Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#780023 12/12/2006 06:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Tue 12

kosz Denver @ Atlanta 7:00pm

kosz Seattle @ Milwaukee 8:00pm

kosz L.A. Lakers @ Houston 8:30pm

kosz Sacramento @ Golden State 10:30pm

========================================

uwaga Gospodarze na drugim miejscu.
uwaga Prosze podawać sensowne informacje.
uwaga Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Last edited by Ghost; 12/12/2006 08:10.
Bonus: Unibet
Baqu #780709 12/12/2006 16:14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Graja dzis MCGrady i You Ming??

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Czemu by mieli nie grac, urazy?
Zreszta czy tak trudno samemu poszukac takiej informacji? smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
seatel_+atlanta 2x over wyfaje mi sie ze linie na over powinny siasc izi przy tych offensywnie grajacych druzynach pokusil bym sie rowniez o zwycestwo elej po ostatniej ich wygranej z ostrogami

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zanim poszedlem poszukalem sobie w necie, i w kazdym badz razie o Jajo nic nie ma, wiec grac bedzie.
Ale T-mac ma nie grac, znowu problemu z plecami na jego miejsce ma wskoczyc Wells, ten ktory rok temu grał w Kings smile

Wiec zagrałem sobie Lakers +3, Kobiash trenował w poniedziałek, wiec powinien dzis zagrac smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Atlanta Hawks +7,5 - Denver Nuggets /@ 1,70 Betgun

1,38 na Denver w meczu wyjazdowym to wg mnie mała przesada. Zwłaszcza, że Atlanta potrafi grać z Nuggets. Pokazali to 7 grudnia kiedy to wygrali w Denver 98-96. Na 5 ostatnich spotkań rozgrywanych w Atlancie, goście wygrali tylko raz 100-96. Denver ostatnio złapało chyba lekką zadyszkę i grają w kratkę. Jedynym niepokojącym sygnałem jest kontuzja łydki Joe Johnsona. Mam jednak nadzieję, że ten zawodnik zagra w tym meczu. Jeżeli tak się stanie to nie powinien on dopuścić, żeby Denver ten mecz wygrało ze zdecydowaną przewagą.


Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250
wystep Joe Johnsona stoi pod duzym znakiem zapytanie, a ile znaczy dla Atlanty ten zawodnik chyba kazdy wie... w kazdym badz razie ja nie widze Hawks w tym meczu, nawet z dodatnim hc smile

do denver dorzucilbym Milwaukee. Villanueva coprawda caly czas ma problemy ze zdrowiem i nie wiadomo czy zagra, ale Sonics polecieli na wschod bez Allena i Fortsona. O ile Fortson do najsilniejszych nie nalezy, to Allen jest mozgiem ponadzwiekowcow i bez niego, tym bardziej na wyjezdzie bedzie o wygrana strasznie ciezko.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Wczoraj: 3-3 (-0.7)
Bilans: 8-4 (+23.9)

Na dzis jeden singielek znow grubiej(nawet b. grubo bo WTOPO-ULEB mnie dobil)

Wiec tak...grubo:

LA Lakers
Kobe byl day to day teraz Ques takze chyba powinien wystapic a jesli Kobe zagra to sila ognia LAL wiadomo b. duza. Dzis upatruje zwyciestwa glownie w oslabieniu Houston brak McGrady'ego na pewno bedzie wyrazny (ah te trojeczki grin ) a i Wells tez nie wiadomo czy zagra...a sam Yao meczu nie wygra smile Lakersi na pewno naladowani wygrana ze Spurs i chyba dzis z tonu nie spuszcza zwlaszcza ze nastepny mecz maja z Dallas. Z ostatnich wyjazdow do Houston Lakersi przegrali tylko raz 1 pktem takze dzis powinien byc win.

10/10 po kursie 2.1

Poza tym:
Lakers +2.5 5/10
Seatle 2.55 5/10
Seatle +4.5 5/10
Milwaukee - Seatle under 206.5 1.85 5/10

Pozdrawiam
Ryan



Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Witam
Na wstepie sorry za OT ale potrzebuje pewnej informacji!
Pare sezonow temu w Sacramento gral taki (bodajze) rozgrywajacy - wiem tylko jak wygladal: bialy, wydziarany, byl zajebisty, czesto w opasce na czole ... potrzebowalbym danych (imie+nazwisko) delikwenta smile

Z gory dzieki ... i jeszcze raz sorki za smiec-posta

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
mike bibby ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Jason 'and1' Williams... obecnie Miami Heat.


Dołączył: Nov 2006
Posty: 741
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 741
Ten rozgrywajacy to Jason Williams - obecnie rozgrywajacy Miami Heat.
A tu wklejam linka dot. tego zawodnika smile
http://www.sportsline.com/nba/players/playerpage/20639


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1