Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Originally Posted by KCCPP
Widze ze dymeczek robi marna prowokacje i koledzy pisza posty o udanej wymianie ale coz chcecie to sie z nim wymieniajcie ja dziekuje smile bez odbioru i bez zadnych napinek


Osobiście chyba raz się tutaj wymieniałem ale nie o to chodzi. Mianowicie, nie wiem jak innych ale gościu KCCPP wkur.. mnie jak mało kto. Skoro już w liczbie entej tematów napisałeś,że idziesz na policję, to kur.. idź a nie pier.. na forum. Co otwieram jakiś temat aby przejrzeć to od razu widzę Twój wpis. Daj sobie na ochłodę, idź się przewietrz, może wtedy poczujesz się lepiej. Nie wkleiłeś żadnych screenów z banku,odnośnie przelewu do dymeczkiem,a plujesz się i krzyczysz jakbyś był główną sędziną forum. Daj sobie na wstrzymanie,bo po prostu robisz burdel.
Nie koniecznie z pozdrowieniami. Rcsade.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Kupię do 200 zł na MB .Na oferty czekam na PRIV .Płace z konta w Millenium Bank.PILNE!!!!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Originally Posted by Jakubosiu
Originally Posted by Damian_BYDGOSZCZ
Originally Posted by Jakubosiu
Posiadam jeszcze kase na mb 250 zł mam wiele udanych wymian za soba wplacam drugi oczekuje mbank badz inteligo

gg 1297740


po raz kolejny szybko i sprawnie smile

POLECAM!



Rowniez polecam i dziekuje za kolejna transkacje zostalo jeszcze 150 zł piwo


aktualne na netelerze tez mam kase pisac

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Wlasnie dostalem kaske od bet at home znow mam 250 na mb

Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
Posiadam cośna moneybookers. gg 7162195

Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Ja równiez posiadam na MB srodki smile

wymienie sie na mBank bez prowizyjnie smile

gg: 1715951

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Originally Posted by nero
Jesli koles bedzie z mojego rejonu to moge pomoc.
Sam musze wybrac sie do Dobczyc dojechac Krakusa

dobczyce ..poczekaj na ładna pogode,weź jeszcze dziewczyne,przy zaporze i rabie,zameczek, itp jest tam narpawde miło,takze najpierw skaujesz co twoje a potem sie zrelaksuj,polecam tą miejscowość smile

a co do wymian to ja za każdym razem jak tu wpadam zastanawiam sie jak wy możecie sie tak wymieniać laugh...jest lista kanciastego itp,kilka pewnych osob z powszechnie znanmymi wsrod userów adresami itp,to zawsze musicie sie wymieniać z jakimiś bęcwałami,a tego kccp czy jakoś powinni już dawno wypierdolić z forum po postach ze wczoraj itp,rzecz jasna nascinąłem przycisk "powiadom moderatora" ,bo nei ma nic lepszego niż tacy internetowi gangsterzy jak on na forum o treści dla ludzi powyżej 18 lat laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Originally Posted by Mirtek
Posiadam cośna moneybookers. gg 7162195

udana wymiana potwierdzam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
Originally Posted by HERBI
Originally Posted by Mirtek
Posiadam cośna moneybookers. gg 7162195

udana wymiana potwierdzam

Potwierdzam:)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Originally Posted by Jakubosiu
Wlasnie dostalem kaske od bet at home znow mam 250 na mb

dalej aktualne jestem dzisiaj caly dzien na gg 1297740

Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Udana wymiana na 75zl z Jakubosiu. POLECAM

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Rowniez polecam i pozdrawiam zostalo jescze kolo 180 zł pisac gg 1297740 przyjmuje inteligo badz mbank

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Nie mam juz kasy na mb oststania wymiana z Dev na kwote 100 zł

Mam kase ejscze na netelerze okolo 30 euro wplacam drugi przyjmuje inteligo mbank moneybookers gg 1297740

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Potwierdzam udana wymiane z Jakubosiu. Polecam !

Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Ja dalej jeszcze posiadam ponad 300zł na MB , jestem praktycznie cały czas

gg: 1715951

Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Posiadam na Moneybookers niecale 750 zl . Zamienie na Inteligo 1343203 GG zapraszam.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Kupie okolo 350 zl na moneybookers ! Jestem tu nowy wiec moge wplacic jako drugi. Oczywiscie tylko powazne oferty od zaufanych urzytkownikow. Kontakt priv skontaktuje sie z wybranymi osobami.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Juz nieaktualne smile pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
mam na mb okolo 500zl, sprzedam bez prowizji, przyjme mbank GG: 1203411

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
kupie euro na Neteller oddaję Moneybookers
kontakt priv

Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, aker, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec), 2,569 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1