Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78
Sprzedam kasę na Moneybookers, wzamian oczekuję kasy w mBank-u. Nie pobieram prowizji.

GG: 231636

Piszcie teraz, jestem dostępny.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
psoaidam kase na MB wymianiem sie na mbank sporo wymian!sprawdzony gg7453203

Dołączył: Oct 2006
Posty: 891
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891
kupie 30zł na mb płace Pko inteligo gg4003198

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by P!T3R
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze wink ,
Wiele wymian za soba oj wiele smile [ponad200] , Zweryfikowany na stronce kanciastego... )

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$


GG 7995932 & PRIV pozdr0 papa P!T3R
Teraz jestem wiec dalej aktualne jeśli chodzi o kase na MB Kontakt wyżej...
Kolejna udana wymiana tym razem z Ozeszlol... Zostało ponad 350 smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Robinho siano Ci na MB odesłałem z nawiązką za zwłoke.!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by P!T3R
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze wink ,
Wiele wymian za soba oj wiele smile [ponad200] , Zweryfikowany na stronce kanciastego... )

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$


GG 7995932 & PRIV pozdr0 papa P!T3R
Teraz jestem wiec dalej aktualne jeśli chodzi o kase na MB Kontakt wyżej...
Kolejna udana wymiana tym razem z Ozeszlol... Zostało ponad 350 smile
zagadj do mnie na GG bo u mnie nie moze znaleźć twojego GG moje GG 5215381

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Originally Posted by Boys_20
kupie 30zł na mb płace Pko inteligo gg4003198


szybka wymiana, dalej mam kase na mb chce Inteligo gg:733252 nie gadam z ludzmi co nie maja konta tu na forum i owijaja w bawelne zamiast sie wymienic szybko i sprawnie !!!!!! dzieki pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by P!T3R
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze wink ,
Wiele wymian za soba oj wiele smile [ponad200] , Zweryfikowany na stronce kanciastego... )

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$


GG 7995932 & PRIV pozdr0 papa P!T3R
udana wymiana piwo
Teraz jestem wiec dalej aktualne jeśli chodzi o kase na MB Kontakt wyżej...
Kolejna udana wymiana tym razem z Ozeszlol... Zostało ponad 350 smile

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Potwierdzam wymiane z HERBI

Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
Ostrzegam wszystkich aby nie dokonywali ze mna zadnych tranzakcji bez wczesniejszego sprawdzenia danych z ze strona kanciastego, gdyz dostalem informacje jakoby jakas osoba sie podemnie podszywala np z takiego nr gg 7582347
chcialbym jeszcze dodac ze jak narazie nie planuje wymian na MB!!




Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
Sluchaj pisalem Ci A.S romek ze mozemy sie spotkac jutro na zywo jak chces,wyslalem ci skan z konta dowod jutro dosle bo skanera nie mam. Sluchajcie rutkowscy. Dlaem ogloszenie dostalem z 6 ofert wymienilem sie z jedna osoba. Potem dostaje o godzinie 14 pw od Romka zebym mu oddal pieniadze bo ze robilem z nim wymiane wiec chialem mu napisac pw ale ze nie moglem bo forum cos nie dzialalo napisalem w wymianch posta ze wyjhasnie wszystko jak bedzie git wieczorem. To nie moje wina ze ROmek gadal z gosdciem ktory podal moj nick a Romek sie znim wymienil bez pw od "hippo". Bo to ze dalem ogloszenie a potem ktos podaje sie za mnie a bez pw romek sie znim wymienia to nie znaczy ze ze mna wiec prosze od mojej osoby wara. A to ze jestem nowy to co znaczy??!!?? sPRAWA NA PW BEDZIE WYJASNIANA A POTEM OCZEKUJE zer ROjmek napisze ze to nie moja osoba robila z nim wymiane

Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
udana wymiana z P!T3R polecam tego uzytkownika

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
mam 650zl na MB na sprzedaz w zamian mbank, inteligo - GG: 1203411

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by maki
udana wymiana z P!T3R polecam tego uzytkownika
Potwierdzam smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 891
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891
udana i na dodatek bardzo szybka wymiana z dymeczkiem polecam tego klijenta heh

Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
posiadam 400zł na MB , wymienie sie bez jakiejkolwiek prowizji na mBank

gg: 1715951

Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
Widze ze dymeczek robi marna prowokacje i koledzy pisza posty o udanej wymianie ale coz chcecie to sie z nim wymieniajcie ja dziekuje smile bez odbioru i bez zadnych napinek

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Posiadam jeszcze kase na mb 250 zł mam wiele udanych wymian za soba wplacam drugi oczekuje mbank badz inteligo

gg 1297740

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by Jakubosiu
Posiadam jeszcze kase na mb 250 zł mam wiele udanych wymian za soba wplacam drugi oczekuje mbank badz inteligo

gg 1297740


po raz kolejny szybko i sprawnie smile

POLECAM!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Originally Posted by Damian_BYDGOSZCZ
Originally Posted by Jakubosiu
Posiadam jeszcze kase na mb 250 zł mam wiele udanych wymian za soba wplacam drugi oczekuje mbank badz inteligo

gg 1297740


po raz kolejny szybko i sprawnie smile

POLECAM!



Rowniez polecam i dziekuje za kolejna transkacje zostalo jeszcze 150 zł piwo

Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1