|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78 |
Sprzedam kasę na Moneybookers, wzamian oczekuję kasy w mBank-u. Nie pobieram prowizji.
GG: 231636
Piszcie teraz, jestem dostępny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
psoaidam kase na MB wymianiem sie na mbank sporo wymian!sprawdzony gg7453203
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891 |
kupie 30zł na mb płace Pko inteligo gg4003198
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze  , Wiele wymian za soba oj wiele  [ponad200] , Zweryfikowany na stronce kanciastego... ) $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
GG 7995932 & PRIV pozdr0 P!T3R Teraz jestem wiec dalej aktualne jeśli chodzi o kase na MB Kontakt wyżej... Kolejna udana wymiana tym razem z Ozeszlol... Zostało ponad 350 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Robinho siano Ci na MB odesłałem z nawiązką za zwłoke.!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze  , Wiele wymian za soba oj wiele  [ponad200] , Zweryfikowany na stronce kanciastego... ) $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
GG 7995932 & PRIV pozdr0 P!T3R Teraz jestem wiec dalej aktualne jeśli chodzi o kase na MB Kontakt wyżej... Kolejna udana wymiana tym razem z Ozeszlol... Zostało ponad 350  zagadj do mnie na GG bo u mnie nie moze znaleźć twojego GG moje GG 5215381
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
kupie 30zł na mb płace Pko inteligo gg4003198 szybka wymiana, dalej mam kase na mb chce Inteligo gg:733252 nie gadam z ludzmi co nie maja konta tu na forum i owijaja w bawelne zamiast sie wymienic szybko i sprawnie !!!!!! dzieki pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze  , Wiele wymian za soba oj wiele  [ponad200] , Zweryfikowany na stronce kanciastego... ) $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
GG 7995932 & PRIV pozdr0 P!T3R udana wymiana  Teraz jestem wiec dalej aktualne jeśli chodzi o kase na MB Kontakt wyżej... Kolejna udana wymiana tym razem z Ozeszlol... Zostało ponad 350 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Potwierdzam wymiane z HERBI
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30 |
Ostrzegam wszystkich aby nie dokonywali ze mna zadnych tranzakcji bez wczesniejszego sprawdzenia danych z ze strona kanciastego, gdyz dostalem informacje jakoby jakas osoba sie podemnie podszywala np z takiego nr gg 7582347 chcialbym jeszcze dodac ze jak narazie nie planuje wymian na MB!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77 |
Sluchaj pisalem Ci A.S romek ze mozemy sie spotkac jutro na zywo jak chces,wyslalem ci skan z konta dowod jutro dosle bo skanera nie mam. Sluchajcie rutkowscy. Dlaem ogloszenie dostalem z 6 ofert wymienilem sie z jedna osoba. Potem dostaje o godzinie 14 pw od Romka zebym mu oddal pieniadze bo ze robilem z nim wymiane wiec chialem mu napisac pw ale ze nie moglem bo forum cos nie dzialalo napisalem w wymianch posta ze wyjhasnie wszystko jak bedzie git wieczorem. To nie moje wina ze ROmek gadal z gosdciem ktory podal moj nick a Romek sie znim wymienil bez pw od "hippo". Bo to ze dalem ogloszenie a potem ktos podaje sie za mnie a bez pw romek sie znim wymienia to nie znaczy ze ze mna wiec prosze od mojej osoby wara. A to ze jestem nowy to co znaczy??!!?? sPRAWA NA PW BEDZIE WYJASNIANA A POTEM OCZEKUJE zer ROjmek napisze ze to nie moja osoba robila z nim wymiane
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
udana wymiana z P!T3R polecam tego uzytkownika
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
mam 650zl na MB na sprzedaz w zamian mbank, inteligo - GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
udana wymiana z P!T3R polecam tego uzytkownika Potwierdzam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891 |
udana i na dodatek bardzo szybka wymiana z dymeczkiem polecam tego klijenta heh
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
posiadam 400zł na MB , wymienie sie bez jakiejkolwiek prowizji na mBank
gg: 1715951
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33 |
Widze ze dymeczek robi marna prowokacje i koledzy pisza posty o udanej wymianie ale coz chcecie to sie z nim wymieniajcie ja dziekuje  bez odbioru i bez zadnych napinek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Posiadam jeszcze kase na mb 250 zł mam wiele udanych wymian za soba wplacam drugi oczekuje mbank badz inteligo
gg 1297740
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Posiadam jeszcze kase na mb 250 zł mam wiele udanych wymian za soba wplacam drugi oczekuje mbank badz inteligo
gg 1297740 po raz kolejny szybko i sprawnie  POLECAM!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Posiadam jeszcze kase na mb 250 zł mam wiele udanych wymian za soba wplacam drugi oczekuje mbank badz inteligo
gg 1297740 po raz kolejny szybko i sprawnie  POLECAM! Rowniez polecam i dziekuje za kolejna transkacje zostalo jeszcze 150 zł 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|