|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Widze ze dymeczek robi marna prowokacje i koledzy pisza posty o udanej wymianie ale coz chcecie to sie z nim wymieniajcie ja dziekuje  bez odbioru i bez zadnych napinek Osobiście chyba raz się tutaj wymieniałem ale nie o to chodzi. Mianowicie, nie wiem jak innych ale gościu KCCPP wkur.. mnie jak mało kto. Skoro już w liczbie entej tematów napisałeś,że idziesz na policję, to kur.. idź a nie pier.. na forum. Co otwieram jakiś temat aby przejrzeć to od razu widzę Twój wpis. Daj sobie na ochłodę, idź się przewietrz, może wtedy poczujesz się lepiej. Nie wkleiłeś żadnych screenów z banku,odnośnie przelewu do dymeczkiem,a plujesz się i krzyczysz jakbyś był główną sędziną forum. Daj sobie na wstrzymanie,bo po prostu robisz burdel. Nie koniecznie z pozdrowieniami. Rcsade.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Kupię do 200 zł na MB .Na oferty czekam na PRIV .Płace z konta w Millenium Bank.PILNE!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Posiadam jeszcze kase na mb 250 zł mam wiele udanych wymian za soba wplacam drugi oczekuje mbank badz inteligo
gg 1297740 po raz kolejny szybko i sprawnie  POLECAM! Rowniez polecam i dziekuje za kolejna transkacje zostalo jeszcze 150 zł  aktualne na netelerze tez mam kase pisac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Wlasnie dostalem kaske od bet at home znow mam 250 na mb
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114 |
Posiadam cośna moneybookers. gg 7162195
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Ja równiez posiadam na MB srodki wymienie sie na mBank bez prowizyjnie gg: 1715951
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Jesli koles bedzie z mojego rejonu to moge pomoc. Sam musze wybrac sie do Dobczyc dojechac Krakusa dobczyce ..poczekaj na ładna pogode,weź jeszcze dziewczyne,przy zaporze i rabie,zameczek, itp jest tam narpawde miło,takze najpierw skaujesz co twoje a potem sie zrelaksuj,polecam tą miejscowość  a co do wymian to ja za każdym razem jak tu wpadam zastanawiam sie jak wy możecie sie tak wymieniać  ...jest lista kanciastego itp,kilka pewnych osob z powszechnie znanmymi wsrod userów adresami itp,to zawsze musicie sie wymieniać z jakimiś bęcwałami,a tego kccp czy jakoś powinni już dawno wypierdolić z forum po postach ze wczoraj itp,rzecz jasna nascinąłem przycisk "powiadom moderatora" ,bo nei ma nic lepszego niż tacy internetowi gangsterzy jak on na forum o treści dla ludzi powyżej 18 lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Posiadam cośna moneybookers. gg 7162195 udana wymiana potwierdzam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114 |
Posiadam cośna moneybookers. gg 7162195 udana wymiana potwierdzam Potwierdzam:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Wlasnie dostalem kaske od bet at home znow mam 250 na mb dalej aktualne jestem dzisiaj caly dzien na gg 1297740
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Udana wymiana na 75zl z Jakubosiu. POLECAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Rowniez polecam i pozdrawiam zostalo jescze kolo 180 zł pisac gg 1297740 przyjmuje inteligo badz mbank
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Nie mam juz kasy na mb oststania wymiana z Dev na kwote 100 zł
Mam kase ejscze na netelerze okolo 30 euro wplacam drugi przyjmuje inteligo mbank moneybookers gg 1297740
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
Potwierdzam udana wymiane z Jakubosiu. Polecam !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Ja dalej jeszcze posiadam ponad 300zł na MB , jestem praktycznie cały czas
gg: 1715951
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
Posiadam na Moneybookers niecale 750 zl . Zamienie na Inteligo 1343203 GG zapraszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Kupie okolo 350 zl na moneybookers ! Jestem tu nowy wiec moge wplacic jako drugi. Oczywiscie tylko powazne oferty od zaufanych urzytkownikow. Kontakt priv skontaktuje sie z wybranymi osobami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
Juz nieaktualne  pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
mam na mb okolo 500zl, sprzedam bez prowizji, przyjme mbank GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
kupie euro na Neteller oddaję Moneybookers kontakt priv
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|