Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Prosze nie sugerowac sie tym co pisze ten oszolom co chce zrobic zamieszanie z 17 postami na koncie, nie jestem oszustem nikogo nie oszukalem na co dowodem jest chociazby ostatnio wymiana na 300zl, moge tez kanciastemuu i kazdej innej osobie podac dane osobowe albo prosze zapytac dio31 czy przy wymianie ze mna mial jakies problemy, kiedys wymienialem sie tez z piotrasem i vebnasterem, czesto rozmawiam z roznymi uzytkownikami forum, moge podac tez swoj nick do wglad z allegro gdzie mam same pozytywy, jesli Cie oszukalem prosze zglosic sprawe na Policji a nie tutaj, prosze pokaz print screeny bo ja sie z Toba wogole nie wymienialem, a nie zycze sobie zeby ktos mnie oczernial na forum bo jestem uczciwym czlowiekiem i nie moge juz dalej czytac tych bzdur prosze o dowody TYY NAWET CHYBA NIE WIESZ JAKI JA MAM NUMER KONTA - SKAD SIE BIORA TACY LUDZIE ?!?!?! PRZEZ TAKICH JAK ON ODECHCIALO MI SIE JUZ WYMIAN BO ZAMIAST PISAC NA GG Z NORMALNYMI LUDZMI TO PISZA DO MNIE JAKIES OSZOLOMY CO MYSLA ZE JA JESTEM POLSKI CZERWONY KRZYZ I PROSZA O POZYCZKI ITD. SORRY ZA TE DUZE LITERY ALE NIE MOGE JUZ NA TO PATRZEC, POZDROWIENIA DLA NORMALNYCH MAM NADZIEJE ZE JAKIS ADMIN ZROBI Z TYM WSZYSTKIM PORZADEK, NIE WIEM DO KOGO SIE ZGLOSIC moge podac wszystkie swoje dane kanciastemu w celu weryfikacji, prosze o kontakt w celu wyjasnienia sprawy kogos kto bedzie w stanie wykasowac te posty tego idioty bo inaczej sie tego nie da nazwac, przekaze wszelkie dowody ze nikogo nie oszukalem, wymiany ze mna sa 1000% bezpieczne, dziekuje za uwage pozdrawiam i zapraszam normalnych

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
Oj chlopczyku ja mam dowody i moge je kazdemu przedstawic adminowi lub moderatorom.wiec nie pisz tych bajek sprawe kieruje na policje !!!Ostrzegam przed dymeczkiem zebyscie pozniej sie nie zalili

Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Chlopie wczoraj sie zarejestrowales widac ze cos kombinujesz i tyle

Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
hhah gosciu bo bylem nowy i dalem sie nabrac a co ja mam kombinowac niby?Tylko winny sie tluamczy ja juz w tym temacie sie nie wpisuje tylko sprawe kieruje na policje i tyle a jak ktos niech sie wymienia z nim ...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Sprzedam 400 zł na mb wzamian oczekuje inteligo badz mbank jestem zweryfikowany na stronce mam za soba wiele wymian wplacam jako drugi minimalna wymiana to 50 zł

gg 1297740 or priv

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
wymiana z Jakobosiu udana jak najbardziej! POLECAM!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Potwierdzam jak najbardziej zostalo mi jeszcze 250 zł smile polecam pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Jezeli ktos potzrebuje kase na netelera odezwac sie tez cos tam mam smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
Witam ja sie wymieniałem z dymeczkiem.W zeszłą niedzielę wpłaciłem mu kase na inteligo 300zł w poniedziałek otrzymałem od niego równowartosc na neteller.Wszystko przebiegło sprawnie i bezkolizyjnie. Wiec mnie jakoś nie oszukał

Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
No widzisz a mnie oszukał frown jeżeli masz jego dane odezwij sie na PM
Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
dio31 nie podawaj temu kretynowi zadnych danych!

Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
kretyn to z Ciebie co oszusta kryjesz? A dane juz zdobylem nie od dio31 smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
Jesli jest nie winny to co sie boi ? udowodni to w sadzie smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
KCCPP badz tak mily i zamknij hape...to temat do wymian nie do obelg. Krzyki i ryki na gg albo na pw. Ciezko ten temat przegladac bo non stop ci sie macica luzuje i ciagle widze Twoje durne posty. Najpierw hippo teraz ten jeszcze...

az glowa boli.



Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
To wez apap .i po 1 macicy ja nie mam zapewne ty ja amsz bo chyba masz okres bo cos Ci sie pier... w glowce .po 2 jeb.... scyzorykow laugh bez odbioru

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Originally Posted by Jakubosiu
Potwierdzam jak najbardziej zostalo mi jeszcze 250 zł smile polecam pozdrawiam

nadal aktualne ktos do mnie pisal przed chwila akurat mnie na gg nie bylo a nie archiwuzuje wiadomosci i nie mam numeru

Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Mam kase na MB, wymienie się na mBank, bez prowizji szybko i sprawnie

gg: 1715951

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Sprzedam karte Era 20PLN w zamian za pieniądze na MB... Koszt: 80% wartości karty, czyli 16PLN... Zainteresowani pisać GG: 8978608

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Originally Posted by RyanGiggs
przykro mi ale w tym temacie 99% osob co sa od niedawna na forum(mala maly staz) i udzielaja sie w tym temacie to potencjalni oszusci...przegladam ten temat regularnie i wiem co sie dzieje...
sprawy nie znam , ale tlumaczenie o wlamaniu na konto albo problemach z forum...wybacz do mnie nie przemawiaja
a czytajac nawet miedzy wierszami twoja wypowiedz:
"Jesli tak to albo przez zmiane stylu forum ktos byl na moim koncie bo ja przez 3 dni nie mogle sie zalogowac na moje konto. ALe pomyslalem ze Admin cos zmienia i pewnie logowanie nie dziala. Z tego co noge przypuszczac w takim razie albo ktos wkradl mi sie na konto"

Jest to z deka podejrzane, niewinny sie nie tlumaczy tongue

Pozdro
Ryan
Może Ryan pomożesz mi w ściganiu tego pana ?

Czy jest ktoś na tym forum kto mógłby mi pomóc w jakiś sposób ?

Dadycool, Robinho może wy mi pomożecie bo podobno wymienialiście się z nim.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Jesli koles bedzie z mojego rejonu to moge pomoc.
Sam musze wybrac sie do Dobczyc dojechac Krakusa

Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, aker, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec), 2,544 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,894
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1