Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 25 1 2 3 4 5 24 25
Dołączył: Aug 2006
Posty: 205
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 205
Quote
Quote
Ciekawe co sie stanie jak ustawa bedzie bardzo restrykcyjna dla grajacyah (i bedzie jakis pomysl jak granie w necie uniemozliwic).
Ludzie zaczna masowo wycofywac pieniadze od bukmacherow i moze byc nieciekawie. Powazne firmy sobie poradza ale czy da sie odzyskac pieniadze z mniej powaznych (chocby Pointbet)?

Miejmy nedzieje, ze nawet jak ustawa bedzie bardzo niekorzystna to nie bedzie w 100% egzekwowana i wplacajac przez MB da sie jakos pograc.

Wojtek
nie zablokuja gry, oni w kazdym wywiadzie i przecieku, co logiczne ze wzgledu na DOCHODY DO BUDŻETU, chcą po prostu umozliwic szerzej gre - przez co mieć łapę na większej kasie z gier losowych. (cos jak Włocy zrobiły z netem)

Tylko czy juz ktos policzyl, ile kasy odplynie z polskiego sportu (sponsorzy, reklamy etc) jeżeli ustawa zablokowalaby mozliwosc dzialania na polskim rynku zagranicznym bukom...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Przedewszystkim żeby zlikwidowali podatek 10 % w naziemnych ,wtedy będzie uczciwa konkurencja z netowymi.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Maciek, nie podejrzewaj naszych osł .. yy posłów o takie pomysły... Kto w Polsce będzie wprowadzał uczciwą konkurencję ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Albo inaczej, kto by w Polsce likwidowal podatki :]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Dokładnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Obecny pat na pewno jeszcze trochę potrwa , bo projekt MF o którym pisała Rzeczpospolita nadaje się do odrzucenia po pierwszym czytaniu w Sejmie. I zapewne tak będzie , jeśli ten projekt w ogóle trafi do parlamentu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
ja to bym chcial zeby to sie wkoncu raz za zawsze skonczylo i powiedzili jasno jak to ma wyladac..niech sobie dadza ten podatek na internetwych czy co oni tam chc tylko chce wiedziec ze to bedzie legalne...moze przesadzam ale nie chce miec klopotow a czy z podatkiem czy bez i tak puszcze ich z torbami... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Quote
ja to bym chcial zeby to sie wkoncu raz za zawsze skonczylo i powiedzili jasno jak to ma wyladac..niech sobie dadza ten podatek na internetwych czy co oni tam chc tylko chce wiedziec ze to bedzie legalne...moze przesadzam ale nie chce miec klopotow a czy z podatkiem czy bez i tak puszcze ich z torbami... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />



jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
we Włoszech jest tak ze po prostu legalnie działające buki w necie (np. www.bwin.it [bwin.it] ) mają gorsze kursy (z wliczonym podatkem, który oddają rządowi italii) i troche mniejsze oferty niz www.bwin.com [bwin.com]

gracze teoretycznie nadal mają 0% na bukmacherów, ale jednak gorsze kursy, bo bukmacherzy płacą podatek z zakładów rządowi.

najlepiej to działa w Wielkiej Brytanii i od niedawna w Danii i Szwecji, gdzie jest bez zmian 0% i po prostu legalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ja widzę takie same kursy na obu stronach bwin

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
to co czytalem to róznie moze byc ale bardziej bedzie więcej uprzykrzania życia niz dobrego pomyslu, narazie nie moga nic udowodnić, jedyna sprawa to sprawa betssonu który prawdobodonbie dostal grzywna za reklamowanie hazardu na terenie Polski, ale to byl jakis czas temu,sa jakies 2 polskie firmy które chca wejśc na rynek bukmacherski w internecie tzn toto mix i jeszcze coś na G Gtech czy cos takiego, CBŚ wyslalo raport do kaczmarka jakis czas temu ze to zagrożenie prania bródnych pieniedzy ale narazie nie mają jak udowodnić.
Póki co graj u sprawdzonych buków którzy wyplacaja, a reszta nie ma sie co przejmnować,narazie jest dobrze tak samo jest to legalne jak nie legalne.......

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by z o R r o
Ja widzę takie same kursy na obu stronach bwin
porównaj dla przykładu kursy na te same asiany u obu bwin oraz wielkość ofert na rynek włoski i ogólny.

jesli betsson by dostal grzywnę za reklamowanie e-hazardu to czemu nie taki expekt, betway, bet24, unibet... które nawet na miejskich autobusach sobie jeżdzą?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
powinni to wkocnu jakos powaznie rozwiazac. Bo to juz jest smieszne ze wszyscy wiedza co sie dzieje buki sie reklamuja sponsoruja druzyny w PL a nikt nie wie jak sprawe rozwiazac.


Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by papa_smerf
Originally Posted by z o R r o
Ja widzę takie same kursy na obu stronach bwin
porównaj dla przykładu kursy na te same asiany u obu bwin oraz wielkość ofert na rynek włoski i ogólny.
Asiany? Przecież bwin nie jest od asianów. Kto by je u nich grał po takich kursach i przy takich limitach. Bez przesadzy wchodzę w pierwszy lepszy mecz pucharu UEFA i widzę, że na it oferta jest rzeczywiście węższa, ale wszystkie kursy są identyczne. A to że oferta jest zawężona nie ma chyba związku z podatkiem.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by papa_smerf
Originally Posted by z o R r o
Ja widzę takie same kursy na obu stronach bwin
porównaj dla przykładu kursy na te same asiany u obu bwin oraz wielkość ofert na rynek włoski i ogólny.
Asiany? Przecież bwin nie jest od asianów. Kto by je u nich grał po takich kursach i przy takich limitach. Bez przesadzy wchodzę w pierwszy lepszy mecz pucharu UEFA i widzę, że na it oferta jest rzeczywiście węższa, ale wszystkie kursy są identyczne. A to że oferta jest zawężona nie ma chyba związku z podatkiem.
goshhhh... człowieku.... podaje przyklad pierwszy lepszy z bwinem i potem w dyskusji o asianach a ty mi prawisz banały o tym ze bwin nie jest dobre do asianów jak pb, pin czy 10b.... jakby ktos nie wiedzial nagle, tylko ty blush

sprawdz asiany na przyklad na kosza u nich i szerkość oferty ich na wszystkie dyscypliny na rynku włoskim.

to tyle z mojej strony o bwin.it, nie pracuje dla nich zeby wiecznie ten wątek ciągnąć blush hehe

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
mysle ze powyzsze dwa tematy w sposob oczywisty odbiegaja od meritum sprawy- miejsce na tego typu dyskusje jest w temacie Bwin

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Jak to odbiega? Tym czy w niektórych krajach przerzucanie przez firmy internetowe podatku na gracza ma miejsce oraz rozmiarem tego przerzucania warto się zainteresować bo wkrótce może to również nas dotyczyć. Jak widać przerzucenie w przypadku bwin.it (jeżeli rzeczywiście ma miejsce, bo nie wnikałem w prawne regulacje włoskiego rynku) wygląda zupełnie inaczej niż u naszych "naziemnych". Jest to spowodowane zapewne, innym rodzajem podatku. Tak czy inaczje jest znacznie mniej dotkliwe. Na szczęście rozszerzenie podatku obrotowego na firmy internetowe to moim zdaniem scenariusz mało prawdopodobny o ile w ogóle możliwy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Germany to ban online gambling

December 13, 2006

Germany's federal states plan to ban internet gambling, according to draft documents to be discussed by the country's state premieres on Thursday.

Despite pressure from the European Commission to open up Europe's gambling market to competition, ministers from most states want to sign off on new rules aimed at protecting their lucrative monopoly as lottery operators.

It also reported that the mainly private firms, such as Tipp24 and Fluxx, would be granted a one-year transition period.

The ministers will meet in Berlin on Thursday morning.

The state of Saxony and two other states imposed a ban earlier this year on commercial betting. That was directed mainly at Austrian internet betting firm bwin.com whose German unit is the country's biggest commercial bookmaker.

Bwin and its peers are facing increasingly stringent regulations in the US and Europe, where governments are curbing Internet gambling to protect customers and state-run lotteries.


Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
źródło??

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
co bardziej cwani, znajomi we włoszech, mimo ze tam mają zablokowane oficjalne witryny bez licencji jak na przyklad bwin.com to i tak są programy co to omijają i bez problemu wchodzą takie włoskie IP, bo w .com mają lepsze, bez podatku kursy, niz w licencjonowanych .it

jak widać takie nakladanie podataku na rynek internetowy mija sie z celem...

co do tych Niemców, to naprawde głupie - jak mozna tak beszczelnie działać przeciwko rozporządzeniom unii europejskiej i wyrokowi Trybunalu Europejskiego, które pochwalają liberalny rynek w bukmacherstwie internetowym i nakazują tak robić członkowskim krajom. GŁUPOTA!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by maycj
źródło??

Jeden z zagranicznych portali bukmacherskich, w USA.

Strona 3 z 25 1 2 3 4 5 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, betowiec, Akhu, burbon, rymoholik, Sensei, $-man, 11kera11, aker), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1