beniaminkiem Kolbotn IL

Asane @2,05
Niestety..nie mogą się ogarnąć..1-1

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Boras..Elfy jak dla mnie zdecydowanie za nisko w tabeli, oczywiście imo.
Na swoim gumoleum prawie zawsze fajne, dynamiczne mecze, obfitujące w bramki.
Dzisiaj AiK, ostatnio mocno zszokowany przez Syryjczyka.
Jedni i drudzy ofensywni i dziś nastawieni na zgarnięcie całej puli.
Moje propozycje na to spotkanie to :
Elfy o1,5 @2,05
Bts/o2,5 @2,14
Powiem tak..6-1?? Oba typy zmarnowane laugh

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Chyba Tobie...młoda damo grin

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Według przedsezonowych opinii, to dzisiejszy mecz, powinien być z kategorii tych "na szczycie".
Jeżeli dzisiejsi gospodarze - Degerfors, nie zawodzą póki co, to goście z Varberg, bardziej muszą myśleć o utrzymaniu, niż szybkim powrocie do elity..zresztą, w poprzednim sezonie obie te drużyny były najsłabsze w All i z hukiem zleciały do Superettan.
Dzisiaj prawie wszyscy typują łatwe zwycięstwo gospodarzy, ja jednak liczę na walkę młodej drużyny z Varberga i chociaż bts w meczu.
BTS @1,74
(Po cichu..remis @4,10 )
toast

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,435
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,435
Likes: 19
Originally Posted by burbon
Chyba Tobie...młoda damo grin

uderz w stół tongue

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Według przedsezonowych opinii, to dzisiejszy mecz, powinien być z kategorii tych "na szczycie".
Jeżeli dzisiejsi gospodarze - Degerfors, nie zawodzą póki co, to goście z Varberg, bardziej muszą myśleć o utrzymaniu, niż szybkim powrocie do elity..zresztą, w poprzednim sezonie obie te drużyny były najsłabsze w All i z hukiem zleciały do Superettan.
Dzisiaj prawie wszyscy typują łatwe zwycięstwo gospodarzy, ja jednak liczę na walkę młodej drużyny z Varberga i chociaż bts w meczu.
BTS @1,74
(Po cichu..remis @4,10 )
toast

Może i było trochę nerwowo, ale wynik 1-1 to jest to,o co nam chodziło worek

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Dziś, przy rosole, warto zwrócić uwagę na Tele2 Arena Sztokholm.
Jak dla mnie to rynki ustawione trochę zbyt pod ostatnie wyniki..ale derby to zawsze coś specjalnego.
Chociaż obie drużyny, korzystają z tej samej wykładziny, to dziś na trybunach,na pewno więcej Djurr będzie.
Ja zawsze za Bajen, to i dziś muszę spróbować szczególnie gdy dnb @3,05

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Dziś, przy rosole, warto zwrócić uwagę na Tele2 Arena Sztokholm.
Jak dla mnie to rynki ustawione trochę zbyt pod ostatnie wyniki..ale derby to zawsze coś specjalnego.
Chociaż obie drużyny, korzystają z tej samej wykładziny, to dziś na trybunach,na pewno więcej Djurr będzie.
Ja zawsze za Bajen, to i dziś muszę spróbować szczególnie gdy dnb @3,05

Po co taka asekuracja burbon ??? Zmarnowany typ.. grin

0-3 worek

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,435
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,435
Likes: 19
napisze coś bo już sam ze sobą gadasz laugh good job Bro tongue

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
grin

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Genesis Scottish Open...
metalowy śmieszny niby kij i piłeczka plastyk-guma..
Czyli całkiem for fun, że Fleetwood da radę wbić do pierwszej ósemki @3,90.
Dobrze sobie radzi na polach typu link, a we wcześniejszych latach tutaj 6, 4 i 2...

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Genesis Scottish Open...
metalowy śmieszny niby kij i piłeczka plastyk-guma..
Czyli całkiem for fun, że Fleetwood da radę wbić do pierwszej ósemki @3,90.
Dobrze sobie radzi na polach typu link, a we wcześniejszych latach tutaj 6, 4 i 2...

Nie. Tym razem, nie.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Pomimo wysokich temperatur, dalej w golfie..
Colin Morikawa idzie dalej @1,70.
toast

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Pomimo wysokich temperatur, dalej w golfie..
Colin Morikawa idzie dalej @1,70.
toast
Szybko i miło toast

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
TNA come back to cuveta..

Dla mnie i nie tylko, mocnym kandydatem do awansu szczebel wyżej z KN jest znów..londyńskie Barnet.
Skład, jak na ten poziom, bardzo mocny, z bramkostrzelną dwójką graczy, którzy w zeszłym sezonie, odpowiedzialni byli sami za 40 bramek z 91 zdobytych przez drużynę.
Początek średni, sezon długi, ale tu trzeba ruszać od razu do roboty.
Osobiście liczę na to, że dziś, na swoim obiekcie, zainkasują 3 pkt, pokonując pierwszy na świecie - wegański klub piłkarski ( cokolwiek to znaczy)
- dodatkowy strzał z dreszczykiem to : dw 3-1 toast

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by burbon
TNA come back to cuveta..

Dla mnie i nie tylko, mocnym kandydatem do awansu szczebel wyżej z KN jest znów..londyńskie Barnet.
Skład, jak na ten poziom, bardzo mocny, z bramkostrzelną dwójką graczy, którzy w zeszłym sezonie, odpowiedzialni byli sami za 40 bramek z 91 zdobytych przez drużynę.
Początek średni, sezon długi, ale tu trzeba ruszać od razu do roboty.
Osobiście liczę na to, że dziś, na swoim obiekcie, zainkasują 3 pkt, pokonując pierwszy na świecie - wegański klub piłkarski ( cokolwiek to znaczy)
- dodatkowy strzał z dreszczykiem to : dw 3-1 toast
Elegancko...oczywiście dodatkowy..ważny mniej

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Po lekturze sveno-norge artykułów prasoeych na temat dzisiejszych meczów, do kuwety wrzucam dwa typy :

Over 2,5 w Boras @1,70
Win Panaty w Stockholmie @2,22

Dziękuję, dobranoc toast

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Cóż...
Chyba coś źle transejter mi przetłumaczył o Elfach..

Strona 26 z 33 1 2 24 25 26 27 28 32 33

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, latajaca_holenderka), 1,920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1