|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
Prosze nie sugerowac sie tym co pisze ten oszolom co chce zrobic zamieszanie z 17 postami na koncie, nie jestem oszustem nikogo nie oszukalem na co dowodem jest chociazby ostatnio wymiana na 300zl, moge tez kanciastemuu i kazdej innej osobie podac dane osobowe albo prosze zapytac dio31 czy przy wymianie ze mna mial jakies problemy, kiedys wymienialem sie tez z piotrasem i vebnasterem, czesto rozmawiam z roznymi uzytkownikami forum, moge podac tez swoj nick do wglad z allegro gdzie mam same pozytywy, jesli Cie oszukalem prosze zglosic sprawe na Policji a nie tutaj, prosze pokaz print screeny bo ja sie z Toba wogole nie wymienialem, a nie zycze sobie zeby ktos mnie oczernial na forum bo jestem uczciwym czlowiekiem i nie moge juz dalej czytac tych bzdur prosze o dowody TYY NAWET CHYBA NIE WIESZ JAKI JA MAM NUMER KONTA - SKAD SIE BIORA TACY LUDZIE ?!?!?! PRZEZ TAKICH JAK ON ODECHCIALO MI SIE JUZ WYMIAN BO ZAMIAST PISAC NA GG Z NORMALNYMI LUDZMI TO PISZA DO MNIE JAKIES OSZOLOMY CO MYSLA ZE JA JESTEM POLSKI CZERWONY KRZYZ I PROSZA O POZYCZKI ITD. SORRY ZA TE DUZE LITERY ALE NIE MOGE JUZ NA TO PATRZEC, POZDROWIENIA DLA NORMALNYCH MAM NADZIEJE ZE JAKIS ADMIN ZROBI Z TYM WSZYSTKIM PORZADEK, NIE WIEM DO KOGO SIE ZGLOSIC moge podac wszystkie swoje dane kanciastemu w celu weryfikacji, prosze o kontakt w celu wyjasnienia sprawy kogos kto bedzie w stanie wykasowac te posty tego idioty bo inaczej sie tego nie da nazwac, przekaze wszelkie dowody ze nikogo nie oszukalem, wymiany ze mna sa 1000% bezpieczne, dziekuje za uwage pozdrawiam i zapraszam normalnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33 |
Oj chlopczyku ja mam dowody i moge je kazdemu przedstawic adminowi lub moderatorom.wiec nie pisz tych bajek sprawe kieruje na policje !!!Ostrzegam przed dymeczkiem zebyscie pozniej sie nie zalili
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Chlopie wczoraj sie zarejestrowales widac ze cos kombinujesz i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33 |
hhah gosciu bo bylem nowy i dalem sie nabrac a co ja mam kombinowac niby?Tylko winny sie tluamczy ja juz w tym temacie sie nie wpisuje tylko sprawe kieruje na policje i tyle a jak ktos niech sie wymienia z nim ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Sprzedam 400 zł na mb wzamian oczekuje inteligo badz mbank jestem zweryfikowany na stronce mam za soba wiele wymian wplacam jako drugi minimalna wymiana to 50 zł
gg 1297740 or priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
wymiana z Jakobosiu udana jak najbardziej! POLECAM!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Potwierdzam jak najbardziej zostalo mi jeszcze 250 zł  polecam pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Jezeli ktos potzrebuje kase na netelera odezwac sie tez cos tam mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439 |
Witam ja sie wymieniałem z dymeczkiem.W zeszłą niedzielę wpłaciłem mu kase na inteligo 300zł w poniedziałek otrzymałem od niego równowartosc na neteller.Wszystko przebiegło sprawnie i bezkolizyjnie. Wiec mnie jakoś nie oszukał
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33 |
No widzisz a mnie oszukał  jeżeli masz jego dane odezwij sie na PM Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
dio31 nie podawaj temu kretynowi zadnych danych!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33 |
kretyn to z Ciebie co oszusta kryjesz? A dane juz zdobylem nie od dio31 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33 |
Jesli jest nie winny to co sie boi ? udowodni to w sadzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
KCCPP badz tak mily i zamknij hape...to temat do wymian nie do obelg. Krzyki i ryki na gg albo na pw. Ciezko ten temat przegladac bo non stop ci sie macica luzuje i ciagle widze Twoje durne posty. Najpierw hippo teraz ten jeszcze...
az glowa boli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33 |
To wez apap .i po 1 macicy ja nie mam zapewne ty ja amsz bo chyba masz okres bo cos Ci sie pier... w glowce .po 2 jeb.... scyzorykow  bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Potwierdzam jak najbardziej zostalo mi jeszcze 250 zł  polecam pozdrawiam nadal aktualne ktos do mnie pisal przed chwila akurat mnie na gg nie bylo a nie archiwuzuje wiadomosci i nie mam numeru
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Mam kase na MB, wymienie się na mBank, bez prowizji szybko i sprawnie
gg: 1715951
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Sprzedam karte Era 20PLN w zamian za pieniądze na MB... Koszt: 80% wartości karty, czyli 16PLN... Zainteresowani pisać GG: 8978608
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
przykro mi ale w tym temacie 99% osob co sa od niedawna na forum(mala maly staz) i udzielaja sie w tym temacie to potencjalni oszusci...przegladam ten temat regularnie i wiem co sie dzieje... sprawy nie znam , ale tlumaczenie o wlamaniu na konto albo problemach z forum...wybacz do mnie nie przemawiaja a czytajac nawet miedzy wierszami twoja wypowiedz: "Jesli tak to albo przez zmiane stylu forum ktos byl na moim koncie bo ja przez 3 dni nie mogle sie zalogowac na moje konto. ALe pomyslalem ze Admin cos zmienia i pewnie logowanie nie dziala. Z tego co noge przypuszczac w takim razie albo ktos wkradl mi sie na konto" Jest to z deka podejrzane, niewinny sie nie tlumaczy  Pozdro Ryan Może Ryan pomożesz mi w ściganiu tego pana ? Czy jest ktoś na tym forum kto mógłby mi pomóc w jakiś sposób ? Dadycool, Robinho może wy mi pomożecie bo podobno wymienialiście się z nim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
Jesli koles bedzie z mojego rejonu to moge pomoc. Sam musze wybrac sie do Dobczyc dojechac Krakusa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|